Як танцювати танець Таїті

Ви коли-небудь були на полінезійському шоу і бачили, як танцівниці обертають стегнами з неймовірною швидкістю? Хочете навчитися робити так само? Це дуже просто. Цей традиційний танець Таїті називається `Тамуров`.

Кроки

 1. 1

  З кожним рухом сильно згинайте коліна, а плечі тримайте нерухомими.

 2. 2

  Стегнами описуйте плавні кола зліва назад і праворуч вперед. Рух має бути безперервним ... Це перший рух називається Амі. Повільні і плавні широкі кола ... Тепер спробуйте направо.
 3. 3

  Таїров Тама. Зігніть коліна, плечі знову нерухомо. Правим коліном зробіть рух назад так, щоб праве стегно злегка висунулося вправо. Тепер ліве коліно назад, щоб ліве стегно рушило вліво. По черзі: вліво, вправо, вліво, вправо, плавно, без різких рухів.

 4. 4

  Таїров Тама. Цей рух дуже схоже на те, що описується в кроці 3, але більш різке і швидке. Різкий рух спочатку лівим, потім правим коліном назад, щоб стегна рухалися вліво і вправо. Плечі тримайте нерухомими, коліна зігнуті. Повільно опускайте корпус.

 5. 5

  Вару це дуже весело! Цей рух має вигляд вісімки. Повільно і плавно витолкніте праве стегно вперед і по колу направо, потім назад і лівим стегном - вперед і назад, потім знову правим, так, щоб стегнами описати безперервну вісімку. 6. 6

  Отам це КОРОБКА. Смикайте стегном спочатку вправо вперед, потім назад і вперед, потім вліво назад і вліво вперед. Уявіть, що стоїте в коробці. Стегно повинно рухатися по напрямку до кутів по черзі. 1,2,3,4!

 7. 7

  Тепер найважливіший і найскладніший крок. Фаапару! Це дуже швидке і ефектне рух, на яке ви дивитеся з відвислою щелепою, коли спостерігаєте за святом Луо. У кожного є своя власна природна манера рухати стегнами. Мені, наприклад, зручно рухати стегнами за годинниковою стрілкою, а проти дуже важко. Так що починаємо ЗНОВУ, зігнувши коліна і тримаючи плечі нерухомо. Плавно описуємо стегнами коло (АМІ), потім починаємо рухатися все швидше і швидше. Спробуйте інший напрямок. Коло повинен бути рівним і впевненим, не можна просто смикати стегнами або ухилятися в одну сторону. Продовжуйте тренуватися!

 8. 8

  Тепер спробуйте повторити всі рухи, стоячи навшпиньках! Це називається Текі.

 9. 9

  Тепер зігніть коліна так, щоб ваші стегна були над п`ятами і повторіть всі рухи. Це називається ТЕФІНЕ.