Як стати судовим кур'єром

Будь-який, хто коли-небудь отримував судову повістку, судовий запит або будь-який інший юридичний судовий документ, знає про існування судових кур`єрів. Це ті, хто доставляє відповідні папери сторонам, які беруть участь у судових справах. Кур`єр може «передавати» документи відповідачу або доставляти їх іншим особам, які знаходяться в місці проживання відповідача або за місцем його роботи. Вимоги, що пред`являються до бажаючих стати судовими кур`єрами, можуть варіюватися. Ця стаття пропонує деякі основні рекомендації для тих, хто бажає стати судовим кур`єром.

Кроки

 1. 1

  З`ясуйте обов`язки і сфери відповідальності судового кур`єра. Ці співробітники наймаються юристами або юридичними фірмами для «постачання» осіб судовими документами. Кур`єри? це важлива ланка в системі кримінального правосуддя. Процес може проходити гладко і без зайвих судових зволікань, якщо вони добре виконують свою роботу.

 2. 2

  Оцініть свої здібності, щоб зрозуміти, чи зможете ви стати успішним судовим кур`єром. Ідеальними кандидатами є:
  • Організовані

  • Комунікабельні

  • Вміють працювати в команді

  • Допитливі
  • Вміють вирішувати проблеми

  • Наполегливі

  • Обізнані

  • Вміють пристосовуватися

 3. 3

  Дізнайтеся вимоги, пропоновані до судових кур`єрам в місці вашого проживання, зв`язавшись з канцелярією вашого адміністративного округу або судом. У деяких штатах, таких як Вашингтон, судові кур`єри повинні отримувати ліцензію. У разі Нью-Йорка, тільки в деяких окремих частинах штату потрібне ліцензування. У штаті Каліфорнія судові клерки повинні підписувати зобов`язання, здавати відбитки пальців і давати згоду на перевірку фактів біографії ФБР. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб стати судовим клерком, вам також варто:
  • Дізнатися, чи потрібно кандидатам в місці вашого проживання складати іспит з Правил цивільного судочинства.  • Зробити необхідні кроки для того, щоб підписати зобов`язання. У більшості випадків це здійснюється через страхову компанію або компанію-гарант.

  • Зв`яжіться з вашим місцевим поліцейським управлінням, щоб здати відбитки пальців. Ви можете також залишити свою фотографію для вашого досьє.

 4. 4

  Беріть участь у програмі підготовки судових кур`єрів у вашому окрузі або через інтернет. Деякі онлайн-програми підготовки дають можливість отримати сертифікат Національної асоціації фахівців в області розслідувань (NAIS) по завершенні навчання.

 5. 5

  Отримайте стільки безпосереднього досвіду, скільки можливо. Це дозволить вам обзавестися потрібними зв`язками, отримати рекомендації для подальшого працевлаштування та задати питання деяким з кращих юридичних умів. Ви можете:
  • Влітку попрацювати волонтером в юридичній фірмі

  • Вступити на стажування в юридичну фірму або який-небудь інший сектор юридичної спільноти

  • Присвятити свій час навчанню в місцевій юридичній школі

 6. 6

  Шукайте і подавайте заявки на роботу судовим кур`єром у вашому районі. Інтернет, телефонні довідники, юридичні або приватні детективні агентства та державні відділення Національної асоціації професійних судових кур`єрів? хороші відправні точки для пошуку.

 7. 7

  Стати міжнародним або закордонним судовим кур`єром, спочатку ставши судовим кур`єром в одному із судів в регіоні вашого проживання. Як тільки ваше ім`я з`явиться в списку дипломованих судових кур`єрів, ви отримуєте право стати міжнародним кур`єром. Міжнародні судові документи, проте, як правило, доставляються через рекомендовані листи, або через зарубіжних представників або місцевих судових кур`єрів.

 8. 8

  Вступите в професійну асоціацію юристів, таку як Національна асоціація професійних судових кур`єрів. Ви отримаєте можливість скористатися різноманітними перевагами, які можуть запропонувати такі об`єднання.

Поради та попередження

 • Ви повинні бути дипломованим судовим кур`єром у вашій країні, перш ніж ви зможете стати закордонним або міжнародним кур`єром.
 • Багато зарубіжних країни набирають власних судових кур`єрів, знайомих з правовою системою їхньої країни.