Як змінити свій співочий голос

Ви не можете кардинально змінити свій голос, але ви можете змінити те, як ви співаєте. Якщо ви звикли співати дуже високо і вважаєте, що це звучить дуже "по-дитячому," - є простий спосіб знизити свій голос.

Кроки

 1. 1

  Усвідомте, що ваш голос змінюється сам по собі. Чоловічі голоси зазвичай змінюються у віці від 12 до 15, а жіночі голоси мають схильність дозрівати тільки до тридцяти з невеликим років.

 2. 2

  Ідентифікуйте свій співочий голос. Ви виконуєте краще високі або низькі ноти?
  • Якщо у вас виходять краще високі ноти, вам краще всього тренуватися співати пісні, де трапляються низькі ноти. Ви можете спуститися на пару октав нижче, поки не досягнете того моменту, коли вам стане некомфортно співати. Це означає, що вам слід піднятися на одну октаву вище і практикуватися співати ці ноти. Обидва, як чоловічі так і жіночі голоси, будуть по-різному звучати при виконанні високих і низьких нот.
  • Якщо у вас виходять краще низькі ноти, виконайте попередній крок навпаки. Єдиний момент з низькими голосами, це те, що ви можете перенапружити голосові зв`язки, якщо будете робити великі скачки до високих нотах дуже швидко. Краще почати з малого і поступово удосконалювати свої верхні ноти.
 3. 3

  Завжди розігрівайте свій голос перед співом.

 4. 4

  Почніть з тренування свого голосу, виконуючи пісню разом зі співаком. Це дасть вам свого роду "резервну копію", поки ви вчитель нового звучання.

 5. 5

  Використовуйте інструментальні або караоке-відео для самостійної практики. Це ключовий момент до того, щоб навчитися співати самостійно і виробити свій власний стиль. 6. 6

  Додайте кілька "цікавих" нот. Є такі ноти, які в своєму співі використовують такі артисти, як Крістіна Агілера і RB виконавці. Ці ноти допомагають тренувати і загартовувати голосові зв`язки.

 7. 7

  Не хвилюйтеся, якщо спочатку звучите погано. Коли ви будете тренувати свій голос зробити щось протилежне тому, що він хоче робити, ви будете стикатися з певними складнощами.

 8. 8

  Пийте багато води під час практики.

Поради

 • Записуйте себе періодично, щоб оцінити звучання.
 • Робіть вокальні розминки.
 • Не їжте і не пийте нічого такого, як ананас, перед співом, так як кажуть, що це погано для голосу.

Попередження

 • НЕ ПОЧИНАЙТЕ співати без розминки голосу. Це може серйозно пошкодити ваші голосові зв`язки.