Як купити квитки в Діснейленд

Діснейленд знаходиться на південь від Орландо у Флориді і є найбільшим парком атракціонів у світі, щорічно залучаючи величезну кількість відвідувачів. Він включає 4 тематичних парку, 2 водних парки, 23 готелю, майданчик для кемпінгу та інші зони відпочинку, такі як фітнес центри і спа салони. Так як на території Діснейленду знаходиться велика кількість зон для відпочинку, цей парк розвага пропонує багаторазові квитки, які дозволяють відвідувачам замовляти квиток на 1 і більше днів, а також за бажанням додатково замовляти інші види розваг. Квитки в Діснейленд можна купити онлайн на сайті Діснейленду або на сайтах-посередниках, таких як Orlando Fun Tickets. Ви також можете купити квитки біля воріт перед відвідуванням Діснейленду. Читайте подальші інструкції, щоб дізнатися, як купити квитки в Діснейленд.


Кроки

 1. 1

  Запишіть необхідну кількість квитків і вкажіть вік кожного відвідувача.
  • Існують дитячі квитки в Діснейленд для дітей від 3 до 9 років, а також дорослі квитки для відвідувачів віком 10 років і старше.

 2. 2

  Зайдіть на сайт Діснейленду, щоб купити квитки.

 3. 3

  Наведіть курсор на «Tickets and Packages». Ви побачите список варіантів. Натисніть «Buy Park Tickets». Ви будете перенаправлені на сторінку покупки базових квитків Magic Your Way, які дозволять вам зайти на територію Діснейленду.

 4. 4

  Виберіть кількість дитячих та дорослих квитків.
 5. 5

  Купуйте квитки Magic Your Way, за бажанням додавши різні варіанти розваг.
  • Це базові квитки, які включають відвідування 1 тематичного парку в день. Вони дозволяють покинути парк і повернутися пізніше, але ви повинні повернутися в той же самий парк, де були колись.
  • Квитки Park Hopper Option дозволяють насолоджуватися різними парками в один і той же день. Це включає Чарівне королівство, Королівство тварин, Епкот і Голлівудську студію Діснея. З цими квитками ви, приміром, можете піти в Чарівне Королівство і після виходу з нього піти в Епкот в той же день.
  • Водний атракціон Fun More дозволяє вам вибрати між 2 водними атракціонами (Лагуна тайфунів Діснея і Водний парк на узбережжі Діснея), спортивним комплексом для спорту і розваг, інтерактивним тематичним парком Діснея або діснеївського полем для гольфу.
  • Варіант No Expiration передбачає відвідування будь-яких атракціонів після його активації. Всіма іншими квитками можна користуватися 14 днів після активації.


  • Ви також можете купити щорічний пропуск, якщо ви хочете відвідувати парк більше 11 днів на рік.

 6. 6

  Виберіть кількість днів, протягом яких можна користуватися квитком. Важливо відзначити, що чим більше днів ви додасте, тим нижче буде ціна. Ви можете купити квитки, що дозволяють входити на територію Діснейленду протягом 1-10 днів.

 7. 7

  Натисніть «Checkout». Вас попросять зареєструватися, вказавши особисті дані та адресу електронної пошти, перш ніж ви купите квиток за допомогою банківської карти.

 8. 8

  Здійсніть платіж. Внесіть дані про оплату і виберіть варіант доставки квитків.


Поради

 • Зробіть копію зворотного боку квитків, коли отримаєте їх, якщо ви замовляєте їх заздалегідь. Це єдиний спосіб обміняти їх у разі втрати.
 • Ви також можете купити квитки в Діснейленд на інших сайтах, таких як Orlando Fun Tickets і Undercover Tourists- там ви також можете отримати додаткову знижку. Крім того, якщо ви замовляєте повну путівку з перельотом і готелем через туристичне агентство, там вам можуть замовити і квитки в Діснейленд.
 • Якщо ви або ваш чоловік є нинішнім або колишнім військовослужбовцям, членом служби національної безпеки, прикордонником або резервістом, або якщо ви ветеран, то ви можете взяти участь у «салюті збройних сил». Це означає, що ви можете отримати знижку на квитки в Діснейленд протягом вересня 2012 року. Ви або ваш чоловік повинні особисто купити квитки в місцевій касі, в касі Діснейленду або в Shades of Green, тобто військовому готелі на території Діснейленду. Ви повинні будете показати вашу ідентифікаційну карту, щоб отримати знижку.

Попередження

 • Не купуйте використані квитки Діснейленду. Їх не можна поміняти, тому навіть якщо по квитку залишилися дні, в які ви можете відвідати атракціон, вони можуть бути вже використані початковим власником.
 • Уникайте шахрайських сайтів. Дісней не хоче, щоб його ім`я було використано в URL офіційними брокерами. Ніколи не купуйте квитки, якщо в адресному рядку є слово Дисней- це не офіційний посередник, і ви скоріше всього виявите, що ваш квиток не годиться для того, щоб потрапити в парк атракціонів.