Як танцювати з дівчиною в клубі

Піти в клуб і танцювати з дівчиною - для декого це може здатися занадто складним. Там голосно, тісно, і ніхто толком нікого не знає. Але якщо замислитися, що насправді означають ці фактори, і слідувати наведеним нижче радам, то ви побачите, що танцювати з дівчиною насправді дуже просто!
Метод 1 з 2: Підійдіть до дівчини

 1. 1

  Знайдіть дівчину, яка вам сподобається. Переконайтеся, що у неї немає хлопця, і будьте напоготові, адже будь-який інший хлопець теж може цікавитися нею. Як правило, нікому не потрібні неприємності, звичайно ж, якщо ви не ведете себе огидно і зарозуміло. Якщо у дівчини є хлопець, вибачитеся і рухайтеся далі.

 2. 2

  Оцініть її інтерес. Хоча це не завжди необхідно, спробуйте отримати від неї сигнал, що вона хоче потанцювати. Можете подивитися їй в очі і посміхнутися. Якщо вона посміхнеться у відповідь або яким-небудь іншим чином натякне, що вона вас помітила, вона, ймовірно, хоче потанцювати з вами.

 3. 3

  Танцюйте під музику, наближаючись до неї ззаду. Підходите під певним кутом, щоб вона бачила, що ви наближаєтеся. Спочатку залиште трохи простору, щоб у неї не виникло почуття, ніби ви нав`язуйте себе їй.
  • Деяким дівчатам не подобається, коли до них підходять ззаду. Дійте по ситуації і вирішите, може, краще підійти до неї спереду.

 4. 4

  Зачекайте, поки вона наблизиться. Якщо вона зацікавлена, вона придвинется ближче, і танцюватиме з вами. Більшість жінок танцюють у своєму власному ритмі, і, танцюючи в такт, прийміть його і дотримуйтесь його. Рухайте стегнами разом, щоб вам обом було комфортно танцювати.

Метод 2 з 2: Ключові аспекти танцю з дівчиною

 1. 1

  Ведіть. Після того, як ви трохи потанцювали з нею і готові змінити темп, вашій партнерці може бути комфортно, якщо ви покладете руку на її стегно. Якщо їй це не сподобається, то вибачитеся і подумайте, може, варто перейти до іншої партнерці, якщо тільки вона не висловлює своє бажання продовжувати танцювати з вами.

 2. 2

  Нехай вона сама дозволить вам доторкнутися до неї. Деякі дівчата захочуть збільшити енергію між вами, дозволяючи стосуватися певних частин тіла. Майже в будь-якій ситуації тільки жінці дозволено ініціювати це. Вона, швидше за все, візьме вашу руку і покладе її куди треба.
  • Чи не затискайте і ніяким іншим швидким і дитячим способом не хапайте її. Ви зруйнуєте всю хімію, яка виникла між вами двома. Не ризикуйте і дозвольте їй бути головною, поки ви не будете абсолютно впевнені в тому, чого вона хоче.

 3. 3

  Зверніть увагу на співмірність. Якщо ви високий і довготелесий хлопець, намагайтеся вибирати дівчат, які теж високі або хоча б середнього зросту. Якщо ви танцюєте з дівчиною, яка значно менше вас зростанням, то ваші рухи, швидше за все, будуть виглядати незграбними, що б ви не робили.

 4. 4

  Зосередьте свою увагу на ній. Чи не озирайтеся на інших людей. Нехай ваші очі теж беруть участь в тому, що ви робите. Хороші танцюристи танцюють, щоб на них дивилися, а не щоб дивилися вони самі.

 5. 5

  Дотримуйтесь ритму. У більшості клубів, пісні, як правило, слідують одному і тому ж ритму - раз-два-барабан, раз-два-бавовна. Вам варто дотримуватися ритму, танцюючи з нею, інакше вона, швидше за все, втратить інтерес.

 6. 6

  Зосередьтеся на своїх ногах. Це так само важливо, якщо навіть не більш важливо, ніж руху торсом. Використовуйте і п`яту, і носок. Рухайте ними плавно, і все ваше тіло також буде рухатися плавно.

 7. 7

  Міняйте руху. Коли змінюється пісня, робіть те ж саме з вашими рухами. Злегка присідайте. Кладіть руки на різні частини її тіла (в межах розумного, якщо тільки вона не пропонує іншого). Жестикулюйте час від часу, якщо хочете. Виділяйтеся з натовпу, це буде підтримувати її інтерес.

 8. 8

  Будьте впевнені в собі. Якщо ви будете виглядати незграбним або так, ніби вам некомфортно, це відштовхне її. Дівчата люблять впевнених. Пам`ятайте, що ніхто не дивиться, як ви танцюєте. Всі прийшли весело провести час і насолодитися обстановкою, так само як і ви.

 9. 9

  Прийміть відмову. Якщо ваша партнерка дає зрозуміти, що з неї досить танців з вами, якими б недовгими вони не були, прийміть це і рухайтеся далі. Пам`ятайте, що ваші шанси потанцювати з іншою дівчиною зростають, як тільки ви закінчите свій останній танець.

Поради

 • Якщо ви танцюєте перед дівчиною, яка вас цікавить, подивіться їй в очі і посміхніться. Чи не виглядаєте занадто схвильованим або нервовим.
 • Якщо дівчина відмовила вам, не потрібно просто залишатися на місці. Продовжуйте танцювати і швидко переходите до комусь іншому.
 • Якщо ви починаєте танцювати з дівчиною, а вона не рухається під музику або не рухається взагалі, вона не зацікавлена в вас. Рухайтеся далі.


 • Якщо ви турбуєтеся про те, що вам відмовлять, найкращим способом буде танцювати з тією, яка танцює сама. В ідеалі, вона буде поруч з подругою, яка танцює з кимось іншим.
 • Намагайтеся не вибирати дівчину, яка танцює у великій компанії подружок. Вона може відмовити вам, тільки щоб здатися, або тому, що не хоче бути єдиною танцюючою окремо.
 • Якщо дівчина дійсно не хоче танцювати з вами, вона повністю прибере ваші руки зі своїх стегон.

Попередження

 • Якщо ви підходите до дівчини, щоб потанцювати, а їй раптом терміново потрібно "в дамську кімнату", вважайте, що вам відмовили. Не намагайтеся потанцювати з нею, коли вона повернеться. Якщо їй дійсно потрібно було в туалет, і вона хоче танцювати, вона підійде до вас.
 • Не чіпайте її за сідниці, щоб привернути її увагу, інакше ви отримаєте ляпас, оскільки це реально дратує більшість дівчат.
 • Ніколи не просіть дівчину в клубі потанцювати з вами, оскільки вам доведеться просто кричати їй на вухо. Найкраще просто почати танцювати з нею і дозволити всьому йти своєю чергою.
 • Намагайтеся не танцювати з нею останній повільний танець, тому що у вас більше шансів бути відкинутим, оскільки ці пісні скоріше для пар. Якщо вона відмовить вам, це може бути дуже незручним і образливим.

Що вам знадобиться

 • Дівчина
 • Впевненість у собі
 • Свіжий подих для поцілунку (якщо вона дозволить)
 • Телефон, щоб записати її номер
 • Гарний одяг
 • Дезодорант
 • Чисті зуби
 • Свіжа стрижка
 • Гарна взуття
 • Стильний наряд