Як купити дешевий квиток в бізнес клас

Вартість квитка першого класу або бізнес-класу може доходити до декількох тисяч доларів за міжнародний рейс туди-назад. Ось кілька порад як заощадити на квитку преміум класу.

Кроки

 1. 1

  Бронюйте квиток заздалегідь. Шукайте квитки не на фіксовану дату, а намагайтеся задати більш м`які тимчасові рамки. Користуйтеся спеціальними сервісами, які дозволяють подивитися квитки на сусідні дати і їх вартість.

 2. 2

  Чи не бронюйте квиток за кілька днів до вильоту, чим ближче дата вильоту - тим дорожче квиток, вартість квитка змінюється в міру заповнення літака. Квитки першого класу зазвичай купують бізнесмени та компанії для своїх співробітників.

 3. 3

  Намагайтеся не купувати квитки на понеділок і п`ятницю, це - дні пік. Квитки на рейс, які потрапляють на ніч суботи можуть бути дешевше.

 4. 4

  Спробуйте змінити аеропорт вильоту. Деякі сайти показують вартість квитка при вильоті з найближчих аеропортів.

 5. 5

  Врахуйте витрати на таксі з аеропорту, особливо, якщо він знаходиться на пристойному видаленні. Авіакомпанії пропонують послуги таксі по прильоту і до польоту. У деяких авіакомпаній компаній трансфер з аеропорту включений у вартість авіаквитка.
 6. 6

  Рейси з пересадками зазвичай дешевше. Однак чи варто економити на особистий комфорт? Також дешевше і нічні рейси, тим більше в першому класі ви зможете зручно поспати.

 7. 7

  Перевірте ціни на сайтах бронювання квитків. Також перевірте на сайтах великих агентств. Деякі сайти з продажу квитків посилаються тільки на одне з агентств, тому слід перевірити і на інших. Крім того, подивіться ціни на сайтах авіакомпаній.

 8. 8

  При покупці квитка на спільний рейс між двома авіакомпаніями, перевіряйте ціни на сайтах обох компаній, ціна може відрізнятися.

 9. 9

  Зв`яжіться з людиною, що працюють в туристичному агентстві. Турагентства мають доступ до системи і можуть проінформувати заздалегідь про рейси, які не відображаються на сайтах.


Поради

 • При наявності, придбайте преміум-економ місця (салон преміального економічного класу розташований відразу ж за салоном бізнес-класу). Унаслідок того, що місця преміум-економ часто бувають зайняті, вас можуть перевести на сидіння класом вище, причому абсолютно безкоштовно.


 • Під час реєстрації можна попросити поміняти клас, доплативши менше 200 доларів США, таким чином, це буде дешевше покупки квитка цього класу.
 • Крім того, купуйте квитки незвичних для вас авіаліній, наприклад: «Ейр Індія», «Ісландські авіалінії», «Кувейтські авіалінії» і т.д., вони надають 60% знижки на квитки бізнес-класу.
 • Якщо комерційні рейси здаються вам дуже примітивними і ви хочете політати на крутому літаку, то знайдіть перегінні рейси, так ви заощадите до 75% від вартості польоту бізнес класом. Крім того, можна домовитися з друзями і, скинувшись, зняти літак - це також обійдеться дешевше, ніж злітати групою в першому класі комерційних авіаліній.
 • Серед азіатських авіаліній, найбільш прийнятні ціни пропонують такі компанії як «EVA», «Китайські авіалінії", "Кореан Ейр», а також лоукост «Чайнатаун».
 • Підпишіться на розсилку про знижки на квитки першого класу.
 • Літаки компаній, що виконують трансатлантичні рейси, як «Maxjet» і «EOS Airlines» повністю складаються з сидінь бізнес-класу. У літаку Boeing 767, що належить компанії «Maxjet» мається 102 місця, що відповідають стандартам бізнес-класу. Таким чином, з Лондона до Нью-Йорка можна злітати за 750 доларів США, це набагато дешевше, ніж квитки зі знижками.
 • Беріть участь в різних акціях і програмах авіаперевізника, послугами якого ви часто користуєтеся. Можна отримати елітний статус і насолоджуватися різними пільгами і зайняти сидіння першого класу при наявності вільних місць.
 • «AirTran airways» пропонують сидіння бізнес-класу всього за пару сотень доларів.
 • Купуйте квиток економ-класу, а потім, за допомогою бонусних програм, змініть клас на більш високий.