Як співати професійно

Ось кілька основних кроків, які поліпшать ваш спів і, треба сподіватися, допоможуть вам стати професійним виконавцем. Все, що ви повинні робити, це просто співати. Просто спів у своїй природній манері допомагає вам зрозуміти свій власний рівень, хоча, ваш рівень, можливо, не буде відповідати професійному і вам потрібно буде покращувати його кожен день.

Кроки

 1. 1

  Співайте. Це найважливіша річ з усього. Якщо ви любите співати, вам слід робити все, щоб удосконалювати себе і допомогти собі стати професіоналом. Однак будьте обережні з людьми навколо вас, так як вони, можливо, не будуть надто натхнені вашому постійним співом. Неважливо, як добре ви звучите.

 2. 2

  Будьте самовпевнені. Говорите собі, що можете зробити все, що завгодно, і що ви звучите приголомшливо. Інакше, якщо ви не вірите в себе, тоді чому комусь слід вірити?

 3. 3

  Переконайтеся, що ваш голос сильний перед тим, як починати. Беріть уроки з вокалу та тренуйте свій голос. Ваш вчитель може також висловити більш об`єктивну думку про ваші здібності і сказати, чи можете ви навчитися професійно співати.

 4. 4

  Забудьте про утиску. Не намагайтеся контролювати свій голос. Покажіть людям свій талант і співайте гучно.

 5. 5

  Будьте лідируючим співаком, коли співаєте з іншими. Під час співу з іншими людьми, ви можете вести основну мелодію пісні, в той час як інші будуть виспівувати щось на другому плані або повторювати за вами.

 6. 6

  Співайте через діафрагму. Переконайтеся, що вас голос йде з діафрагми, а не з горла.

 7. 7

  Відкривайте рот досить широко. Особливо при проголошенні голосних, ви повинні відкривати свій рот широко. Спробуйте просунути три пальці. Якщо ви відчуваєте, що практично посміхаєтеся під час співу, ви можете звучати трохи гугняво.

 8. 8

  Стійте рівно, але не занадто прямо. Стійте так, як ви зазвичай стоїте, і розслабте свої плечі. Якщо плечі будуть напружені, вам буде складно правильно дихати.
 9. 9

  Звідти вчителя або друга, який знає, як правильно співати і може допомогти вам. Це може здатися дивним, але іноді співакам потрібна допомога, щоб згадати, як дихати, інакше вони видихаються. Якщо вони нагадають вам робити вдих між кожною фразою, ви не задихався.

 10. 10

  Практикуйтеся! Ми всі знаємо, що практика робить нас досконалими (або дуже близькими до досконалості). Якщо ви будете продовжувати співати одні й ті ж пісні знову і знову, експериментуючи з динамікою, ви будете чудово звучати. Маленькі речі, як ця, створять величезну різницю у вашому загальному виконанні.

Поради

 • Пийте багато рідини під час тренування і так часто, як можете. Практикуйтеся часто, але не дуже багато, щоб це не зашкодило вашому горлу.
 • Перед тим, як співати, станьте прямо, плечі назад, закиньте голову і прокашлятися, щоб прочистити голос, - і тоді ви будете готові почати.
 • Веселіться і завжди вірте, що можете зробити це!
 • Як зазначено раніше, йдіть до своєї мрії. Вірте, що досягнете своєї мети і не забувайте дихати! Вдих через ніс і видих повільно через рот.
 • Ніколи не прокидайтеся вранці, пробуючи співати. Відразу після пробудження ваші голосові зв`язки не будуть звучати дуже добре.


 • Практикуйтеся промовляти голосні «і, е, а, о, у», вимовляючи їх і подумки зосереджуючись на формі свого рота під час вимови і хорошою артикуляції. Практикуючи це знову і знову, ви зможете домогтися більш гучного і чистого співу.
 • Тримайте мікрофон (якщо ви використовуєте) трохи на відстані від свого рота. Ви не хочете, щоб ваші губи торкалися його, тому що від цього лірика звучатиме спотворено / поплутано або глухо.
 • Пробуйте практикуватися перед друзями або родиною або хоча б перед дзеркалом.
 • Випивайте чашку теплого чаю з медом перед виконанням. І ніколи не склянку холодної води (це повалить ваші голосові зв`язки в шок).
 • Робіть те, що подобається саме вам, не важливо що роблять інші.
 • Якщо у вас є хтось з піаніно або навіть з губною гармошкою, щоб задати тон і висоту ноти, це було б корисно, але не обов`язково в більшості випадків.
 • Використовуйте свій голос, як слід, і не думайте, що ви не можете зробити речі, яких ніколи не пробували за допомогою свого голосу. Просто вірте в себе і в свій талант.
 • Коли ви стоїте, дійсно важливо, що ви не з`єднували свої коліна. Встаньте прямо (щоб мама вами пишалася), потім зробіть глибокий вдих або два і злегка ослабте або розслабте свою стійку від початкового положення. Відставте одну з ніг трохи назад від іншої, а коліно тримайте злегка зігнутим.
 • Якщо нічого не допомагає, інвестуйте в уроки з вокалу. Вони можуть бути дійсно корисними для підвищення вашої впевненості в собі і для взяття тих найвищих нот!
 • Нарешті, на кожному виступі «Ні пуху, ні пера!»

Попередження

 • Перенапруження може зруйнувати ваш голос, так що будьте дуже обережні, щоб не зловживати співом.

Що вам знадобиться

 • Друзі чи підтримують члени сім`ї (не бентежить)
 • Дзеркало
 • Пісня, яку ви любите і знаєте (напам`ять)
 • За бажанням: ви, можливо, навіть захочеться мати iPod або щось в цьому дусі, щоб носити з собою, слухати і створювати навколо себе музичну атмосферу