Як стати фахівцем з оформлення податкової документації

Якщо ви вчитеся на фахівця з податків, ви можете отримувати конкурентоспроможний основний і додатковий дохід. Тимчасові податкові службовці зазвичай працюють протягом напруженого податкового сезону, який офіційно починається 1-го січня і закінчується 15-го квітня кожного року. Працюючі на повну ставку роблять набагато більше, ніж розрахунок щорічних податків, і працюють цілий рік. Мало того, що ви можете працювати податковим службовцям для додаткового доходу, багато стають професійними фахівцями з оформлення податкової документації і щодня працюють з податками в компанії.

Кроки

 1. 1

  Вирішіть, на яку компанію ви хочете працювати. Оскільки податкове програмне забезпечення підготовки службовців відрізняється залежно від компанії, вам необхідно пройти навчання в компанії, на яку ви хочете працювати.

 2. 2

  Вирішіть, чи хочете ви працювати на повну ставку або тимчасовим податковим службовцям. Почніть кар`єру в якості тимчасового співробітника. Це зазвичай вимагає 2-3 роки досвіду і дослідження в даній області, щоб мати право на подальшу освіту, яка необхідна для повної зайнятості. Зважте відмінності між цими двома професіями, включаючи впевненість у тому, що ви будете отримувати хороший дохід. Тимчасові податкові службовці, як правило, працюють чотири місяці на рік протягом напруженого податкового сезону, який триває з січня по квітень. Працюючі на повну ставку зазвичай мають свій власний податковий бізнес або працюють на бухгалтерську фірму.

 3. 3

  Розгляньте різні вимоги до освіти. Працюючі на повну ставку професійні податкові службовці проходять підвищення кваліфікації крім оформлення документації на податки. Вони мають справу з малим бізнесом, що вимагає щоквартальної реєстрації, і включає податки на нерухомість, податки на спадщину, ділове планування і багато інших сфер діяльності. Тимчасовий податковий службовець повинен закінчити необхідні курси, які можуть бути пройдені самостійно.
 4. 4

  Придбайте ступінь в області бухгалтерського обліку, якщо ви вибрали професію в якості зареєстрованого агента, який є податковим службовцям з правом розгляду справи в суді. Це не завжди необхідно, але корисно для управління вашим власним бізнесом.

 5. 5

  Пройдіть податковий курс виконує підготовчу роботу з оформлення документації службовця, доступний у вашій компанії, на яку ви збираєтеся працювати. Курси доступні в деяких податкових відділах підготовки, а також на незалежних підприємствах, таких як програма волонтерської допомогу з прибуткового податку VITA. Вона доступна в інтернеті абсолютно безкоштовно. Запитайте у директора вашої компанії, чи достатньо такої освіти. Сертифікація IRS не задовольняє вимоги програми VITA.


  • Багато більші податкові компанії пропонують власне навчання, яке можна пройти перед податковим сезоном для того, щоб стати тимчасовим службовцям.

Поради

 • Дізнайтеся про переваги роботи тимчасовим податковим службовцям, такі як гнучкий графік, додатковий дохід, можливості кар`єрного росту та отримання навичок, які ви можете використовувати в своєму власному бізнесі.
 • Дізнайтеся подальшу інформацію в коледжі, якщо ви плануєте стати податковим професіоналом зі своїм власним бізнесом або працівником в бухгалтерському агентстві.
 • Дізнайтеся середню зарплату для працюючого на повну ставку агента у вашій області. Зарплата зазвичай така ж, як і у професійного бухгалтера
 • Пошукайте курси онлайн, пропоновані різними компаніями в цій сфері діяльності.