Як одягатися з фігурою "пісочний годинник"

Фігура пісочний годинник вважається ідеальною для багатьох жінок. У жінок, з даним типом фігури, тонка талія, а груди і стегна приблизно однакового розміру. Це надає вашому силуету безліч сексуальних, убивчих вигинів. Жінкам слід вибирати стилі і тканини, які візуально можуть знизити масу і запобігти того, що ви станете схожою на коробку. Також шукайте те, що приверне увагу до вашої узой талії.
Метод 1 з 3: збалансуйте ваш бюст

Топи і сукні повинні охоплювати талію, додаючи обсягу вашому бюсту. Найчастіше бюст не міняє пропорції.

 1. 1

  Шукайте затишні, приталені речі. Все, починаючи з вашою футболки, і закінчуючи блузками на ґудзиках, повинне злегка колоти в талії. Еластичні матеріали будуть обіймати вигини і все буде виглядати особливо добре, якщо у вас є плоский живіт.

 2. 2

  Дотримуйтеся коротких курток. Шукайте куртки з поясом, стильні тренч пальто, або інші речі, які привернуть увагу до вашої талії. Короткі жакети, які закінчуються трохи вище ваших стегон, зможуть підкреслити ваші вигини самим утішним чином.

 3. 3

  Розглянемо заорювали плаття або блузку. У таких сукнях і блузках слід тягнути тканину до самої худий частини на вашій талії, залучаючи до неї увагу і не додаючи обсягу вашому бюсту. Фігурі "пісочний годинник" з високою талією або мініатюрної фігурою може не сподобатися даний стиль, лише тому, що часто потрапляє не на ті частини вашої талії.

 4. 4

  Вибирайте м`які тканини, як трикотаж і шовкові суміші. Ці матеріали м`яко драпірують над вашими природніми вигинами, зберігаючи бюст в пропорції з стегнами. Уникайте жорстких тканин, вони можуть візуально зробити вас "квадратної".

 5. 5

  Носіть низькі декольте. Шукайте V-подібні вирізи, одяг без бретелей і виріз-совок. Вузькі вирізи зменшать ваш бюст, притримуючи його збалансованим, коли низькі вирізи привернуть увагу до талії. Уникайте широких вирізів, таких як виріз човник і квадратних вирізів, вони зроблять вас масивною.

 6. 6

  Уникайте об`ємних деталей. Тримайтеся подалі від оборок, бантів та інших розмірних деталей, додає вам обсяг. Дані деталі на бюсті роблять вас громіздкою, а якщо їх помістити на талію, вони збільшують її.

 7. 7

  Дотримуйтеся суцільних кольорів. Приглушені відтінки теж добре виглядають, однак суцільні кольору лестять вашій фігурі. Ви можете "блокувати колір" маючи контрастні відтінки нижче і вище вашої талії або дотримуватися суцільного кольору для топа або плаття, щоб зберегти збалансованість бюст і стегна.

 8. 8

  Виберіть правильне нижню білизну. Підтримуючий бюстгальтер підніме і затримає ваш бюст, надаючи правильні пропорції вашому верху.

 9. 9

  Носіть темні кольори і вертикальні смуги, якщо хочете зробити менш помітними ваші вигини. Деякі дівчата, з даним типом фігури краще будуть виглядати худими, ніж фігуристи. Якщо ви з тих людей, тоді зверху вам варто носити темні кольори, вертикальні смуги або вертикальні складки.

 10. 10

  Носіть верх, який буде нижче вашої тазової кістки, щоб візуально зменшити низ. Верх, який закінчується трохи нижче талії, підкреслює вигини, однак якщо ви віддасте перевагу зменшити форми, подивіться те, що буде подовжувати тулуб за рахунок розширення трохи нижче тазової кістки або повз ваших стегон.

Метод 2 з 3: тримайте ваш низ обтягуючим

Шукайте брюки, спідниці, сукні, такі, які можуть обійняти ваші пишні стегна і подовжити ногу. 1. 1

  Одягайте об`ємні спідниці. Шукайте пишні сукні та спідниці, або тюльпановідной форми, особливо якщо у них є висока талія. Вони зазвичай обіймають стегна і тканина висить природним шляхом, підкреслюючи пишну нижню частину, без додаткового обважнення.

 2. 2

  Вибирайте класичні спідниці. Спідниці-олівець завжди універсальні і утішні. Вони ідеально підходять для пісочного годинника, тому що обіймають вигини і тримаючи все впорядковано.

 3. 3

  Дотримуйтеся м`яких тканин. Шукайте матеріали, які тягнуться або драпіруються. Жорстка тканину на спідниці може візуально зробити ваші стегна квадратними і змусити їх виглядати занадто широкими.

 4. 4

  Шукайте штани, які розширюються внизу. Подумайте про брюках-кльош і брюках, які прикривають ногу. Вони тримають вашу ногу в балансі, співвідносячи частина нижче коліна і широкі стегна. Це також створює більш довгий, тонкий зовнішній вигляд для ваших ніг.

 5. 5

  Носіть штани в обтяжку з обережністю. Вузькі джинси можуть змусити фігуру пісочний годинник виглядати короткою і товстою. Звичайно, якщо у вас довгі і худі ноги, тоді ви можете собі дозволити носити обтягуючі джинси, особливо якщо ви одягнете їх з підборами, які додадуть додаткову довжину.

 6. 6

  Вибирайте середню довжину або високі штани. Уникайте штанів з низькою посадкою, тк вони роблять ваші стегна ширше, а ноги коротше. Невисока і висока посадка подовжує ногу, особливо з широкими поясами.

 7. 7

  Уникайте носити занадто багато деталей внизу. Штани повинні бути плоскими, без кишень з клапонов або великих кнопок. Слід уникати різних прикрас на стегні.

Метод 3 з 3: підкресліть фігуру різними аксесуарами

Правильне взуття або ремінь відіграють важливу роль у вашому силуеті, підкреслюючи вигини і прибираючи зайву вагу.

 1. 1

  Навколо талії слід носити темні пояса. Пояс надягають на саму вузьку частину талії і він є в якості координаційного центру всього вашого образу. Тонкі ремені підходять усім дівчатам, коли шерокіе пояса можуть скоротити тулуб, якщо у вас тонка талія або мініатюрний зріст.

 2. 2

  Шукайте каблуки, в яких будете виглядати стрункіше. Ваші пишні стегна виглядають повніше і коротше, коли ви ходите без каблука. Каблуки подовжують ногу, однак, створюючи стрункий образ, стежте за пропорціями.

 3. 3

  Залучіть увагу до шиї з правильним намистом. Яскрава прикраса може додати індивідуальності вашому образу. Придивіться до коротких прикрасам, які "обіймають" вашу шию, або довгим ланцюжках, які спускаються в V-виріз. Низькі й широкі прикраси на грудях виглядають незбалансовано.