Як заробити квитки (Tix) у грі Roblox

Якщо у вас закінчуються квитки і вам потрібно дістати ще, читайте нашу статтю! Ми розповімо, що потрібно робити, щоб дістати ще квитків в грі Roblox!

Кроки

 1. 1

  Заходьте в свій профіль кожен день. Кожен раз, коли ви заходите на сайт, ви будете отримувати квитки в якості бонусу! Тільки один раз за день.

 2. 2

  Створіть круте місце. Якщо ваше місце виглядає круто і цікаво, інші гравці в Roblox захочуть грати у вашу гру, тим самим заробляючи для вас квитки. Кожне відвідування дасть вам +1 квиток.
  • Якщо ви опублікуєте оголошення на форумі "Look What I Made", ви збільшите ймовірність того, що вашу сторінку буде хтось відвідувати.
 3. 3

  Обмінюйтеся валютою. Якщо у вас вже є Robux, ви можете відкрити каталог Catalog і обміняти його на іншу валюту. Зазвичай, 1 Robux це 20 квитків. Цей спосіб особливо корисний для членів клубу будівельників.

 4. 4

  Продавайте колекційні предмети. Якщо у вас є якісь цінні предмети для колекцій, наприклад, предмети класу Limited або Limited Unique, ви можете продати їх і отримати Robux, які можна обміняти на квитки.


  • Якщо ви продаєте предмети за надто високою ціною, ніхто їх у вас не буде купувати.

 5. 5

  Продавайте футболки або штани. Якщо у вас є Builders Club, ви можете створювати круті футболки і потім продавати їх за квитки.
  • Якщо ви продасте щось за 1 квиток, ви не отримаєте нічого. Мінімальна ціна повинна бути 2 квитки, щоб ви отримали 1.

 6. 6

  Якщо ви зібралися обмінювати валюту, ми можемо запропонувати вам ще один спосіб заробляння грошей. Відкрийте youtube, щоб знайти його.

Попередження

 • Чи не спамьте. Цим ви не заробите Tix. Вони всі не справжні, а вас можуть забанити.