Як дізнатися свій тип фігури

У вас квадратна, у формі яблука або грушоподібна фігура? Знаючи свій тип фігури, ви зможете правильно підібрати одяг, щоб вигідно підкреслити потрібні частини тіла. Дізнайтеся про різні фігурах і порівняйте, який з цих класичних типів статури найбільшою мірою близький до вашого.


Кроки

 1. 1

  Порівняйте ці фігури. Ви знаєте тіло, в якому живете! Погляньте на фігури нижче і подивіться, яка з них ближче всього до вашого статурі.
  • Пісочний годинник. Фігура у формі пісочного годинника має майже ідеальне співвідношення між плечима і стегнами (тобто, вони практично пропорційні) з окресленою (пропорційно вузької) талією. Грейс Келлі є класичною іконою фігури у формі пісочного годинника. Сучасні жінки з такою статурою - Кендіс Свейнпол і Ніна Добрев.
  • Віолончель. Віолончель трохи ширше фігури у формі пісочного годинника. Жінка-віолончель пропорційна, з широкими плечима, великими грудьми, короткою, але не занадто вузькою талією, пишними стегнами, попою, стегнами і тонкими гомілками. Наташа Хенстридж є класичною віолончеллю.
  • Ваза. Жінки-вази майже мають фігуру у формі пісочного годинника, тільки в меншій степені це груші з великими грудьми. Риси вази: великі груди, плавні вигини, довга талія, стегна, пропорційні грудей, і стрункі ноги. Класичний зайчик Плейбоя. Сучасні вази - Кім Кардашьян і Бейонсе.
  • Груша. Безумовно класичний тип фігури, шанований художниками протягом століть. Грушовидні жінки мають мініатюрним верхом (вузькими плечима і скромною грудьми), можливо, круглястої животиком, великий дупою і широкими стегнами. Мерилін Монро - класична груша.  • Кегля. Кегля для гри в боулінг, а не цукерка! Жінка-кегля подібна груші, тільки без великої попи. У такої жінки довгий і вузький верх з грудьми малого-середнього розміру, невеликий животик і трохи широкі стегна. Кеглями вважаються Холлі Беррі, Тейлор Свіфт, Одрі Хепберн і Кейт Міддлтон.
  • Дзвін. У жінок-дзвонів вузькі плечі, груди середнього або великого розміру, коротка талія і широкий, навіть важкий низ. Крістіна Хендрікс, Кет Деннінгс, і Скарлетт Йоханссон є прикладами фігур у формі дзвону.
  • Яблуко. Жінки-яблука, як і їх тезки, круглі. Вони наділені середньої або великими грудьми, животом, який більше їх стегон, і красивими ногами. Кеті Бейтс і більше худа версія Кейт Аптон є прикладами жінок-яблук.
  • Колона. У жінки-колони атлетична статура, довге і худорляве, ледь помітні вигини, ширина плечей дорівнює ширині стегон, маленька або середня груди, невелика талія і довгі ноги. Ніколь Кідман є класичною кельтської колоною поряд з Анджеліною Джолі, Блейк Лайвлі, Еммою Уотсон і сексуальним кошеням Ритою Хейворт.
  • Корнет. Інша атлетична статура, жінка-корнет, передбачає наявність широких плечей, маленькі груди, невеликий талії, струнких стегон і довгих струнких ніг. Камерон Діаз є прекрасним прикладом фігури у формі корнета.
  • Льодяник. Великі зверху, крихітні знизу, дівчата-льодяники володіють великими грудьми, невеликий талією, стрункими стегнами і довгими ногами. Серед сучасних знаменитостей прикладом є Кеті Перрі.


  • Кубок. У жінок-кубків широкі плечі, великі груди, невеликий животик, невелика або відсутня талія, вузькі стегна і довгі ноги. Подумайте про Кетрін Зета-Джонс - і ви на правильному шляху.
  • Цегла. Це квадратний тип фігури. Як діамант. Жінки-цеглини мають широкі плечі, відсутню талію, середню або велику груди, середній животик, важкий низ і масивні ноги. Якщо ви думаєте, що це несексуально, згадайте Кім Катрелл, Америку Феррера, Кейт Уінслет або Адель.

 2. 2

  Знайдіть свій тип фігури. Це допоможе вам підібрати належні тренування і одяг.

 3. 3

  Підкресліть свої достоїнства. Вони залежать від вашого типу фігури. Потрібно працювати на себе, а не навпаки. Наприклад, цегляної фігурі потрібно підкреслювати маленькі животики і дупи, а віолончелі надіти широкий V-подібний виріз для акцентування на грудях.

 4. 4

  Працюйте над «проблемними» зонами. Не можна змінити своє статура, але можна зробити деякі зони свого тіла більш привабливими завдяки тренувальним вправам і аеробіки. Дзвін або груша можуть зосередитися на своїй попі, а яблуко повинні зменшити животик за допомогою вправ на очеревині і пресом.

 5. 5

  Змініть гардероб. Наприклад, якщо у вас є жирна попа, носіть «магічне нижню білизну», яке втягує ваш живіт, попу і стегна (якщо ви не знаєте, де його дістати, пошукайте в Google).

 6. 6

  Пам`ятаєте, яка б фігура у вас не була, ви завжди можете виглядати приголомшливо!


Поради

 • Трохи більше половини жінок щасливі зі своєю фігурою, а решта незадоволені нею. Не будьте з тих незадоволених своїм виглядом - повністю прийміть себе!
 • Якщо у вас фігура у формі кеглі для боулінгу, Перейміть жіночі хитрощі у зірок з таким же типом фігури, напр., Тейлор Свіфт або Холлі Беррі.
 • Працюйте над тією частиною тіла, якою хочете покрасуватися. Якщо у вас шикарні груди, купіть плаття, яке вигідно її підкреслить. Або якщо у вас гарний животик, носіть бікіні замість танкіні, щоб продемонструвати його.