Як складати американський прапор

Національний прапор Сполучених Штатів Америки слід складати відповідно до офіційної, перевіреної часом процедурою. Результатом цього ритуалу є акуратно складений трикутний прапор, який демонструється між урочистими церемоніями.

Кроки

 1. 1

  Тримайте прапор разом з помічником. Правильна процедура складання прапора вимагає дві пари рук. Тримайте прапор на висоті пояса таким чином, щоб його поверхня була паралельна полу.Fold an American Flag Step 1-preview.jpg}

 2. 2

  Складіть прапор навпіл уздовж так, щоб частина прапора з смугами виявилася зверху, а частина з зірками - знизу.

 3. 3

  Ще раз складіть прапор вдоль- синє поле повинно залишатися зовні. Натягніть згин і перевірте, щоб кути були вирівняні по відношенню один до одного.

 4. 4

  Складіть прапор у формі трикутника. Візьміть сторону з смугами і накладіть край із згином на край, де знаходиться кромка прапора. Важливо починати саме з краю зі складкою, щоб в кінці все згини були акуратно вирівняні.
 5. 5

  Зовнішній кут загніть всередину. Складіть трикутник, який ви тільки що зробили, паралельно краю із згином так, щоб знову вийшов трикутник.

 6. 6

  Продовжуйте складати прапор трикутниками до самого кінця. Весь цикл включає 13 згинів, що символізує тринадцять первинних колоній.

 7. 7

  Переконайтеся, що ви правильно склали прапор. Коли прапор остаточно складний, видно тільки трикутне синє поле з зірками. Підігніть кінець прапора всередину, щоб зафіксувати положення.

Поради

 • Завжди правильно демонструйте прапор Сполучених Штатів.
 • Завжди носіть прапор розвівається у висоті. Ніколи не носіть його в горизонтальному положенні.


 • Чи не демонструйте прапор під час дощу або грози.
 • Привітання (ті, хто не носить офіційну форму, під час привітання кладуть руку над серцем) повинно проводитися тоді, коли прапор піднято, опускається або коли його проносять на параді, в той час як звучить "Клятва вірності прапору США" і грає національний гімн.
 • Завжди правильно ліквідуйте пошкоджений американський прапор. Розріжте прапор (окремо зірки від смуг) і потім спаліть.
 • Ніколи не використовуйте його як частину костюма або спортивної форми. Тим не менш, мініатюрна копія прапора є частиною форми військового персоналу, пожежних, поліцейських офіцерів і членів інших патріотичних організацій.
 • Завжди зберігайте прапор в чистоті і безпеки. Слідкуйте, щоб він не був порваний, забруднений або пошкоджений.
 • Завжди поводьтеся з прапором шанобливо.
 • Ніколи не використовуйте його в рекламних цілях або з метою декорування будинку або одягу.

Попередження

 • Ніколи не дозволяйте прапору стосуватися підлоги.