Як стати бухгалтером

У кожному бізнесі повинен бути бухгалтер. У малому бізнесі бухгалтером може бути власник, але чим більший бізнес, тим більше необхідний бухгалтер-спеціаліст або навіть штат бухгалтерів. В обов`язок бухгалтера входить відстеження всіх грошових потоків, які надходять і витрачаються, щоб з точністю можна було визначити, чи є бізнес прибутковим. Бухгалтери займаються багатьма завданнями, в тому числі розрахунком заробітної плати, моніторингом кредитів і податковою звітністю.Кроки

 1. 1

  Відвідуйте бухгалтерські курси в середній школі, якщо там існує така пропозиція. Багато шкіл пропонують факультативні курси з бухгалтерського обліку, які дозволяють освоїти основні принципи професії та основи використання бухгалтерського програмного забезпечення. Знання в галузі інформатики, математики та інші навички роботи теж згодяться в офісі.

 2. 2

  Вступите до професійно-технічне училище, коледж чи університет і отримати диплом спеціаліста в сфері бухгалтерського обліку. Раніше навчатися можна було в процесі роботи, але зараз 2 курсу професійної освіти вимагають практично всі роботодавці.

 3. 3

  Освойте комп`ютерні курси для підвищення кваліфікації по роботі з бухгалтерським програмним забезпеченням і десяткової клавіатурою. Швидкість введення чисел з використанням десяткового клавіатури є важливим навиком для бухгалтера.
 4. 4

  Попросіть про проходження стажування в якості бухгалтера на майбутньому місці роботи, щоб отримати необхідний досвід. У поєднанні з дипломом наявність практики підніме конкурентоспроможність на ринку праці. Це також допоможе отримати роботу в бажаній сфері.

 5. 5

  Грунтуючись на початковому рівні роботи, вивчіть якомога більше нового. Можливо, спочатку вам довірять лише роботу молодшого персоналу з веденням однієї якої-небудь статті бухгалтерського обліку. У міру набуття досвіду коло обов`язків буде розширюватися, і з часом в них увійде контроль над іншими працівниками.

 6. 6

  Отримаєте сертифікат американського інституту професійних бухгалтерів. Наявність сертифіката є для роботодавця гарантією досконального знання бухгалтерського обліку. 7. 7

  Для отримання кваліфікації необхідний дворічний досвід роботи. Необхідно також пройти письмовий іспит та укласти угоду про дотримання етики професійної діяльності. Можна підготуватися до іспиту за допомогою онлайн-курсів.

 8. 8

  Продовжуйте навчання. Чим більше навичок буде придбано, тим більш компетентним бухгалтером ви будете в очах роботодавця. Можна навіть повернутися до навчання і отримати ступінь бакалавра в області бухгалтерського обліку.

Поради

 • Багато бухгалтерів знаходять роботу в бухгалтерських фірмах. Вони виконують обов`язки з ведення бухгалтерії декількох невеликих фірм, у штаті яких немає бухгалтера.
 • За даними бюро статистики професія бухгалтера завжди буде затребувана, оскільки будь-якому бізнесу необхідний бухгалтер.

Попередження

 • Бухгалтерам часто не вдається створити точну картину фінансового становища компанії через неповних відомостей, що надаються іншими співробітниками. З цієї причини роботодавці вимагають від кожного співробітника використання програмного забезпечення для ведення обліку своєї діяльності. В обов`язки бухгалтера входить збір, обробка та аналіз звітів співробітників.