Як відкрити автомобільну страхову компанію

Ця стаття призначена для тих, хто хоче стати частиною індустрії, зростання якої збільшується, в середньому, на 15 відсотків на рік. У цьому випадку, вивчення того, як заснувати компанію по страхуванню автомобілів дасть вам можливість заснувати конкурентоспроможний бізнес. У більшості країн, водії зобов`язані щороку оновлювати свій договір про страхування автомобіля. А так як, кількість автомобілів у родині більше ніж один, необхідність у страхових компаніях і посередниках збільшується. Нижче представлений список навичок в плані освіти та підприємництва, якими вам потрібно володіти, щоб заснувати компанію по страхуванню автомобілів.


Кроки

 1. 1

  Отримайте ліцензію зі страхування майна, у тому числі від нещасних випадків.
  • У більшості країн потрібно пройти навчання для отримання ліцензії в акредитованій компанії з навчання страхових агентів. Після цього ви також повинні здати іспит.
  • Дуже часто обов`язковою умовою реєстрації для навчання є диплом бакалавра або його еквівалент.

 2. 2

  Вам потрібно побудувати бізнес-план для своєї компанії по страхуванню автомобілів, в якому слід описати, як ви збираєтеся залучати клієнтів, з якими страховими компаніями будете працювати, які ваші початкові витрати, а також передбачуваний прибуток за перші два роки.

 3. 3

  Добудьте капітал, який вам потрібен для заснування своєї компанії.
  • Якщо грунтуватися вами компанія зі страхування автомобілів - ваша друга робота, ви можете фінансувати її за допомогою своїх накопичень або кредиту.  • Якщо ж ваша компанія зі страхування буде для вас основною роботою, вам потрібно буде взяти кредит у банку або ж у приватних інвесторів, щоб покрити початкові витрати компанії, а також витрати на проживання, поки у вас не з`явиться дохід.

 4. 4

  Зареєструйте свою компанію, щоб отримати дозвіл на підприємницьку діяльність.

 5. 5

  Виберіть місце розташування для вашої компанії.
  • Навіть якщо ви плануєте особисто їздити до клієнтів на зустріч, вам знадобиться тихе місце у себе вдома, де ви зможете приймати дзвінки, оформляти папери і керувати своїм підприємством.
  • Якщо вам потрібен офіс, щоб приймати клієнтів, переконайтеся, що вибрали чільне місце, куди легко добратися. 6. 6

  Вам потрібно отримати належну страховку для своєї компанії по страхуванню автомобілів, щоб захистити її від судових позовів і втрати майна.

 7. 7

  Визначтеся з якими страховими компаніями ви хочете працювати, і які страхові поліси збираєтеся продавати. Чим більшою кількістю полісів ви володієте, тим більший вибір ви зможете запропонувати своїм клієнтам.
  • Більшість великих страхових компаній пропонують дорожнє страхування, страхування на випадок зіткнення, КАСКО і комплексний поліс.
  • Подумайте над тим, чи хочете ви надавати вузькоспеціалізоване страхування, наприклад, страхування ретро-автомобілів, мотоциклів і житлових автофургонів.

 8. 8

  Рекламуйте свою компанію зі страхування автомобілів. Ви можете подати оголошення в місцеві видання, в автошколи, в Службу реєстрації транспортних засобів і, звичайно ж, в інтернеті.

Поради

 • Переконайтеся в тому, що стали дипломованим андеррайтером зі страхування майна і від випадкових подій. Так ви зможете працювати з клієнтами на професійному рівні і по вищим моральним нормам.

Що вам знадобиться

 • Ліцензія зі страхування майна, у тому числі від нещасних випадків
 • Бізнес-план
 • Інвестиційний капітал
 • Робоче місце
 • Страхування фінансової відповідальності та страхування майна