Як довести, що ви не брехун

Через це часто виникають проблеми. Іноді, ви говорите правду, а люди не вірять вам і думають, що ви брешете. Читайте далі рекомендації, як це виправити.

Метод 1 з 5: Спосіб клятви

 1. 1

  Якщо ви хочете довести, що ви не брехун, присягніть чим-небудь, допустимо своєю правою рукою. Недоліком цього може бути те, що іноді люди просто будуть думати, що ви все ще обманюєте і нещиро присягати чим-небудь. Цей метод працює краще, якщо ви будете клястися тим, що, на їхню думку, дуже багато значить для вас, наприклад, життям вашої дитини.

Метод 2 з 5: Спосіб обіцянок

 1. 1

  Пообіцяйте людині, яка звинувачує вас у брехні: «Я не буду брехати вам, обіцяю». Можливо, якщо у нього залишилося ще трохи віри до вас, він повірить, що ви говорите правду. .

 2. 2

  Будьте обережні з цим методом, деякі люди можуть вам не повірити.

Метод 3 з 5: Спосіб виклику

 1. 1

  Переведіть стрілки на них. Скажіть їм, що вони помиляються, вважаючи, що ви брехун. Використовуйте як аргумент: "Людина невинний, поки його провина не доведена".

 2. 2

  Надавите, якщо необхідно, переводячи на них увагу. Запитайте, від чого у них виникли проблеми з довірою, і обманювали вони в минулому.

 3. 3

  Поясніть, що це негідно, перекладати на вас чиюсь провину.

Метод 4 з 5: Спосіб «мені все одно»

 1. 1

  Для деяких людей єдиний спосіб довести, що він не брехун - просто нічого не доводити. Скажіть, що вас не хвилює їх думка про те, брешете ви чи ні, тому що ви говорите правду. Сподіваюся, у них з`явиться здоровий глузд повірити вам.

Метод 5 з 5: Спосіб доказів

 1. 1

  Просто надайте докази що сталося. Якщо їх немає, попросіть тих, хто повинен знати правду, роз`яснити людині обставини події.


Поради • Ніколи не кричіть, намагаючись що-небудь комусь довести. Постарайтеся вести себе спокійно, врівноважено і ввічливо, тому що, як тільки ви втратите витримку, вони теж почнуть дратуватися, і домогтися будь-якого прогресу не вдасться.
 • Намагайтеся не звертатися за допомогою до того, хто дійсно є брехуном, його дії просто значно погіршать ваше становище.
 • Постарайтеся, щоб у конфлікті було задіяно якомога менше людей. Вони можуть також припускати, що ви брешете, і це буде ще гірше.
 • Деякі люди не повірять вам, незважаючи на всі ваші доводи. Просто забудьте про них!
 • Якщо людина досить довіряє вам і не вважає вас брехуном, немає необхідності що-небудь йому доводити.

Попередження

 • У першу чергу переконайтеся, що ви дійсно не брешете.
 • Якщо у вас нічого не виходить, просто підійдіть до кого-небудь і дізнайтеся, що він думає про сформовану ситуацію (чи вважає він вас брехуном чи ні). Потім, треба просто запитати його, що вам необхідно зробити, щоб не виглядати брехуном.