Як стати фінансовим аналітиком

Щоб бути успішним, фінансовому аналітику необхідні фундаментальні знання в окремій галузі, а також гарні навички проведення фінансових розрахунків. У загальних рисах, фінансовий аналітик переглядає фінансову звітність організації і визначає фінансове становище компанії. Для цього необхідно вивчення фінансової звітності минулих і поточного періодів.


Кроки

 1. 1

  У визначенні фінансового стану підприємства ви повинні розуміти особливості тієї галузі промисловості, в якій підприємство працює. Брак розуміння особливостей середовища може призвести до неправильної оцінки компанії. Наприклад, підприємство могло бути прибутковим протягом останніх кількох років, тим не менше, якщо це підприємство в галузі нових технологій, і воно не займає лідируючі позиції в технологічних нововведеннях, його рентабельність може бути мінливою. Тільки аналітик з достатнім рівнем знань галузі зможе це визначити.
 2. 2

  Що стосується високого рівня навичок проведення фінансових розрахунків, вам варто подумати про отримання ступеня MBA у сфері фінансів або бухгалтерського обліку. Ці знання необхідні, щоб правильно розуміти фінансову звітність та вміти планувати корпоративний прибуток. Також аналітики повинні бути добре знайомі з підготовкою електронних таблиць для фінансового моделювання ..
  • Первісна сертифікація фінансових аналітиків? Диплом фінансового аналітика (CFA), вона пропонується інститутом CFA.


  • Диплом CAIA пропонується асоціацією CAIA? інший напрямок, воно фокусується на альтернативному інвестиційному аналізі, наприклад, хеджевих фондів, фондів прямих інвестицій, і керуючих фондів.
  • Сертифікат FAD, пропонований Американською академією фінансового менеджменту,? інший документ, який підтверджує відмінне знання фінансового аналізу.