Як дістати квитки на світову серію

Світова серія - вирішальна гра між двома кращими командами Головною Бейсбольної Ліги (MLB). Перша серія була зіграна в 1903 році, і триває з року в рік, починаючи з 1905 року. Команди можуть грати до 7 ігор, і вони грають на стадіонах обох конкуруючих команд ,. Квитки на постсезона етап на обох стадіонах вельми бажані, тому що шанувальники бейсболу обожнюють гарячу конкуренцію, навіть якщо їхня улюблена команда не бере участі в грі. Квитки розподіляються беруть участь командам та корпоративним спонсорам. Як правило, їх можна придбати на веб-сайті команди або стадіону, або через веб-сайт вторинного ринку. Важливо бути обережним при купівлі квитків, тому що кожен рік спраглим шанувальникам продаються тисячі фальшивих квитків. Ця стаття розповість вам, як дістати квитки на Світову Серію.


Кроки

 1. 1

  Будьте готові заплатити більшу суму за квитки. Протягом декількох Світових Серій, вартість квитка тільки стоячого місця може обійтися в $ 400 на вторинному ринку. Це означає, що місця в аркаді можуть бути продані за кілька тисяч доларів кожен.

 2. 2

  Беріть участь в лотереї або в конкурсі, щоб виграти квиток. MLB має свої власні, місця, які можуть бути виставлені в інтернеті в серпні. Беріть участь у всіх місцевих конкурсах, що б збільшити свої шанси на виграш.

 3. 3

  Купітe абонементи на улюблену команду. Власники абонементів команд учасників чемпіонату, як правило, отримують право придбати квитки на матч за номінальною вартістю. У 2011 році "Тhe Cardinals" дозволив тим, хто купив абонементи на наступний рік, купити квитки на цьогорічний чемпіонат за номінальною вартістю.

 4. 4

  Придбайте квитки заздалегідь на веб-сайті команди або стадіону. Незважаючи на те, що власники абонементів отримують можливість придбати квитки за номінальною вартістю, це так само можливо, купуючи квитки в інтернеті, по телефону або в касах стадіону, до або відразу після того, як команда увійде в Світову Серію.
  • Відведені команді квитки продаються дуже швидко, після того, як команда увійде в Світову Серію. Одного разу квитки були розпродані за 18 хвилин від початку продажу.

 5. 5

  Пройдіть на StubHub.com або Ticketmaster Exchange. StubHub є філією eBay і партнером MLB і більшості команд Американської та Національної Ліги. Нижче наведені корисні поради для покупки квитків на бейсбол на вторинному ринку:
  • У StubHub є перевага, так як вони дають гарантію на квитки, на відміну від деяких інших веб-сайтів. Вони погодилися на процес перепродажу квитків MLB. Після того як ви купите квиток на існуюче місце, вони деактивує штрих-код старого квитка і створюють для нього новий штрих код. Вони вишлють вам квитки по електронній пошті у форматі портативного документа (PDF).  • Зайдіть в розділ "Світова Серія" на сайті StubHub.com. Там вам розкажуть про наявність квитків за доступною і низькою ціною. Натисніть на "квитки". Виходячи з ціни, ви зможете вибрати кількість квитків, місця і т.д. Можете купити квиток за допомогою кредитної карти, як тільки ви виберете. Вони не будуть доступні довго по одній і тій же ціні.
  • Шукайте квитки під час ігор плей-офф. Купівля квитків перед оголошенням команд дає вам можливість на повернення грошей. StubHub знає, що, навіть якщо ви попросите повернення грошей, вони завжди можуть перепродати його пристрасному вболівальнику. Як тільки гра буде оголошена, вартість квитків зросте від 100 $ на 1000 $.
  • Виберете "Оголошення ціни". Ви можете назвати ціну, яку ви готові заплатити, і ви отримаєте відповідь, чи є квитки за такою вартістю. Це хороший спосіб, щоб залишатися в межах бюджету.
  • Квитки продаються до 2-х годин до гри. Ціни можуть впасти перед початком гри, тому що продавцю не вигідно, якщо будуть вільні місця під час матчу.

 6. 6

  Регулярно перевіряйте сайти команд. Іноді квитки бувають доступні, коли є вільні місця. Якщо між командою і StubHub є угода, то прадажа квитків може бути перенаправлено на їх сайт.

 7. 7

  Перевіряйте місце проведення матчу до і під час чемпіонату. Квитки іноді бувають доступними і продаються в аж до 2-х годин до гри. Це буває рідко, але інші можуть думати, що квитків вже немає в готівки.


  • Якщо у вас є вибір між двома стадіонами, то купуйте квитки на більшому стадіоні. Тому що є більше доступних місць, і вони, ймовірно, будуть дешевшими.


Поради

 • Завжди будьте скептиком при купівлі квитків на MLB на вторинному ринку. Низькі ціни можуть бути занадто гарні, щоб бути правдою.
 • Запитайте друзів, які працюють на корпоративних спонсорів, чи є у них квитки. Деякі квитки виділяють компаніям і бізнес-партнерам. Їх часто дають як подарунок співробітникам більш високого рівня.
 • Якщо ви купили квиток для гри, яка не відбулася, ви можете вимагати повернення грошей. Ті, хто оплатив через інтернет або по телефону, отримають повернення грошей автоматично на кредитну карту, яка була використана. Ті, хто купив квитки в касах, повинні зажадати повернення грошей у письмовій формі на стадіоні команди. Адреси доступні на сайті MLB.
 • Завжди сплачуйте за допомогою кредитної карти або рахунки PayPal. Це безпечні форми оплати, і ви можете отримати відшкодування коштів, якщо ви стали жертвою шахраїв.
 • Пошукайте вторинні ринки на веб-сайтах Better Business Bureau (BBB). Ця компанія оцінює бізнес скарги та відгуки від людей, які використовували його.

Попередження

 • Будьте гранично обережні, купуючи квитки з оголошень або у спекулянтів. Вони не сертифіковані продавці, і є високий ризик, що ви станете жертвою шахраїв. Люди часто продають підроблені квитки. У цьому випадку, ви втратите свої гроші і не зможете побачити гру.

Що вам знадобиться

 • Кредитна карта
 • Абонементи
 • Рахунок PayPal
 • Виграшний квиток
 • StubHub або Ticket Master`s Ticket Exchange
 • Better Business Bureau