Як сказати колишньому партнерові, що ви не хочете залишатися друзями

Ваш партнер кинув вас. Тепер він / вона хоче залишитися друзями. Ви не вважаєте, що це відповідне рішення. Скажіть "Ні"!


Кроки

 1. 1

  Запитайте у себе, чи дійсно ви хочете втратити такий шанс. Якщо ваш колишній партнер був доброзичливим, і вибачився за розрив відносин, може бути, ви можете залишитися друзями. Якщо ви проти моральних підвалин і особистості партнера, краще всього відмовитися від подібних відносин.

 2. 2

  Якщо ваш колишній партнер просить вас зустрітися, щоб поговорити про можливу дружбу, прийміть його пропозицію. Якщо такої пропозиції не послідувало, але ви хочете залишитися друзями, запросіть його поговорити, але не налягайте.

 3. 3

  Зберіть факти на підтримку того, чому ваша дружба неможлива в принципі. Вам буде ніяково? Ваш колишній часто маніпулював друзями? Попрактикуйте збір подібних фактів.

 4. 4

  Зустріньтеся з колишнім партнером в призначеному місці. Дайте можливість людині дати аргументи на підтримку того, що ви зможете бути друзями, і пошукайте недоліки в його доводах.

 5. 5

  Розкажіть своєму хлопцеві, чому ви не зможете бути друзями!
 6. 6

  Якщо ваш партнер починає кричати, скажіть, що ви кричите, якщо він не заспокоїться.

 7. 7

  Ваш колишній / колишня може кричати, погрожувати або намагатися йти на поступки. Погрози фізичної розправи не повинні залишатися безкарними. Якщо ваш колишній партнер кричить, заспокойте його і скажіть "Мені шкода (ім`я співрозмовника), але ми не може бути друзями, оскільки (причини)!"

 8. 8

  Ідіть геть. Буде боляче, але якщо дружби не вийшло, краще піти.

 9. 9

  Не забувайте, що в світі багато інших хлопців / дівчат, які будуть вірними друзями і партнерами! Завжди можна змінити свою думку з приводу дружби з колишнім партнером.


Поради • Поважайте себе. Ви знаєте, що думка завжди можна змінити, і ви все одно зробите правильний вибір!
 • Не ведіть себе як дитина.
 • Будьте готові до спроб колишнього партнера домовитися з вами!

Попередження

 • Якщо друзі вашого колишнього / колишньої намагаються образити вас, скажіть йому / їй про це.
 • Ваш колишній партнер може мстити вам! Доповідайте про все, що може становити небезпеку, поранити або принижувати.
 • Якщо ваш колишній погрожує нанести каліцтва сторонній людині, викличте поліцію. Вам не бути друзями, але вам буде нелегко дивитися, як вашого колись коханої людини забирає поліція.
 • Ваш колишній може поширювати чутки. Якщо він надходить подібним чином, скажіть батькові чи вчителю, що ваш колишній намагається принизити вас за допомогою пліток. Йому не поздоровиться, і всі зрозуміють, що ваш колишній - справжній брехун!

Що вам знадобиться

 • Впевненість
 • Міцні аргументи на підтримку того, що ваш і ваша колишній партнер не можуть залишитися друзями.