Як попросити вибачення у свого кращого друга

Через вас вас найкращий друг плаче? Сумує? Сердиться? Читайте далі і ви дізнаєтеся, як допомогти йому або їй краще себе почувати.

Кроки

 1. 1

  Як мати справу з поглинутим власними думками одним. Знайдіть відокремлене місце. Це дуже важливий крок, тому що ви не хочете, щоб ваш кращий друг ненавмисно почув, про що говорять інші люди. Це може принести розчарування. Якщо ви не можете поговорити віч-на-віч, напишіть повідомлення. Може, навіть лист.

 2. 2

  Сказати комусь, що ви збрехали. Розкажіть правду. Це досить серйозний етап. Вам доведеться зізнатися. Без чесності відносини неможливі. Тому скажіть, що вам дуже шкода, що ви не хотіли засмутити або змусити сумувати цієї людини.

 3. 3

  Дайте один одному простір. Дайте одному час. Можливо, це стане найважчим кроком, тому що кращі друзі - ось ті, з ким найкраще проводити час. Якщо ви змусите себе почекати, щоб все спрацювало, то результат буде для вас нагородою. Дайте їм час все обдумати. Хоча в наш час переконати кращого друга досить важко, зрада важко перенести. Все залежить від того, який вибір у житті ми робимо.
 4. 4

  Організуйте відмінний розмову. Поговоріть з людиною. Після того як ви почекали якийсь час, знову поговоріть. Якщо ваш друг не приймає ваші вибачення, запитаєте, чому. Якщо у відповідь ви почуєте щось на зразок: "Ти - скотина і я не хочу з тобою дружити!", Тоді вам краще буде без такого друга. Якщо ж вам дадуть другий шанс або попросять більше часу, є ймовірність, що ви знову будете друзями.

 5. 5

  Дайте другий шанс. Дайте час своїм відносинам. Якщо ви тільки що попросили один в одного прощення. Трохи почекайте, перш ніж піднімати важливе питання, яке вас турбує.

Поради

 • Будьте кращим другом, яким ви тільки можете.


 • Дозвольте часу зцілити "рани": зрештою, образа забудеться.
 • Дозвольте цій людині до вас підійти. Навіть якщо це займає час, може спрацювати! Образа пройде! Але від вас теж будуть чекати кроків назустріч. Завжди краще підійти першим. Ще це зміцнює вашу дружбу.
 • Постарайтеся не бути нав`язливим.
 • Забудьте про відносини, якщо ваші вибачення не приймають або якщо людина більше не хоче з вами дружити.

Попередження

 • Після того, як ваші вибачення візьмуть, чи не чіпляйтеся, дайте одному трохи простору.
 • Якщо ваш друг більше не хоче дружити, не сердьтеся через це. Навколо ще багато людей, які хочуть з вами дружити.