Як одягтися, щоб підкреслити вигини пишної фігури

Пишну фігуру часто вважають пишністю жіночого ідеалу. У жінки з пишною фігурою зазвичай тіло за формою нагадує пісочний годинник. У них однаково переважають бюст і стегна над вузькою талією. Якщо у вас пишна фігура, ви повинні вибирати деталі, які підкреслять вашу талію і збалансують верхню і нижню частини тіла.
Метод 1 з 7: Поради при виборі топа

Зверніть увагу, як сидить на вас одяг. Вибирайте топи, які акцентують увагу на вузькій талії і пишному бюсті, але уникайте футболок, які вам додадуть занадто багато обсягу зверху, якщо тільки ви не збираєтеся комбінувати їх з об`ємними деталями внизу.

 1. 1

  Віддавайте перевагу більш приталеним топам замість кофт вільного покрою.

 2. 2

  Розглянемо топи з талією в стилі ампір. Завищена талія охоплює саму вузьку її частина, підкреслюючи ваші вигини.

 3. 3

  Шукайте топи з поясом. Широкий ремінь - ще один спосіб привернути увагу до вашої вузької талії, деякі топи продаються вже з ременем.

 4. 4

  Додайте до топу пояс, якщо він не йде в комплекті. Купуйте звичайний топ, наприклад топ сопілкою, в`язаний топ або блузу з довгими рукавами. Знайдіть відповідні розрізи. Зауважте широкий пояс або стрічку навколо вашої талії.

 5. 5

  Розглянемо топ в стилі з запахом. Такі топи також охоплюють талію, демонструючи всі ваші вигини.

 6. 6

  Носіть тільки облягаючі сорочки і уникайте вільного покрою. Пошукайте сорочки, обтягуючі талію.

 7. 7

  Спробуйте приміряти сорочку, яка додасть обсягу вашим плечам і бюсту, наприклад, щільно прилеглу із завищеною талією або спадаючу блузку з ремінцем. Завжди вибирайте приталені сорочки, навіть з більш вільним кроєм як ці. Переконайтеся, що ви підбираєте до об`ємного топу об`ємний низ, щоб зберегти пропорції вигинів.

Метод 2 з 7: Поради при виборі піджака

Правильно підібраний піджак допоможе вам більше підкреслити верх без розбалансування його з низом.

 1. 1

  Шукайте облягаючий приталений піджак, вирівнюється до стегон.

 2. 2

  Підберіть піджак відповідно вашому зростанню.
  • Низьким жінкам краще підібрати короткий піджак, високим можна подумати над піджаком достовірніше.

 3. 3

  Вибирайте піджак з однією лінією гудзиків, піджак з двома рядами додасть небажаного обсягу і зіпсує весь силует.

 4. 4

  Уникайте носити піджаки з дуже великою кількістю кишень або додатковими деталями, які можуть додати обсягу вашим формам і талії.

Метод 3 з 7: Поради при виборі брюк

Шукайте брюки, які б підтримували баланс незалежно від того, який топ ви одягнули.

 1. 1

  Шукайте брюки з широким поясом, який підкреслить вашу талію.

 2. 2

  Виберіть пару прямих брюк, щоб носити їх з облягаючим топом.

 3. 3

  Виберіть штани карго з кишенями з боків, щоб зберегти силует, якщо ви надягнете вільний топ.

 4. 4

  Штани з кльошем внизу - самі універсальні. Виберете брюки з не дуже великим кльошем, щоб збалансувати ваші пишні стегна.

 5. 5

  Уникайте ремінців, кишень або інших деталей в області стегон або розташованих ззаду. Ці деталі тільки додадуть вам обсягу, зіпсувавши баланс силуету.

 6. 6

  Подумайте над темними джинсами, в яких ви будете виглядати стрункіше.

Метод 4 з 7: Поради при виборі спідниці

Вибирайте спідницю, як ви вибирали брюки. Згадайте деталі, які балансували ваш топ, і з`єднайте з кроєм, який підкреслював би вашу фігуру.

 1. 1

  Спадаюча облягає спідниця-олівець або інша з розрізом, який робить вашу фігуру тонше. Спідниця з високою посадкою особливо підійде в цьому випадку.

 2. 2

  Шукайте облягаючий спідницю, розкльошені донизу або оброблену оборками, якщо збираєтеся одягнути її з вільним топом.

 3. 3

  Пара довгих спідниць, що нагадують за формою букву «А», з довгим топом додадуть обсягу вашим плечам і бюсту. Довга спідниця додасть обсягу вашим стегнах, і буде виглядати гармонійно з вільним топом.

Метод 5 з 7: Поради при виборі сукні

Коли справа доходить до сукні, є великий вибір кроїв і стилів, адже вони добре сидять на пишній фігурі. Керуйтеся принципом, що верх повинен поєднуватися з низом, і ці правила варто застосовувати і до цільним сукням. 1. 1

  Шукайте відверту сукню, яка підкреслить вашу талію і збалансує верх і низ фігури.

 2. 2

  Розгляньте сукні з корсетом, який візуально розділяє фігуру на нижню і верхню частини. У цих сукнях типова красива розділяє лінія або виділяється силует на найтоншій частині вашої талії.

 3. 3

  Приміряйте плаття із запахом або із завищеною талією. Обидва стилю суконь облягають талію, роблячи її ще тонше, що акцентує увагу на верхніх і нижніх вигинах тіла.

 4. 4

  Шукайте облягаючі сукні з діагональним або зміщеним вирізом, щоб показати ваші ноги і додати трохи інтересу вашому образу. Переконайтеся, що ви вибрали плаття, яке охоплює талію, стегна і спадає вільно вниз.

Метод 6 з 7: Зверніть увагу на виріз

Правильний виріз може також творити чудеса і вдосконалити фігуру. Звертайте особливу увагу на кожну кофту і плаття, яке приміряєте.

 1. 1

  Спробуйте низький квадратний виріз або виріз-човник, щоб підкреслити ваш бюст.

 2. 2

  Одягайте топи з V-подібним вирізом, він теж підкреслить ваш бюст.

 3. 3

  Спробуйте виріз Анжеліка. Такі топи і сукні підкреслять ваші ключиці.

 4. 4

  Уникайте високих вирізів зразок водолазки. Це відволіче увагу від талії і погіршить силует замість того, щоб показати його в кращому світлі.

Метод 7 з 7: Вибирайте правильно матеріал і модель

Матеріал і модель виробу відіграє велику роль в тому, як на вас буде сидіти одяг. Шукайте матеріал, облягаючий ваші форми, дотримуйтеся простих кольорів та візерунків, щоб не порушився баланс.

 1. 1

  Шукайте натуральні і м`які тканини, які облягають ваші форми.

 2. 2

  Уникайте жорстких тканин. Ця тканина не буде облягати вашу фігуру і ваші вигини, зрештою, будуть заховані в складках.

 3. 3

  Розгляньте топи з вертикальними смужками. Вертикальні смужки подовжують тіло, вони також можуть привернути увагу до вашої вузької талії.

 4. 4

  Тримайтеся подалі від сміливих і жвавих візерунків, таких як великі квіткові принти, великі точкові або геометричні візерунки. Ці принти можуть порушити баланс вашої фігури.

 5. 5

  Дотримуйтеся простих малюнків, таких як легкі вертикальні смуги.

 6. 6

  Вибирайте строгі відтінки, особливо для суконь. Однотонні або двоколірні сукні ідеально підходять для пишної фігури.

 7. 7

  Тримайтеся подалі від суконь, прикрашених важким бісером, паєтками або іншими прикрасами. Ці додаткові деталі тільки додадуть обсягу вашим формам, і це не завжди на краще.

Поради

 • По можливості приміряйте одяг, перш ніж купити її. Деяка одяг може підходити за всіма правилами і принципам підбору одягу по фігурі, але коли ви її приміряєте, тканина може сидіти на вас не так, як ви очікуєте, і обтягувати фігуру не в тих місцях.
 • Візуально удлиняйте ноги, надягаючи високі підбори. У багатьох жінок з пишними формами довгі ноги, стрункі ніжки гріх не показати. Навіть якщо ваші ноги не так стрункі, можете спокійно подовжити лінію ніг за допомогою каблуків.

Things You`ll Need

 • Топи

 • Спідниці / брюки

 • Сукні