Як діяти, коли колишній зустрічається з подругою

Розрив відносин може виявитися складним і навіть більш складним в тій ситуації, коли ваш друг починає зустрічатися з ним або з нею після вашого розриву. Спроба впоратися з таким незграбним становищем буде схожа на американські гірки почуттів і страхів, але добре, що ви вирішили розібратися у всьому, а не ігнорувати ситуацію. Подолання вимагає розуміння своїх почуттів, розмов з одним і прийняття стратегії, яка допоможе зберегти вашу дружбу.

Метод 1 з 3: Справтеся зі своїми почуттями

 1. 1

  Подумайте, чому ця людина стала вашим колишнім. Важливо зрозуміти, що ви не можете змусити когось залишатися небайдужим до вас на інтимному рівні, якщо він вирішив все припинити. Якщо ви вдвох не можете скласти пару, отже, настав час відступити. Якщо ви не можете самі прийти до такого рішення, ви ризикуєте змучити себе, що в кінцевому підсумку завдасть шкоди як вам двом, так і вашій дружбі.

 2. 2

  Обміркуйте, наскільки комфортно ви себе почуваєте зі своїм колишнім. Якщо ви розлучилися полюбовно, значить перебувати біля нього або неї має бути просто. Однак якщо ви розійшлися в гніві або через підозри, то можливо ви взагалі не хочете бачити свого колишнього. В останньому випадку вам доведеться пояснити все своїй подрузі, або ж ви віддалитеся один від одного.

 3. 3

  Розберіться у своїх почуттях до колишнього. Було б чудово, якби кожен розрив відносин приходив з ясним усвідомленням того, що у вас більше немає до нього почуттів. Однак не все так просто, і на якийсь час залишки почуттів залишаться, не дивлячись на дружелюбність, яке ви намагаєтеся відчувати до свого колишнього. В не залежності від почуттів, які ви відчуваєте до свого колишнього, дуже важливо обговорити це з подругою. У такому випадку ваша подруга зрозуміє, з чого все починається, а це іноді може допомогти пояснити ваше пригнічений стан і те, чому вона чи ваш колишній викликають у вас роздратування. Це також може допомогти вашій подрузі враховувати ваші почуття, коли ви збираєтеся втрьох, і хотілося б сподіватися, вона або він не стануть робити у вас на очах нічого такого, що може поранити ваші почуття.
  • Уверьте свою подругу, що не будете у неї на шляху. Однак ви також можете побажати провести розділяє межу, яка має на увазі, куди ви втрьох йдете, коли ви втрьох проводите разом час і чи хочете ви взагалі проводити з ними двома цей час.

Метод 2 з 3: Будьте прихильні

 1. 1

  Відкиньте образу. Навіть якщо у вас не залишилося почуттів до колишнього, образа нічого не вирішить. Спробуйте залишити в минулому ваш розрив, в іншому випадку ваш колишній буде почувати себе незручно поруч з вами.

 2. 2

  Нагадуйте собі, що ваша подруга не обов`язково залишиться з вашим колишнім. З одного боку, існує можливість, що все це закінчиться шлюбом (в такому випадку, дуже важливо впоратися з ситуацією) - з іншого боку, це може виявитися черговим досвідом побачень для вашої подруги і не закінчиться для них "довго і щасливо". Будьте обережні, щоб ви і ваші почуття не підштовхнули подругу і колишнього до думки, що їх шлюб заснований на взаємній відразі до вашого несхвально поведінки. Виявляючи прихильність, а не ворожість, ви створюєте простір для них і можливість визначити, чи подобаються вони один одному крім взаємності в несхваленні вашого неприйняття. Про таке важко просити, але знання того, що ви ні до чого їх не підштовхували, того варта.

 3. 3

  Дайте новій парі простір. Околачіваясь навколо них, ви ризикуєте зблизити їх просто для того, щоб утримати вас подалі. Дотримуючись дистанції, ви позбавляєте себе від деталей і не втручаєтеся в їхні справи. Немає ніякої необхідності знати вам про всі деталі їхніх стосунків. Існує безліч причин зайнятися власним життям. Якщо ви продовжуєте цікавитися і намагаєтеся довідатися кожну деталь, то раните себе і затягуєте з одужанням.
  • Зрозумійте, що ви не можете управляти почуттями вашої подруги до вашого колишньому. Хоча бачити їх разом може бути важко, якийсь час дотримуйтеся дистанції, поки не будете готові поговорити або сказати щось позитивне для них обох. 4. 4

  Привітайте подругу і шукайте спосіб залишитися друзями. Єдине, що може виявитися важче розриву, це втрата подруги через ваших почуттів. Тримайте подругу поруч.

Метод 3 з 3: Намагайтеся розібратися в незручних ситуаціях

 1. 1

  Якщо вам незручно бути поруч з подругою, коли вона зустрічається з вашим колишнім, організуйте час, коли ви з подругою зможете погуляти, не відволікаючись на колишнього. Також можна спробувати частіше зустрічатися з іншими друзями, без постійного нагадування про колишнього.
  • Підтримуйте добрі стосунки з подругою. Буде складно бачити подругу разом з колишнім, але рано чи пізно вам доведеться це прийняти. Не дозволяйте колишньому встати між вами і вашою подругою. Не дозволяйте колишньому зруйнувати відносини з подругою, особливо якщо розрив був бурхливим і ви з вашим колишнім не в найкращих стосунках. Якщо ви не готові проводити час з подругою або спілкуватися з нею, тримайтеся подалі і проводите час з іншими людьми. Пам`ятайте, ви з друзями - друзі не без причини.

 2. 2

  Уникайте втручатися в їхні стосунки. Можливо, ви відчуєте полегшення, спробувавши вбити клин між ними двома, але це, як правило, має неприємні наслідки і вам доведеться шукати виправдання. Останнє, що вам потрібно - це щоб ваш колишній вирішив, що ви влазить в його або її відносини з вашим другом. Не намагайтеся штовхати свою подругу в неправильному напрямку. Прийміть їх відносини. Іноді не все визначено. Порадійте за свою подругу. По крайней мере, ви знаєте, що колишній вирішив рухатися далі, і щасливий.
  • Вам не потрібно продовжувати думати "що якщо" або благати про прощення. Влізти в конфлікт зі своїм колишнім - останнє, що вам потрібно. Проблеми, що виникають в таких суперечках, ведуть до постійних травм і дійсно можуть нашкодити іншим.

 3. 3

  Ніколи не змушуйте подругу вибирати між вами і вашим колишнім, тому що це призведе до ще більших проблем. Якщо вам не подобатися, що подруга зустрічається з колишнім, скажіть їй, і тоді вона, можливо, спробує тримати свої відносини з ним окремо від вас.

 4. 4

  Чи не ховайте свої почуття. Якщо у вас виникли проблеми з подоланням події, спробуйте поговорити з кимось іншим. Чи не дійте так, немов вам все рівно, навіть якщо це дійсно так. Це тільки ускладнить ситуацію. Якщо ваш колишній рушив далі, просто прийміть це. Якщо у вас все ще залишилися почуття до нього, спробуйте контролювати їх, не влізаючи в чужі стосунки. Ваші почуття важливі. Можливо, прийшов час рухатися далі і відпустити. Вам може знадобитися час, але не поспішайте.

 5. 5

  Спробуйте рухатися далі. Тепер, коли ваш колишній почав нові відносини, можливо, варто спробувати і вам. Якщо ви ще не готові, почекайте трохи. Буде складно, але спробуйте налагодити відносини з іншими друзями, пошукайте нових знайомих і з цього починайте. Якщо не можете почати все заново, сфокусуйтеся на зцілення. Це найкраще, що ви можете зробити, поки все крутиться навколо. З вами все буде в порядку. Просто потрібен час.