Як викрити брехню

Це ж очевидно. Іноді ви точно знаєте, що хтось бреше, але не можете цього довести. Дана техніка спрацьовує практично завжди і була випробувана на батьків, родичів, друзів, сім`ї, вчителів та багатьох інших.

Кроки

 1. 1

  Знайдіть слабке місце брехуна. Можливо, йому не подобається, коли обговорюють одяг, подаровану йому бабусею, або він ненавидить, коли помічають, що він погано готує. На всякий випадок, запасіться парою варіантів.

 2. 2

  Подумайте, як ви можете пов`язати брехня, визнання в якій хочете домогтися, з тим самим слабким місцем, яке змогли вирахувати. (Приміром, якщо людина збрехав про те, що не ображав вашого друга, можливо, формулювання `а також образив маленького хлопчика, бо той краще грав у футбол` буде саме те).

 3. 3

  Можливо брехунові буде легше зізнатися перед дорослою людиною, переважно не близькою родичем. Оскільки в даному випадку це питання між друзями, вам буде складно визначити, хто дійсно говорить правду, а хто бреше.
 4. 4

  Підготуйте свою репліку, засновану на слабкості людини та її передбачуваної брехні, і приготуйтеся її використовувати!

 5. 5

  Знайдіть можливість зібратися протягом дня разом з брехуном і людиною, перед яким ви б хотіли почути визнання брехні.

 6. 6

  Якщо використовувати наведений вище приклад, спробуйте сказати щось на кшталт "Андрій образив Таню, а також знущався над іншим школярем тільки за те, що той набагато краще нього грає в футбол!" 7. 7

  Людська природа влаштована так, що "Андрей", швидше за все, скаже:НЕ знущався над школярем! ". Ось він і зізнався. Забавно, що" Андрей "заперечує частина твердження, пов`язану зі школярем, але не заперечує того, що стосується образи" Тані ".

 8. 8

  Отримаєте остаточну перемогу (не в жарт) над брехуном і скажіть щось, що викликає обурення, на кшталт "Та ладно, Андрюха, признайся, що ти запитав у Артема, що з ним не так, а Таня взагалі мовчить про те, що ти їй наговорив!"

 9. 9

  "Андрей", відчайдушно бажаючий викрутитися, можливо, скаже:"Так слово даю, я нічого не говорив Артему! "(що дійсно правда). Окей, але ж він так і не сказав нічого про" Тані "правда? І це після того, як йому дали другий шанс. Продемонструйте це тій людині, перед яким ви хотіли викрити брехню, і ... Та-да! Ось вам і визнання!

Поради

 • Сфабрикована на основі слабких сторін людини брехня повинна бути максимально наближена до реальності, щось, що він дійсно міг зробити.
 • Постарайтеся не робити цього в поспіху. Інакше один з вас може прогледіти момент визнання брехні.

Попередження

 • Переконайтеся, що людина дійсно збрехав. Якщо ви почнете звинувачувати і брехати про те, чого людина не робив, це може створити проблеми вам!