Як визначити тип фігури

Визначення типу фігури, насамперед, допомагає дізнатися, який одяг буде найбільше до лиця. Майже у кожної жінки є проблемні місця, які вона хотіла б приховати, а також позитивні сторони, які необхідно підкреслювати. Це керівництво допоможе вам правильно проаналізувати власну фігуру, зробивши необхідні вимірювання, і визначити який у вас тип фігури. Аналіз фігури дає можливість дізнатися про найбільш помітних рисах фігури, що пізніше допоможе визначити, як краще одягатися. Після цього ви сміливо можете вирушати за покупками!
Метод 1 з 5: Аналіз фігури

Ви можете дізнатися більше, просто проаналізувавши форму і пропорції тіла.

 1. 1

  Зверніть увагу на те, в яких місцях ви набираєте вагу. При кожному типі фігури вага набирається в певних місцях, наприклад, на стегнах або животі. Знання того, які місця на вашому тілі найлегше повніють, допоможе вам визначити ваш тип фігури.

 2. 2

  Станьте перед дзеркалом, надівши якомога менше одягу. Одяг маскує форму тіла і ускладнює отримання цілісної картини вигинів тіла.

 3. 3

  Сконцентруйтеся на формі торса, звертаючи особливу увагу на контури тіла, які виступають від самої тонкої частини талії до ребер і лінії стегон. Продовжуйте досліджувати контури тіла, поки ви не зможете подумки візуалізувати їх.

 4. 4

  Визначте, які частини тіла найбільші, а які - найбільш вузькі. Зверніть увагу на плечі, бюст, талію та стегна. Визначте, які сполучні контури самі вигнуті, а які - найбільш прямі.

 5. 5

  Відзначте ваші проблемні зони. Визначте, які частини тіла вам найскладніше привести в порядок. Наприклад, це можуть бути широкі плечі або повні стегна.

 6. 6

  Відзначте позитивні сторони вашого тіла. Визначте, що у вашій фігурі найбільш привабливо. Це можуть бути витончені руки або ноги або збалансованість вигинів.

Метод 2 з 5: Виміряйте бюст

Якщо вам складно візуалізувати контури тіла, зробіть виміри для того, щоб визначити в яких місцях тіло ширше, а в яких - тонше. Почніть з бюста- це допоможе вам визначити розмір верхньої частини вашого тіла.

 1. 1

  Станьте перед дзеркалом на весь зріст.

 2. 2

  Обмотайте вимірювальну стрічку навколо найбільш виступаючої частини грудей. Вимірювальна стрічка повинна бути паралельна підлозі.

 3. 3

  Вставте великий палець під вимірювальну стрічку, щоб ви не затягнули бюст занадто сильно.

 4. 4

  З`єднайте кінці вимірювальної стрічки посередині передньої частини тіла.

 5. 5

  Дивіться в дзеркало, щоб дізнатися кількість сантиметрів, або обережно подивіться вниз, але так, щоб вимірювальна стрічка не рухалася.

Метод 3 з 5: Виміряйте талію

Це другий пункт вимірювань, які допоможе вам визначити ширину середньої частини вашого тіла.

 1. 1

  Станьте перед дзеркалом на весь зріст.

 2. 2

  Знайдіть найбільш вузьку частину талії, також звану «природною талією». Повільно зігніть вправо і вліво, стоячи перед дзеркалом. Зверніть увагу на вигини тіла з боків при сгібаніі- зазвичай вони знаходяться прямо під ребрами.

 3. 3

  Обмотайте вимірювальну стрічку навколо природної талії, щоб вона була паралельно підлозі. Не "втягуйтеся» і не затримуйте дихання. Спина і живіт повинні бути рівними.

 4. 4

  Вставте великий палець під вимірювальну стрічку, щоб не затягнути її занадто сильно.

 5. 5

  З`єднайте кінці стрічки посередині передньої частини тіла.

 6. 6

  Подивіться на вимірювальну стрічку через дзеркало, щоб дізнатися кількість сантиметрів, або обережно опустіть голову, не міняючи пози.

Метод 4 з 5: Вимірювання стегон

Вимірювання стегон - це третій і останній необхідний пункт. Це допомагає визначити розмір нижньої частини вашого тіла. 1. 1

  Станьте перед дзеркалом на повний зріст із зімкнутими ступнями.

 2. 2

  Обмотайте вимірювальну стрічку навколо найбільш широкої частини ваших стегон. Ця область, як правило, знаходиться на виступаючих кістках стегон. Вимірювальна стрічка повинна бути паралельна підлозі.

 3. 3

  Вставте великий палець під вимірювальну стрічку, щоб не затягнути її занадто туго.

 4. 4

  З`єднайте кінці вимірювальної стрічки перед собою.

 5. 5

  Подивіться на кількість сантиметрів через дзеркало або подивіться вниз на вимірювальну стрічку, не відпускаючи її.

Метод 5 з 5: Порівняння вимірювань для визначення типу фігури

Після того, як ви досліджували форму тіла і зробили необхідні вимірювання, потрібно порівняти їх з основними рисами п`яти найпоширеніших типів тіла. Визначте, яке опис найбільше підходить саме вам.

 1. 1

  Дізнайтеся основні риси типу фігури у формі яблука. Якщо ваша фігура у формі яблука, ви скоріше всього набираєте вагу в талії, спині і на обличчі. При такому типі фігури верхня частина тіла зазвичай більше нижньої, при цьому у жінки з таким типом фігури, як правило, широкі плечі, бюст і талія. Стегна і ноги зазвичай худі.

 2. 2

  Дізнайтеся основні риси типу фігури у формі груші або трикутної форми. Форма груші передбачає широкі стегна і великі сідниці. Жінки з таким типом фігури ширше в стегнах, але мають маленький бюст і вузьку талію. У багатьох стегна ширше, ніж плечі. А у деяких більш короткі і повні ноги, але худі руки.

 3. 3

  Дізнайтеся про тип фігурі у формі пісочного годинника або цифри «8». Форма пісочний годинник передбачає рівні пропорції стегон, сідниць і грудей. Бюст і стегна однакові в пропорціях, а талія дуже вузька і з яскраво вираженими вигинами. Насправді талія у таких жінок на 20-30 см менше бюста або стегон.

 4. 4

  Можливо, у вас прямокутний тип фігури, також відомий як «банан» або «лінійка». Зайва вага накопичується в області живота і спини. Талія, стегна, плечі і бюст, як правило, невеликі, але рівні за розміром. Талія зазвичай на 2.5-20 см менше бюста.

 5. 5

  Можливо, ваш тип фігури у формі перевернутого трикутника. Цей тип фігури передбачає скупчення зайвої ваги в області плечей і бюста. Такі жінки мають більш повну верхню частину тіла і широкі плечі, а також великий бюст. Талія зазвичай плоска, а стегна вже бюста і плечей. При цьому цей тип фігури передбачає плоскі сідниці і худі ноги.

Поради

 • Багато жінок поєднують в собі різні типи фігур. Наприклад, ваш бюст і стегна можуть бути у формі груші, а живіт може бути більше, ніж потрібно. Будьте готові до того, що подібні відхилення зажадають особливих зусиль, щоб знайти власний стиль в одязі.
 • Якщо ви підліток, пам`ятайте, що ваш тип фігури може змінитися. Багато підлітків мають прямокутну форму тіла, але з часом у них з`являється більше вигинів.
 • Любіть себе такою, яка ви є. Пам`ятайте, що при будь-якому типі фігури можна виглядати чудово, все залежить від того, як до цього ставитися.
 • Також не можна забувати, що тип фігури може змінитися, наприклад, після пологів.
 • Проконсультуйтеся з фахівцем, якщо ви все ще не впевнені. Зверніться в швейну майстерню або салон одягу, де є фахівець, який може зробити необхідні вимірювання. Можливо, там вам допоможуть визначити тип вашої фігури.

Що вам знадобиться

 • Дзеркало на повний зріст
 • Вимірювальна стрічка