Як стати технологом в сфері ядерної медицини

Якщо ви шукаєте роботу в сфері медицини, але не хочете ставати лікарем, технолог з ядерної медицини буде придатною для вас професією. Якщо ви зацікавлені в цій професії, дуже важливо розуміти, що це таке і як це працює. Рухомі радіоактивні атоми, також відомі як радіонукліди, використовуються для діагностики та лікування хвороб. Ті ж самі радіонукліди перетворюються на радиофармацевтические препарати, які потім перевіряють медичні технологи. Як тільки ці препарати пройшли перевірку, технолог задіє діагностичне обладнання, щоб визначити наявність радіації в препаратах. Наявність радіації вказує на проблемні ділянки.

Кроки

 1. 1

  Необхідно отримати освіту і пройти курси. Курси на технологів ядерної медицини зазвичай тривають від 1 до 4 років. Такі курси пропонують громадські коледжі та університети в залежності від того, чи хочете ви отримати диплом помічника технолога або бакалавра. Курси включають фізичні науки, біологічні ефекти присутності радіації, безпека і процедури викиду радіації, правильне використання радіофармпрепаратів, комп`ютерні програми і різні інші техніки і процедури.
  • Сертифікат не обязателен- але це є промисловою нормою для технологів ядерної медицини та працівників цієї сфери. Американська асоціація радіологічних технологів і комісія сертифікації технологій ядерної медицини також надає сертифікати всім бажаючим. Якщо ви хочете отримати сертифікат, ви повинні скласти іспит.

 2. 2

  Отримайте ліцензію. Вимоги для отримання ліцензії варіюються залежно від штату, в якому ви живете. Ви повинні розуміти вимоги при покупці ліцензії.  • Технологи базового рівня можуть отримати роботу в якості технолога з ядерної кардіології та сканування, а також в якості інструкторів тих, хто хоче отримати сертифікат в даній сфері. Інші технологи не обов`язково повинні працювати в лікарні, але можуть працювати в сфері продажів медичного обладнання і в компаніях з виробництва радіофармпрепаратів. Також можна стати наглядачем у лікарні або агентстві з регулювання радіації.

 3. 3

  Не забудьте про підвищення кваліфікації. Ви повинні отримати необхідну освіту для продовження сертифікату. Це пов`язано з постійними змінами в технологіях в даній сфері.
  • Просування по службі можливо, якщо у вас є необхідний досвід роботи. Ви можете отримати таку посаду, як наглядач або головний технолог.


Поради • Якщо ви навчитеся різним способам діагностики, це збільшить ваші шанси просування по кар`єрі.
 • Ви повинні прагнути до правильного діагностування пацієнтів.
 • Якщо у вас вже є необхідна ступінь, ви можете пройти курси для отримання сертифікату в лікарні, де ви працюєте.
 • У вас повинні бути гарні комунікаційні навички, щоб ефективно працювати з пацієнтами та їхніми родинами при виникненні проблем.

Попередження

 • Можливо, вам необхідно буде якийсь час попрацювати самостійно без прямого спостереження за вашими діями.