Як дізнатися, чи подані документи на розлучення

Якщо ваш чоловік (або дружина) сказав вам, що він подав на розлучення, ви можете перевірити, чи дійсно це так. Вам потрібно зв`язатися з адвокатом вашого чоловіка. Якщо вам не вдасться цього зробити - таку інформацію може вам надати окружний суд. Вам важливо з`ясувати це якомога швидше, щоб спланувати подальші дії зі своїм адвокатом.

Кроки

 1. 1

  Зв`яжіться з адвокатом вашого чоловіка. Якщо у вашого чоловіка є адвокат, то він неодмінно буде знати, чи було подано клопотання на розлучення, і на якій стадії перебуває справа. Просто зателефонуйте і запитайте. Якщо у вашого чоловіка немає адвоката, перейдіть до наступного кроку.

 2. 2

  Визначте, в якому штаті повинні були подаватися документи на розлучення. Вони повинні бути надані в тому штаті, в якому проживають обидва або один з подружжя. У більшості штатів діє ценз осілості, який передбачає, що учасник повинен прожити в штаті протягом певного періоду часу, як правило, 1-6 місяців, перш ніж подавати заяву на розлучення в цьому штаті. Ви можете перевірити наявність цензу осілості в окрузі, переглянувши цивільне законодавство вашого штату, зв`язавшись з адвокатом з сімейного права / розлучень або зателефонувавши в Судову Канцелярію. Ви також можете перевірити Вимоги по процесі розлучення, передбачені в джерелах з розлучень.

 3. 3

  Визначте, в якому окрузі повинні були заповнюватися документи на розлучення. Вони, як правило, повинні бути подані в окрузі, в якому одна чи обидві сторони проживають. Тим не менш, можуть бути додаткові правила для подачі на розлучення у вашому штаті, і вам, можливо, доведеться врахувати такі моменти:
  • У багатьох штатах діє ценз осілості для округів. Наприклад, в штаті Індіана, одна зі сторін повинна прожити в окрузі не менше 3 місяців, перш ніж зможе подати на розлучення в цьому конкретному окрузі.  • У більшості штатів дозволяється подавати на розлучення в будь-якому окрузі, якщо обидві сторони згодні, незалежно від того, в якому штаті вони проживають.
  • Документи на розлучення технічно можуть бути подані в будь-якому окрузі, поки не подала документи дружина (чоловік) не вирішить надати всі документи в якомусь конкретному окрузі.

 4. 4

  Перевірте окружні або державні сайти для доступу до Судовим записів. У багатьох округах пропонується безкоштовний доступ до державних Судовим записам через спеціальні сайти або через третіх осіб, пов`язаних з такими сайтами. Є кілька способів, щоб знайти сайт вашого окружного суду:
  • Використовуйте каталог Штатних Судів в Національному Центрі для Штатного Судового сайту.


  • Перевірте Записи Судового Каталогу наданого Судової Довідкової.
  • Вгадуйте. Державні сайти, як правило, можна знайти, прописавши поштову абревіатуру «.gov». Наприклад, сайт Флориди знаходиться за адресою fl.gov державний сайт Огайо може бути знайдений за ініціалами oh.gov.
  • Використовуйте ваш улюблений пошук і знайдіть «ДЕРЖАВНІ, ШТАТНІ Суди». Наприклад, щоб знайти Медісон Суд Штату Огайо, задавайте в пошуку «Madison County, Ohio Courts».

 5. 5

  Зателефонуйте або зайдіть в Канцелярію Суду. Заявки на розлучення відносяться до загальнодоступних записів. Зробивши телефонний дзвінок або відвідавши Канцелярію Суду, ви зможете з`ясувати, подавалося чи таку заяву на розлучення у вашому окрузі. Все, що вам буде потрібно - це повідомити прізвище чоловіка.

 6. 6

  Найміть професіонала. Чи хочете ви найняти адвоката, щоб продовжити пошук запиту на розлучення або приватного детектива, щоб вистежити вашого колишнього чоловіка і з`ясувати, чи подані документи на розлучення - в будь-якому випадку звертайтеся тільки до професійних фахівців.

Поради

 • Якщо документи на розлучення вже подані, ви повинні отримати повістку і копію клопотання з суду рекомендованим листом або шляхом особистого вручення Шерифом або службовцем протягом 3-5 днів з моменту подачі.

Попередження

 • Наявність цензу осілості не означає, що ваш чоловік не міг подати на розлучення в місці, де він не жив. Суд не потребує довідок з місця проживання, щоб подати на розлучення, тільки клятвена заява від позивача (особи, що подає на розлучення), що він є резидентом цієї країни.