Як уникнути співу в ніс

Спів через ніс може призвести до відтворення неприємного звуку, який мало кому подобається. Якщо ви, насправді, віддаєте перевагу співати замість витягу носового крику, вам важливо припинити використовувати ніс, як частину свого співу.

Кроки

 1. 1

  З`ясуйте, чи дійсно ви співаєте через ніс. Пропойте зручну ноту у своєму середньому діапазоні. Злегка закупорте свій ніс, закривши ніздрі пальцями. Далі відпускайте і знову затискайте ніс, повторюючи ці рухи під час утримування ноти. Якщо ваш голос стає тихим кожен раз, коли ви підключаєте свій ніс, значить, ви співаєте через ніс. Якщо для вас занадто складно, попросіть когось знаючого в області вокалу допомогти оцінити вашу манеру співу.

 2. 2

  Почніть відучуватися від звички співати в ніс. Почніть з закриття очей і співу однієї і тієї ж ноти. Постарайтеся відчути, де відбувається вібрація на вашому обличчі. Спочатку, вона, ймовірно, буде продовжувати відчуватися через ваш ніс. Як і в першому кроці, якщо вам це допомагає, затикайте свій ніс і утримуйте.
 3. 3

  Як тільки ви відчули вібрацію, змусьте її зрушити вниз, поки ви не будете її відчувати зовсім. Тепер весь звук повинен виходить з ваших вуст. Не хвилюйтеся, якщо у вас не вийде це відразу-потрібен час, щоб відучитися від цієї звички. Також гарна ідея, робити це під опікою дуже хорошого вчителя з вокалу.

 4. 4

  Пробуйте різні методи під час практики. Одним з кращих способів навчитися співати, використовуючи свою діафрагму, є спів лежачи. Ляжте на рівну поверхню, наприклад, паркетна підлога і глибоко дихайте. Ви можете почати співати з виспівування гами (До Ре Мі Фа Соль Ля Сі До), і, треба зазначити, що майже відразу потрібно набагато більше повітря, щоб співати лежачи, і тому ви, швидше за все, будете дихати через рот і використовувати свою діафрагму , а не задіяти свій носовий хід.

Поради • Спів це така ж розумова діяльність, як і фізична. Якщо ви думаєте, ви можете зробити це, значить, ви зможете. Не дозволяйте сором`язливості або збентеження вас утримати.
 • Співайте на повну силу. Якщо ви будете співати тихо, ви не досягнете ніяких поліпшень в роботі над своїм реальному голосом.
 • Будьте впевнені, що при співі завжди використовую свою діафрагму.