Як одягатися, якщо ваша фігура "plus size"

Розуміння свого типу фігури є найважливішим способом поліпшення вашого гардеробу. Так само, як і пара ваших улюблених туфель, одяг повинен йти вам, виглядати чудово і змушувати вас відчувати себе на висоті.


Загалом, існує три основних типи фігури в понятті моди: грушоподібна фігура (верхня частина тіла менше нижньої), атлетична фігура (пропорційне, міцне, прямокутне тіло) і яблоковідная фігура (верхня частина тіла більше, ніж нижня). Ми всі знаємо, що наш розмір змінюється з часом, але наш тип фігури залишається колишнім.

Кроки

 1. 1

  Одяг для грушоподібної типу фігури. Такий тип фігури є найпоширенішим серед жінок. Ви можете стверджувати, що у вас грушоподібна фігура, якщо верхня частина вашого тіла значно менше, ніж нижня. Якщо ви набрали 2 кг, 1,5 з них залишаться на ваших стегнах. У вас може бути тонка довга шия, похилі або вузькі плечі, вузька спина, маленька або середня груди, окреслена талія або повні ікри. У вас виразно дуже яскраво виражені стегна і сідниці. З таким типом фігури вам необхідно робити акцент на вашому обличчі, шиї, бюсті, талії і руках. Вам потрібно привернути увагу до верхньої частини тіла і розширити лінію плечей, чого ви можете добитися, якщо надягнете ретельно підібраний топ "plus-size". Комір «хомут» і квадратний виріз допоможе розширити візуально плечі. Крім того, надягайте вільні і зручні спідниці та брюки, для того щоб подовжити нижню частину тіла. Прямі спідниці є вашими друзями, а сукні-максі на вашій фігурі виглядають просто чудово.

 2. 2

  Одяг для атлетичного типу фігури. Жінки з атлетичною фігурою мають пряму, добре-окреслену і міцну фігуру. У них широкі плечі, міцні руки, міцний / плоский живіт, прямокутні стегна і зовсім мало вигинів. Атлетична фігура відрізняється прямокутними силуетами, незалежно від зросту людини, і невеликою кількістю жиру, в порівнянні з м`язами. З таким типом фігури вам необхідно створити ілюзію вигинів, одягаючи певні речі. А пояса вам у цьому допоможуть. Спробуйте надіти вільні топи "plus-size" з такими деталями, як мережива або тасьма, які підкреслять лінію бюста або пом`якшать лінію плечей. Можна підперезати вільний топ або плаття модним поясом і підкреслити талію. Виберіть спідницю крою «тюльпан» або «бульбашка» або плаття для підкреслення ваших стегон. Якщо ваші стегна досить широкі, виберіть спідницю або плаття, яке оброблено по кромці. Це дозволить збалансувати ваші природні вигини і привернути увагу до іншої частини тіла.

 3. 3

  Одяг для яблоковідного типу фігури. Цей тип вважається найскладнішим для підбору правильного одягу. Він також є одним з найлегших типів фігури для приховування проблемних зон. Жінки з такою фігурою мають пишний бюст, широку спину, тонкі руки, в той час як плечі можуть бути широкими, стрункі стегна і відмінний силует ззаду. Зайва вага у таких жінок набирається в середній частині тіла. Загалом, якщо у вас яблоковідная фігура верхня частина тіла більше, ніж нижня. Худі руки і ноги у таких жінок стають їх перевагою. Ви можете виглядати стрункіше і більш фигуристой, якщо правильно підберете одяг. В якості топів виберіть такі, талія яких починається під грудьми, для того щоб відвернути увагу від живота. Також, топи "plus-size" з глибоким V-подібним вирізом відмінно підходять такому типу фігури і притягують увагу до верхньої частини тіла. Так як у яблоковідной фігури більш важкий верх, то вам варто вибирати плаття "plus-size" або спідниці з повним силуетом і експериментуйте з фасонами, які підкреслюють вашу природну талію і приховують великий животик.


Поради
 • Коли обираєте одяг для фігури "plus-size", переконайтеся, що ви підкреслили свої достоїнства і вигини.
 • Ідеальний наряд повинен виглядати відмінно, створювати збалансований силует і виглядати на вас якомога більш природно.


 • Одяг деяких фасонів може виглядати відмінно на вішалці, але якщо вона не підходить вашому типу фігури, то, швидше за все, ви так і залишите її в шафі висіти.

Попередження

  • Коли обираєте одяг для фігури "plus-size", переконайтеся, що ви підкреслили свої достоїнства і вигини.
 • Ідеальний наряд повинен виглядати відмінно, створювати збалансований силует і виглядати на вас якомога більш природно.
 • Одяг деяких фасонів може виглядати відмінно на вішалці, але якщо вона не підходить вашому типу фігури, то, швидше за все, ви так і залишите її в шафі висіти.

.