Як підкреслити достоїнства грушоподібної фігури

Це не схоже на інші керівництва. Вам набридло «ховати» аспекти свого тіла або намагатися створити видимість іншої форми? У цій статті ви можете дізнатися, як ефективно показати свою фігуру.


Кроки

 1. 1

  Переконайтеся, що у вас грушоподібна фігура, так як її зазвичай плутають з формами типу кегля або дзвіночок.

 2. 2

  Знайдемо відповідні ДЖИНСИ: грушовидні постаті, як правило, мають широкі стегна і повні ноги. Щоб підкреслити достоїнства даної фігури, ми рекомендували б широкі і розкльошені брюки, вони йтимуть по лінії форми до коліна і урівноважать її знизу. Розкльошені джинси насправді підкреслюють стегна, звуження в коліні робить їх порівняно більше. Просто переконайтеся, що вони не надто щільні, так як матеріал не розтягується, і не стирчать знизу (вони також зручніше). Коли справа доходить до кольору, ми б порекомендували темно-синій поряд з сірим і чорним. Таким чином, люди, ймовірно, помітять вашу прекрасну фігуру, не думаючи "вона намагається привернути до себе увагу". Світло-блакитні і білі джинси особливо погані, так як вони яскраві і привертають увагу.

 3. 3

  ТОПИ / ФУТБОЛКИ: Насамперед, купіть хороший бюстгальтер, переважно з пуш-апом - він добре збалансує, якщо це потрібно, верхню і нижню частину тіла. Далі, ми б порадили підібрати футболку правильної довжини - що закінчується на 5-8 см нижче верхньої частини штанів / спідниці. Всі з "розширеними" або крилоподібної рукавами, виглядає добре, так як може візуально розширити плечі і забезпечити баланс стегон. Переконайтеся, що футболка облягає талію, яка в грушоподібних фігурах зазвичай вужчий, ніж в інших. Будьте впевнені, що обрана футболка не надто широка - вона може пропустити талію і створити враження, що ви трикутна. Блузки, якщо чесно, добре виглядають з більшістю форм, але найкраще носити моделі з пишними рукавами (знову ж, вони створюють ілюзію широких плечей), застебнутих тільки до бюста з глибоким вирізом або одягти зверху жилет, щоб створити враження більш повного бюста. Добре виглядають колір і малюнок. Ми також рекомендували б туніки, як вершини стилю. Вони збираються на талії і закріплюються поясом, так що ви можете контролювати, наскільки підкреслити талію.
 4. 4

  СПІДНИЦІ: Більшість буде добре виглядати на вашій фігурі - але ми б сказали, що кращими є спідниці з довжиною від трохи вище коліна до середини довжини стегна. Таким чином, ви зможете показати свої ноги, не підкреслюючи стегна. Так само плаваючий / вільний або прямий розріз, так як він також не надто виділяє стегна. Знову ж таки, будь-який стиль і колір, який вам подобається, буде виглядати відмінно.

 5. 5

  Пальта і куртки: Все, що з поясом. Таким чином, ви зможете уникнути можливого трикутного ефекту і, у той же час, підкреслити талію. Крім того, можна носити довгі пальто, що закінчуються між серединою стегна і колінами. Вони, як правило, виглядають прекрасно.

 6. 6

  Сукні для виходу і в`язані речі: ми б сказали, що краще вибирати ті, які збираються під грудьми і спускаються вздовж лінії фігури до стегон, а потім розширюються. Аналогічний стиль для повсякденних суконь, але ми б не радили вибирати плаття, зроблені з тканин для футболок, так як вони мають звичку облягати фігуру. 7. 7

  Зачіска: Ми знаємо, дивно згадувати її в зв`язку з формою тіла, але більш повна зачіска з великим обсягом може допомогти зберегти баланс між вашою нижньою і верхньою частиною тіла. Спробуйте кучері або локони, щоб збільшити об`єм волосся.


Попередження

 • Якщо ви хочете схуднути, майте на увазі, що грушоподібна фігура зазвичай худне, починаючи з верхньої частини тіла.
 • Не варто занадто зациклюватися на своїй зовнішності (особливо щодо ваги), тому що в житті є важливіші речі.
 • Поради, наведені тут, узагальнені - не всі з них можуть ставитися до вас. Так що не соромтеся перевіряти їх, але не хвилюйтеся, якщо вони не повністю працюють.

Що вам знадобиться

 • Впевненість
 • Неупередженість