Як переконатися в можливості повернути колишнього

Отже, ти з ним порвала, а тепер хочеш його повернути? Тут представлені деякі поради, як дізнатися, чи цікава ти йому ще ...
Метод 1 з 2: оцінку ситуацію

 1. 1

  Поспостерігайте за розташуванням до спілкування. Після розриву, дружнє спілкування означає, що ваші сьогоднішні взаємини перебувають на позитивній ноті. Це означає, що є шанс на те, що в його серце все ще горить вогник. Ось деякі ознаки, що визначають його зацікавленість у вас:
  • Часті "привіт" і "приветик." Ці маленькі вітання можуть значити, що він все ще налаштований на розмову з вами, але занадто нервує і не впевнений у собі, щоб зробити перші кроки.
  • Несподівані зустрічі. Якщо ваш колишній намагається організувати сходки або збори всіх разом чи намагається опинятися в тих місцях, куди ви часто заходив, він намагається провести час з вами. Може бути, він намагається привернути вашу увагу. А можливо, йому просто приємно знаходиться у вашому суспільстві. Такі зустрічі можуть означати також, що він будь-якими шляхами шукає спосіб запитати у вас про ваші почуття.
  • Подарунки та корисні дрібнички, які ви отримуєте регулярно. Ваш колишній намагається з усіх сил зробити щось приємне для вас. Посилає вам подарунки на день народження, різдвяні листівки або навіть запрошує вас в кіно. Це знак того, що він все ще цінує вас.
  • Компліменти. Ваш екс-хлопець / дівчина робить вам компліменти, особливо з приводу вашої зовнішності, і робить це такими ж способами, як і під час ваших відносин. Можливо, він намагається розташувати вас до себе, викликати у вас якісь особливі почуття, або знову оживити ваше спільне минуле.
  • Спогади. Ваш колишній говорить з теплотою і захоплено про дні, коли ви були разом. Є шанс на те, що у нього все ще є бажання бути з вами.
  • Ревнощі. Ваш колишній кидає косі погляди на людей, які фліртують з вами, або на тих, які намагаються усамітнитися з вами від інших. Це ознака власництва, і він не хоче, щоб ви йшли далі без нього.
  • Перепади настрою. Ваш колишній не може залишатися спокійним у вашому оточенні-он сміється занадто голосно, занадто багато посміхається, або його голос переривається у вашій компанії. Це може бути викликано почуттями, які він приховує від вас.

 2. 2

  Зверніть увагу на його статус у Facebook або в іншій соціальній мережі. Якщо він продовжує змінювати статуси, це може означати, що він збирається щось поміняти в своєму житті, або переконує себе в цьому. Якщо він пише такі речі, як: «сумую», це може означати, що він дійсно сумує за вам! Можливо, він навіть хоче, щоб ви прочитали цей пост.

 3. 3

  Розпитайте у друзів вашого колишнього. Звідти звичайну розмову з одним з друзів вашого колишнього і запитайте, як він поживає. «Я переживаю з того приводу, як він / вона поживає після нашого розриву». Вони можуть розповісти вам, хвилює це вашого колишнього.
  • Якщо хочеш більше довідатися, Привітай друзів першої. "Привіт, як справи?" Це створить враження, ніби ви дуже зацікавлені в них, а не в тому, як поживає ваш колишній. У процесі бесіди, знайдіть момент і згадайте про колишнього. "Це нагадує мені про _____ і тут ім`я колишнього! _______, Він вчинив би також. Як там він останнім часом? "

 4. 4

  Поцікавтеся у своїх власних друзів. Можливо, ваш колишній вже цікавився у них про вас.
  • Facebook також є помічником вам у цьому. Якщо ваш колишній прочитав вашу сторінку на Facebook, це може означати, що у нього залишилися таємні почуття до вас. 5. 5

  Зверніть увагу, як одягається ваш колишній. Якщо він одягається краще, ніж зазвичай, значить, можливо, він намагається привернути вашу увагу. Таким чином, можливо, він намагається показати вам, що ви втрачаєте, або призвести нове враження на вас знову.

Метод 2 з 2: Вийдіть на пряму розмову

 1. 1

  Будьте спокійні, впевнені в собі як звичайно. Запитайте: "Ти маєш часом для розмови? Чи можемо ми піти куди-небудь, де не так багато людей? "Це може бути страшним кроком для вас, і багато людей не хочуть його зробити. Однак найкращий спосіб дізнатися, що ще відчуває до вас людина, це почути відповідь від нього самого, відповідь, яка виразно виходить з його вуст. Ви можете знайти його і поговорити віч-на-віч, тут і зараз, або ви можете призначити інший день і місце для розмови. Якщо ви переживаєте, використовуйте непряму форму спілкування, з униканням контакту - це може бути телефонний дзвінок, чат, або повідомлення, щоб обговорити ваші почуття.
  • Виберіть місце, де вам обом буде комфортно, це може бути навіть вулиця. Або будь-яке місце неподалік, наприклад, підійде кафе або порожня шкільний майданчик.
  • Дайте собі і своєму колишньому час, так як розмова чекає довгий. Необхідно, щоб ви обидва розташовували часом.
  • Будьте на висоті. Одягніть найкращу одяг і туфлі. Це все може справити враження на вашого колишнього / колишню, і дозволить вам відчувати себе комфортно, впевнено і гідно.

 2. 2

  Розкажіть своєму колишньому, як ви ся маєте і що відчуваєте. Чим чесніше ви відкриєтеся зі своїми почуттями, тим більш прихильний він буде до вас. Розкажіть про свої почуття. Будьте спокійні і чесні. Можливо, варто сказати: "У мене все ще є романтичні почуття до тебе", або "Я все ще ставлюся до тебе більше, ніж як до друга".

 3. 3

  Скажіть, що ви шкодуєте про розрив і хочете почати все спочатку. Наведіть аргументи. "Я сумую за тобою, тому що ..." або "Мені дійсно подобалося бути з тобою. Ти змусив мене відчути ... "
  • Вислухайте його думки і дайте йому час, щоб він висловився про свої почуття. Спостерігайте, чи не нервує він у процесі розмови і як змінюється його міміка. Якщо все це показує, що він хоче відпустити і залишити ситуацію, як є, нехай іде.

 4. 4

  Якщо він сумнівається в тому, щоб знову бути разом, запитаєте про причини. Якщо існують причини, які послужили до розриву, скажіть, що будете намагатися вирішити ці проблеми. Запам`ятайте ці причини, так як надалі вам слід уникати їх повторення. "Я розумію, що ці речі не подобалися тобі. Я збираюся все виправити за допомогою ... "

Поради

 • Не робіть відчайдушний вигляд.
 • Переконайтеся, що ви не чините тиск - контролюйте свою поведінку ..
 • Зберігайте спокій, якщо ви помітили, що все ще їй / йому подобаєтеся.
 • Намагайтеся з`являтися в тих місцях, де він зазвичай з`являється. Він побачить вас там, і, можливо, захоче поговорити. Тільки переконайтеся, що такі дії не схожі на переслідування!