Як залишитися друзями з колишніми

Розставання складно пережити. Ви втрачаєте підтримку вашого колишнього, тому це так важко, особливо якщо ви були друзями перед тим, як почати зустрічатися. Ця стаття допоможе вам визначити, чи готові ви дружити з вашим колишнім і як встановити платонічну дружбу з ним або нею.
Частина 1 з 4: Питання, над якими варто задуматися

 1. 1

  Переконайтеся, що ви дійсно зацікавлені в платонічних відносинах. Якщо ви хочете почати дружити з вашим колишнім, щоб повернути його, то ви напевне не готові бути друзями. Серйозно подумайте про те, чи готові ви до платонічні відносини.
  • Якщо ви невпевнені у своїх почуттях, задумайтеся над таким питанням: що б ви відчули, якби дізналися, що ваш колишній зустрічається з кимось? Якщо ви червонієте від злості від однієї лише думки про це, ви, ймовірно, ще не готові бути друзями.

 2. 2

  Визначте, провели ви достатньо часу порізно. Якщо ви недавно розлучилися, але вам варто провести кілька тижнів або навіть місяців, не спілкуючись і не зустрічаючись з вашим колишнім. Ця фаза - ключ до того, щоб відокремити відносини від дружби і дасть вам і вашому колишньому час на те, щоб впоратися з болем від розставання.

 3. 3

  Не поспішайте. Хоча ви з нетерпінням чекаєте наступної зустрічі з колишнім, пам`ятайте, що ви все ще можете емоційно залежати від цієї людини. Почекайте до тих пір, поки ваші почуття до цій людині не вщухнуть.
  • Відволікаючись на ваші хобі, близьких друзів, навчання або роботу. Хоча це може бути складно, з часом ви навчитеся жити щасливо без постійного контакту з вашим колишнім.

Частина 2 з 4: Встановіть контакт

 1. 1

  Дайте вашому колишньому зрозуміти, що ви хочете бути друзями. Як тільки пройшло достатньо часу, зв`яжіться з вашим колишнім і скажіть йому або їй, що ви б хотіли дружити.
  • Рушайте дружній лист, повідомлення або зателефонуйте.

 2. 2

  Будьте терплячі. Якщо ваш колишній не готовий дружити з вами, він чи вона все ще оплакує закінчення відносин. Не турбуйтеся, якщо це ваш випадок. Дайте йому або їй час на те, щоб справитися з рештою після розставання почуттями.

Частина 3 з 4: Як поводитися з колишніми

 1. 1

  Плануйте неромантичним зустрічі. Чи не зустрічайтеся пізно ввечері або в місці, яке ви часто відвідували як пара. Замість того, щоб повечеряти при свічках, зустріньтеся за чашкою кави.

 2. 2

  Зустріньтеся на публіці. Це знизить ймовірність сварки або інтимній ситуації з вашим колишнім. 3. 3

  Розмова повинна бути простим. Намагайтеся не піднімати тему ваших колишніх відносин або про те, з ким ви зараз зустрічаєтеся, якщо ви вже почали нові відносини. Замість цього, поговоріть про те, чим ви займалися останнім часом, спільних друзів, плани на майбутнє та / або останні події у світі або поп-культурі.

 4. 4

  Будьте доброзичливі, але не фліртуйте. Хоча вам варто поводитися мило з вашим колишнім, намагайтеся не фліртувати і не вести себе зухвало.
  • Одягніться відповідно. Всі хочуть добре виглядати при зустрічі зі своїм колишнім, але якщо вас можуть зрозуміти неправильно, якщо ви одягнетеся занадто провокаційно.

Частина 4 з 4: Чого варто уникати

 1. 1

  Не спіть зі своїм колишнім. У цій ситуації виникне питання про те, а не зійтися вам знову, так що ви зведете нанівець всі ваші шанси встановити платонічні дружні стосунки.

 2. 2

  Чи не повертайтеся в колишній режим. Хоча для того, щоб дружити з ким завгодно, вам потрібно час від часу дзвонити або списуватися з ними, не починайте писати повідомлення або дзвонити колишньому кожен день. Це тільки дасть йому помилкову надію на те, що ви знову будете разом.

 3. 3

  Знайте, коли варто відступити. Якщо ви або ваш колишній занадто прив`язався і нахлинули колишні почуття, що не тримайтеся за дружбу. Це швидше за все ознака того, що ви ще не пережили розставання і що вам потрібно провести більше часу один без одного.

Поради

 • Намагайтеся не питати про свого колишнього у друзів і не шукати в інтернеті. Це тільки змусить вас думати про нього і може заподіяти вам біль.
 • Чи думаєте ви про свого колишнього постійно? Якщо так, то ви ще не пережили розставання і вам не варто намагатися дружити зі своїм колишнім.
 • Зачекайте, поки ви не почалися зустрічатися з кимось перед тим, як зустрітися з колишнім. Так ви будете почувати себе впевненіше і це допоможе вам забути про колишнього, щоб побачити його в платонічному сенсі.

Попередження

 • Будьте готові до того, що ваш колишній вже зустрічається з кимось. Хоча зазвичай вам не варто говорити про нові стосунки, ваш колишній може не знати цього. Підготуйтеся до того, що він або вона вже готовий рухатися далі.