Як дізнатися, чи подобаєтеся ви вашому колишньому

У вас є колишній, який вам все ще цікавий, але ви не впевнені, чи цікаві ви йому? Дотримуйтесь цих кроків, щоб дізнатися, чи можете ви запалити згаслий вогонь - якщо ви цього хочете.
Частина 1 з 4: Читайте знаки

 1. 1

  Спостерігайте за вашим колишнім і придивіться, чи завжди він або вона поруч з вами. Звичайно, ваш колишній може час від часу з`являтися в тих же місцях, що й ви, але якщо ваш колишній постійно ходить туди ж, куди й ви, він чи вона все ще може думати про вас. Якщо ваш колишній змінює свій маршрут лише для того, щоб поговорити з вами, то вам варто тримати вухо гостро.

 2. 2

  Зверніть увагу, чи підтримує ваш колишній з вами зв`язок. Якщо ви все ще отримуєте листи, вам дзвонять, пишуть смс і повідомлення на Facebook або Вконтакте, то він або вона все ще дуже зацікавлений. Випадкові зустрічі вдома, на навчанні або в офісі виразно значать, що любов ще жива - принаймні, з боку вашого колишнього.

 3. 3

  Придивіться до реакції колишнього, коли він або вона бачить вас. Якщо ваш колишній починає світитися, коли ви поруч, то він або вона все ще відчуває до вас щось. Також зверніть увагу, чи дивиться він на вас крадькома через всю кімнату. Якщо він або вона не може перестати дивитися на вас, то це добра ознака того, що він або вона не можуть викинути вас з голови.

 4. 4

  Зверніть увагу, торкається він до вас часто. Коли ви говорите з вашим колишнім, він чи вона може постійно чіпати вашу руку або коліно під час розмови. Бажання підтримати фізичну зв`язок означає інтерес. Ви можете дозволити йому або віддалитися, залежно від того, що ви хочете.

 5. 5

  Дізнайтеся, чи спілкується ваші колишній з вашою родиною. Колишній, який підтримує зв`язок з вашими батьками, братами або сестрами може бути не готовий розірвати його або її зв`язок з вами. Звичайно, маніпулятивний колишній може робити це тільки для того, щоб дратувати вас! Спробуйте дізнатися у членів своєї сім`ї, що ваш колишній говорить про вас.

 6. 6

  Слухайте ваших друзів. Ваші друзі можуть розповісти вам, що ваш колишній постійно ставить запитання про те, як у вас справи і чим ви займаєтеся. Якщо ваш колишній хоче знати, як у вас справи, то його або її думки зосереджені на вас. Це може бути добре чи погано, залежно від вашої точки зору.

 7. 7

  Зверніть увагу, чи віддав він ваші речі. Чи є у вашого колишнього або колишньої речі, які належать вам? Якщо ви не отримали свої речі назад, то у вас колишнього швидше за все є причина притримати їх. Ви можете попросити ваші речі або повернути його або її речі.

 8. 8

  Придивіться, злиться на вас ваш колишній після розриву. Може ви зробили те, що ваш колишній не схвалив би, або він або вона дозволив вам мати це, хоча ви і повинні вже жити окремим життям. Якщо ваш колишній все ще стежить за вами, то його або її почуття говорять багато про ті почуття, які у нього все ще залишилися.

Частина 2 з 4: Вирішіть, що з цим робити

 1. 1

  Визначте, що пішло не так. Може в нього було дивне пояснення: "Ці стосунки не складаються." Якщо ви хочете, щоб наступного разу вони склалися, вам потрібно дізнатися, чого вам не вистачило в перший раз. Потім, якщо рішення реальної проблеми вас не лякає, ви можете подумати про те, щоб повернутися один до одного.

 2. 2

  Уникайте паніки. Ви повинні почекати хоча б місяць перед тим, як ви вирішите зійтися знову. Якщо ви відчуваєте, що ви не можете жити без вашого колишнього, то вам ще належить попрацювати над собою. Крім того, паніка робить вас зневіреної, а це непривабливо.
  • Знайдіть колишнього себе, щоб ви могли стати тим, в кого закохався ваш колишній - якщо ви все ще хочете бути з цією людиною. Як ви перетворилися на того, кого ваш колишній не може терпіти? Якщо у вашого колишнього були достовірні причини, запитайте себе, чи можете ви змінити це і чи хочете ви змінюватися.
  • Спостерігайте за тим, як ви рухаєтеся далі. Вам потрібно бути достатньо сильним, щоб подбати про себе. Ви можете триматися за це емоційно. Може, вам не потрібні ці відносини, зрештою. Може бути, ви не хочете бути колишнім чоловіком.

 3. 3

  Поверніть старе життя перед тим, як повернути відносини.
  • Займіться спортом (щоб добре виглядати і впоратися зі стресом), проводите час з друзями і займіться улюбленими заняттями. Коли ви повернетеся до вашої колишньому, у вас буде набагато більше впевненості в собі.
  • Виглядаєте найкращим чином. Зробіть це для себе, а не для свого колишнього. Зробіть відмінну зачіску. Купуйте новий одяг красивих квітів і фасонів, які йдуть вам. Пам`ятайте, це все для того, щоб повернутися в лад. Ваш зовнішній вигляд повинен покращувати ваш настрій.

Частина 3 з 4: Що робити, якщо ви хочете зійтися 1. 1

  Надішліть вашому колишньому лист, написаний від руки. У це століття електронного спілкування, електронний лист або смс не значать нічого особливого. Скажіть своєму колишньому, що ви сумуєте за нього або неї і що ви готові зійтися знову.
  • Якщо ви зробили щось неправильно і це закінчило ваші відносини, вибачитеся і розкажіть про те, як саме ви хочете змінитися.
  • Скажіть, що якщо ви помилилися і ніхто не планував сходитися, то все в порядку. Напишіть, що ви не хотіли, щоб ваш колишній відчував себе ніяково і дивно.

 2. 2

  Зачекайте його або її відповіді. Якщо ви отримаєте милий відповідь, то робіть наступний крок (або дайте відповідь, якщо ваш колишній зробить крок). З іншого боку, якщо ви не отримаєте відповіді, відмовтеся від думки відновити відносини і рухайтеся далі.

 3. 3

  Запросіть вашого колишнього на каву або в бар, якщо ваша перша спроба встановити контакт пройшла успішно. Не форсуйте події. Дізнайтеся про те, що відбувається в його або її життя, але не починайте обговорювати відносини. Ви хочете визначити, чи залишилися між вами емоційний зв`язок і хімія, а не обговорювати проблеми у ваших стосунках.

 4. 4

  Почніть відносини і обговоріть, що пішло не так. Переконайтеся, що ви говорите вашому колишньому правду. Якщо вам шкода, визнайте це. Якщо ви відчуваєте, що він або вона хоче змінити вас без особливої потреби, скажіть це. Вам потрібно налагодити гарне спілкування і здатність йти на компроміс, якщо нові відносини складуться.

 5. 5

  Не намагайтеся відродити колишні відносини. Ті відносини завершілісь- вони не спрацювали. Але якщо ви можете взяти все хороше з колишніх відносин і повернути це в нові відносини. Побудуйте щось нове і прекрасне замість того, щоб повернутися до шкідливих звичок.

Частина 4 з 4: Що робити, якщо ваш колишній хоче повернути вас, але ви це не хочете

 1. 1

  Чітко поясніть свої бажання. Вам некомфортно від присутності колишнього у вашому житті? Скажіть вашому колишньому, щоб він відстав від ваших друзів і припинив переслідувати. Дайте йому зрозуміти, що у вас немає шансу знову бути разом. Не обманюйте його або її, бо це жорстоко.

 2. 2

  Помстіться. Вам не потрібно використовувати маніпуляції і ви не хочете втручатися в життя вашого колишнього. Замість цього, ви можете постаратися змусити вашого колишнього ревнувати. Слідкуйте за собою, щоб відчувати себе і виглядати приголомшливо. Ходіть на побачення з іншими, якщо ви до цього готові. Насолоджуйтеся вашої нової життям. Ви будете почувати себе відмінно, а ваш колишній пошкодує про те, що він втратив.

 3. 3

  Дотримуйтеся свого рішення. Ви буде ревнувати, коли у вашого колишнього з`явиться хтось новий, навіть якщо ви рухаєтеся далі. Ви не можете контролювати вчинки вашого колишнього. Ви можете тільки зосередитися на тому, щоб зробити своє життя ще краще.


Поради

 • Якщо він чи вона все ще поруч з вами і спілкується з вами і поряд з ним або нею немає ніяких інших чоловіків або жінок, то він або вона все ще не забули вас.
 • Будьте дуже обережні, якщо у вас є спільні діти. Діти іноді сподіваються, що їхні батьки зійдуться, а останнє, що ви хочете зробити, - це забрати у них надію і знову засмутити їх. Якщо ви думаєте над тим, щоб повернутися, то вам обом потрібно бути дуже скритними до тих пір, поки ви не визначитеся. Також, якщо ви ненавидите вашого колишнього, чи не діліться цим негативом з вашими дітьми.
 • Будьте хорошими друзями.

Попередження

 • Уникайте поцілунків або сексу з колишнім, якщо тільки ви не впевнені, що ви обоє хочете зійтися. Не дозволяйте вашому колишньому користуватися вашим розбитим серцем і використовувати вас для фізичної близькості.
 • Не поспішайте повернутися у відносини. Іноді ми схильні ідеалізувати те, чого більше немає. Не забувайте, чому ви розлучилися. Якщо ви повернетеся до тих же проблем, то остерігайтеся вашого колишнього.