Як лікувати генітальний герпес натуральними методами

Генітальний герпес - це досить поширене венеричне захворювання, яке викликане вірусом простого герпесу, типу 2. При генітальний герпес з`являються висипання в області статевих органів, сідниць або анального отвору, як у чоловіків, так і жінок. Для лікування генітального герпесу використовують лікарські препарати, однак існують і натуральні методи, які допоможуть полегшити симптоми, поліпшити загальний стан і зміцнити імунну систему.

Кроки

 1. 1

  Дізнайтеся про прояви і симптоми герпесу, щоб ви могли прийняти обгрунтоване рішення про лікування.
  • Спалах первинного герпесу супроводжується симптомами, як при грипі. У місці проникнення інфекції з`являються бульбашки, які через кілька днів лопаються і на їх місці утворюються хворобливі сочаться виразки. Без лікування ці ранки будуть гоїтися близько 3 тижнів, а у жінок це може зайняти ще більше часу. Виразки, як правило, не залишають шрамів.
  • Після першого спалаху вірус переміщається в нервові клітини і стає пасивними. Такі фактори як стрес або хвороба можуть призвести до повторення інфекції, тому що при ослабленій імунній системі вірус знову може стати активним. При рецидиві ранки зазвичай менш болючі і заживають швидше, ніж при первинній інфекції. Деякі хворі стверджують, що вони відчувають біль, оніміння, свербіння або хворобливість, пов`язану з інфекцією за кілька днів до її прояви.

 2. 2

  Почніть лікування герпесу натуральними методами - поліпшивши дієту.  • Щоб зміцнити вашу імунну систему, їжте продукти, в яких багато вітамінів В і С, цинку, заліза, мінералів і / або амінокислот.
  • Включіть в свій щоденний раціон свіжі фрукти і овочі, такі як папайя, морква, інжир, абрикоси, яблука, капуста, буряк, манго і т.д.
  • Уникайте цукру, відмовтеся від нездорової їжі, алкоголю та куріння.

 3. 3

  Використовуйте в якості лікування оливкова олія. Налийте один стакан олії в каструлю, додайте трохи бджолиного воску і лаванди, і підігрійте його. Після того як суміш охолоне, нанесіть її на ділянки з висипаннями. 4. 4

  Ще один метод лікування - це вживання ехінацеї, яка володіє імуностимулюючі властивості.

 5. 5

  Використовуйте прополіс у вигляді мазі. Прополіс - це воскове речовина, яку виробляють бджоли.

 6. 6

  Вживайте листя Чорноголова звичайної або гриби Rozites caperatus (також відомі, як ковпаки кільчасті) в якості лікування герпесу.

 7. 7

  Використовуйте лід на уражену ділянку - це допоможе зменшити біль і набряк.

 8. 8

  Прийміть теплу ванну з харчовою содою, щоб полегшити біль і свербіж.

 9. 9

  Регулярно підмивайтеся і витирайтеся насухо.


Поради

 • Більшість натуральних методів лікування герпесу не схвалив Міністерством охорони здоров`я, тому вони запатентовані як харчові добавки, а не ліки.

Попередження

 • Генітальний герпес збільшує ризик раку шийки матки у жінок, тому необхідно регулярно здавати мазки, щоб не допустити рак.