Як забронювати квитки на ігри чемпіонату світу ФІФА

Купівлі квитків на конкретні футбольні матчі Чемпіонат світу з футболу передують кілька заявочних періодів протягом року до майбутньої події. Більшість заявок на отримання квитків розміщуються на сайті FIFA.com, в той час як офіційний центр з продажу квитків в країні-господині чемпіонату забезпечує продаж решти квитків перед відкриттям турніру. Процес бронювання описаний на прикладі Чемпіонату світу з футболу 2014 року, який проходив у Бразилії, але швидше за все він також підійде і для майбутніх Чемпіонатів світу ФІФА.
Частина 1 з 5: Підготовка до подачі заявки

 1. 1

  Отримайте паспорт. Радьте всім, хто хоче потрапити на Чемпіонат світу з футболу разом з вами, діяти також. Щоб замовити квиток, вам знадобиться діючий номер паспорта.

 2. 2

  Попросіть персональні дані у ваших друзів, які збираються відвідати чемпіонат з вами. У деяких випадках ви можете забронювати більше одного білета- однак для цього вам знадобиться ввести дані інших власників квитка.

 3. 3

  Виберете той спосіб електронної оплати, при використанні якого у вас буде достатньо коштів, щоб оплатити квиток. Ви можете використовувати кредитну або дебетову картку, а також інші види захищених електронних платіжних систем.

 4. 4

  Виберете ті ігри, які ви ходите відвідати. За один раз ви можете забронювати до чотирьох квитків на один адресу. Ви може подати заявку на сім ігор, за умови, що вони проходять у різні дні.
  • Це означає, що бронюючи квитки, ви можете вибрати одну гру в день. Якщо вам не дісталося квитків на певний ігровий день, ви можете пізніше подати заявку в інший заявковий період на іншу гру.
  • Оскільки мільйони людей бронюють квитки, складіть (в порядку черговості) список з 15-20 матчів, на які ви хочете потрапити.

 5. 5

  Визначте на квитки з якої категорії і цінового діапазону ви будете подавати заявку. Ви не можете вибрати точні місця, однак ви можете обрати категорію, виходячи з ціни і близькості до ігрового поля.
  • Подавайте заявку на першу категорію, якщо ви хочете сидіти в перших рядах на стадіоні. Ці місця розміщені з кожного боку вздовж ігрового поля. Ціна на такі квитки коливається в проміжку між $ 175 і $ 1,000 за матч, зростаючи в ціні залежно від стадії турніру.
  • Для отримання квитків подешевше, які знаходяться в кутах стадіону, подавайте заявку на другу категорію. Ціновий діапазон таких квитків коливається між $ 135 і $ 650, зростаючи в ціні залежно від стадії турніру.
  • Для отримання найдешевших квитків на місця за воротами, подавайте заявку на третю категорію. Ціновий діапазон таких квитків коливається між $ 90 і $ 450 за гру. У цій ціновій категорії також знаходяться місця для інвалідів.
  • Подавайте заявку на четверту категорію, тільки якщо ви громадянин Бразилії. У цю категорію входять сектори за воротами у верхній частині стадіону. Громадяни Бразилії у віці старше 60 років, студенти та особи, які отримують державну допомогу, зможуть замовити квитки за півціни.

Частина 2 з 5: Бронювання під час першого етапу продажу квитків

 1. 1

  Зареєструйтеся на сайті ФІФА. Якщо у ваш немає свого аккаунта на сайті ФІФА, створіть його.

 2. 2

  Перейдіть по посиланню https://fwctickets.fifa.com/ в період між 20 серпня і 10 жовтня 2013. Введіть свої персональні дані, після чого виберіть бажані матчі. br>
  • Ви можете вибрати тільки одну гру в день.
  • Переконайтеся в тому, що ви ввели свою платіжну інформацію.
  • Коли ваша заявка, обрана випадковим чином, буде обрана для покупки квитка, ви отримаєте про це підтвердження від ФІФА на електронну пошту.

 3. 3

  Підтвердження будуть розсилатися ФІФА після 4 листопада 2013 року. З цих підтверджень ви дізнаєтеся, чи отримали ви квитки.

 4. 4

  Поверніться на сайт в період з 5 по 28 листопада, щоб взяти участь у першому етапі продажу квитків, здійснюваної за принципом: перший прийшов - перший отримав.

 5. 5

  Повторіть заявочний процес. Подайте заявку на додаткові матчі. Ви відразу дізнаєтеся про те, чи отримаєте ви квитки.

Частина 3 з 5: Бронювання квитків на другому етапі

 1. 1

  Поверніться на сайт розповсюдження квитків ФІФА FIFA.com втретє з 8 грудня по 30 січня 2013 року, щоб взяти участь у наступному етапі випадкового відбору.

 2. 2

  Подайте заявку на додаткові матчі. Пам`ятайте, що ви обмежені однією грою в день і чотирма квитками на один матч.

 3. 3

  Чекайте сповіщення по електронній пошті 25 лютого, щоб дізнатися чи отримали ви квитки за результатами випадкового відбору. 4. 4

  Подайте ще раз заявку в тимчасовій проміжку між 26 лютого і 1 квітня 2014 для участі у другому етапі продажу квитків, здійснюваної за принципом: перший прийшов - перший отримав. Ви відразу дізнаєтеся про те, чи отримали ви квитки.

Частина 4 з 5: Останній шанс забронювати квиток

 1. 1

  Зайдіть на свій аккаунт ФІФА на останньому етапі бронювання. Для чемпіонату в Бразилії в 2014 році останній етап бронювання квитків починається 15 квітня. Щоб придбати ці квитки ви також можете звернутися в пункт продажу квитків ФІФА.

 2. 2

  Виберіть квитки на бажані гри з відповідних вам цінових категорій.

 3. 3

  Придбайте квитки в режимі реального часу. Під час цього етапу ви відразу дізнаєтеся, чи отримали ви квитки на гру. Вам також потрібно буде відразу оплатити квиток.

 4. 4

  Купуйте квитки в центрах продажу квитків ФІФА з 1 червня. Ви зможете знайти їх в містах, в яких проводитимуться матчі чемпіонату. Ви зможете оплатити покупку квитків за допомогою дебетових карток або готівкою.
  • Після першого червня - це єдиний спосіб придбання решти квитків на Чемпіонат світу.
  • Немає обмежень, якщо ви купували квитки на попередні ігри. Всі квитки продаються до вичерпання запасів.
  • Дізнайтеся, де знаходяться центри продажу квитків ФІФА в Бразилії пройшовши за цим посиланням: https://fifa.com/worldcup/organisation/ticketing/ticket-information/ticket-collection/index.html

Частина 5 з 5: Бронювання квитків на серію ігор

 1. 1

  Подайте заявку, щоб підтримувати вашу команду протягом усіх ігор Чемпіонату світу. Замість того, щоб подавати заявку окремо на кожен матч, виберіть спеціальний командний квиток (СКБ) включає пакет від трьох до семи ігор. Також, ви зможете вибрати категорію і, якщо ваша команда вилетить з чемпіонату, ви потрапите на решту гри команди-переможця, що пройшла кваліфікацію.
  • Щоб отримати найкращі місця, виберіть першу категорію для спеціальних командних квитків. Ціновий діапазон СКБ від $ 578 за три гри до $ 2998 за сім ігор.
  • Виберіть другу категорію місць. Вони стоять в ціновому діапазоні від $ 446 за три гри до $ 2079 за сім ігор.
  • Оберіть місця з третьої категорії місць в ціновому діапазоні від $ 297 до $ 1386. Місця для інвалідів також доступні за цією ціною.
  • З вас можуть зажадати додаткову комісію за «преміум матч», якщо ваша команда буде грати на відкритті чемпіонату в матчі проти Бразилії.
  • Подавайте заявку на бронювання таких квитків якомога раніше. Якщо ваша команда не пройде на Чемпіонат світу, вам повернуть витрачені гроші за винятком комісії, що становить 10 доларів.

 2. 2

  Ви можете вибрати набір квитків залежно від місця проведення матчів. Якщо ви обмежені в пересуванні по Бразилії, ви можете вибрати один з міст, в якому проводитимуться ігри: Бразиліа, Ріо-де-Жанейро, Сальвадор або Сан-Паулу. Кількість квитків у складі цього набору відрізняється в залежності від ігрових днів у кожному місті. Ці квитки представлені у першої, другої і третьої категоріях.
  • Ціна відрізняється в залежності від стадіону і категорії квитків.
  • Набори квитків на матчі в певних містах, не містять квитків на чвертьфінал, півфінал та фінал. Такі квитки слід купувати окремо.

Попередження

 • Ви можете повернути квитки ФІФА і вам повернуть гроші. Однак, людина забронювала квитки, не може їх перепродати. Ви також можете змінити імена, які супроводжують вас людей, але не можете змінити ім`я особи, який бронював ці квитки.

Що вам знадобиться

 • Кредитна або дебетова картка
 • Турнірна сітка Чемпіонату світу ФІФА
 • Від 90 до 5000 доларів