Як добре виглядати в трусиках бікіні

Хочете добре виглядати в своєму бікіні ззаду? Все, що вам потрібно зробити - це виконувати ці кілька простих вправ чотири рази на тиждень, і ваша попа стане трохи кругліше і привабливіше.
Метод 1 з 6: Випади убік

 1. 1

  Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, руки на стегнах. Тримаючи руки на стегнах, ви будете використовувати ваші основні м`язи для балансу.

 2. 2

  Стоячи обличчям вперед, висуньте праву ногу приблизно на два фути (60 см) вправо. Зігніть праву ногу, переміщаючи на неї вага-ваша ліва нога повинна залишатися прямій. Тримайте обидві ноги у напрямку руху, а руки на стегнах.

 3. 3

  Відштовхніться правою п`ятою, щоб повернутися у вихідне положення.

 4. 4

  Повторіть вправу з лівої сторони-зробіть 3 підходи по 10 випадів.

Метод 2 з 6: Основні присідання

 1. 1

  Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, руки на стегнах.

 2. 2

  Зігніть коліна, щоб вони були на одній лінії з пальцями ніг, як ніби ви збираєтеся сісти на стілець. Тримайте п`яти притиснутими до підлоги, і висувайте попу. Не забудьте тримати спину прямо: нахилившись вперед під час присідання, ви створите навантаження на спину.

 3. 3

  Поверніться у вихідне положення-зробіть 20 повторень.

Метод 3 з 6: Балетні присідання

 1. 1

  Встаньте, ноги трохи ширше плечей, пальці ніг дивляться в сторону. Ви можете витягнути руки перед собою або покласти на стегна в той час, як ваш торс залишається в прямому і вертикальному положенні протягом усього вправи.

 2. 2

  Зігніть коліна, щоб вони були на одній лінії з пальцями ніг, підгинаючи попу.

 3. 3

  Поверніться у вихідне положення-зробіть 10 повторень.

Метод 4 з 6: Випади вперед

 1. 1

  Встаньте, руки з боків, ноги на ширині плечей.

 2. 2

  Зробіть крок вперед на правій нозі, а потім витягніть обидві руки вперед, щоб торкнутися правої ноги (або так близько, як зможете).

 3. 3

  Поверніться у вихідне положення і повторіть з лівої сторони-зробіть 10 повторень на кожну ногу.

Метод 5 з 6: Нахили

 1. 1

  Встаньте, ноги на ширині плечей. 2. 2

  Нахиліться вперед стегнами, поки спина не буде паралельна підлозі. Ваші руки можуть бути на гомілках або витягнуті до підлоги.

 3. 3

  Поверніться у вихідне положення-зробіть 10 повторень.

Метод 6 з 6: Присідання зі стільцем

 1. 1

  Знайдіть стілець з сидінням близько 0,5-1 метр заввишки.

 2. 2

  Покладіть праву ногу на стілець, а потім прийміть таке положення: ви дивитеся вперед, а стілець знаходиться на 90 градусів праворуч.

 3. 3

  Зігніть ліве коліно, тримаючи тулуб прямо.

 4. 4

  Зробіть 10 повторень, потім поміняйте ноги-зробіть 3 підходи на кожну ногу.

Поради

 • Тримайте спину прямо під час вправ. Це допоможе поліпшити поставу, що, в свою чергу, змусить вас виглядати краще в бікіні!
 • При виконанні основного присідання не нахилятися вперед, а виводите попу назад. Мій тренер порівнює це з використанням брудного туалету. Прийміть цю позицію і - вперед!
 • Спробуйте додати вагу! Ви можете змінити вправи з руками на стегнах, витягнувши руки прямо по обидві сторони. Почніть з 1 кг і працюйте до 2-3,5 кг.

Попередження

 • Розігрійтеся, виконавши кілька основних вправ на розтяжку, перш ніж робити ці вправи. Це допоможе запобігти напругу м`язів.
 • Важливо тримати тулуб прямо під час бічних випадів, основного присідання, балетного присідання і присідання зі стільцем, щоб не піддавати спину навантаженні.
 • Чи не виконуйте фізичних навантажень, якщо ви відновлюєтеся після травми.

Що вам знадобиться

 • Стілець для присідань
 • Гантелі (за бажанням)