Як розігріти голос перед співом

Ви хочете добре співати? Кращий спосіб добре звучати - розігріти свій голос перед співом. Ось найпростіші і найбільш поширені методи рівного співу.

Кроки

 1. 1

  Распойте "До Ре Мі Фа Зі Ля Сі До" знизу вгору і зверху вниз. Ідея полягає в тому, щоб знайти свій діапазон і потренувати свої голосові зв`язки так, щоб вони звикли до співу.

 2. 2

  Спробуйте відтворювати різні звуки. Широко відкрийте свій рот і стійте під час виконання вправи. Чим більш чітко і рівно звучить ваш голос, тим краще. Щосили намагайтеся уникати нестабільності у вашому співі.

 3. 3

  Попрактикуйтесь брати високі і низькі ноти, навіть якщо це звучить дивно. Це вправи направлено на розширення вашого діапазону до необхідного рівня. Чи не перенапружуйтеся і не сильно тисніть на ноту з метою взяти дуже високі ноти, так як можете втратити свій голос.
 4. 4

  Широко відкривайте рот, коли співаєте. Більшість людей використовують неправильні методи, такі як носове спів і сутуле спів. Поза, в якій ви співаєте, відіграє важливу роль (дивіться поради).

Поради

 • Під час співу краще стояти, а не сидіти. У стоячому положенні ваші ноги повинні бути на ширині плечей, а спина пряма. Якщо ви повинні сісти, пам`ятайте, що вам не можна сутулитися. Ви ж не хочете звучати як засмучена труба.


 • Щоб звучати професійно, вам необхідно напружувати м`язи живота. Це допомагає в тому, щоб брати дуже високі і дуже низькі ноти. Можете звернути увагу, як під час своїх концертів і шоу співає Кеті Перрі, поклавши свою руку на живіт.
 • Під час співу надзвичайно важлива гарна постава.
 • Краще не співайте занадто високі або низькі ноти так, що ваш голос стає напруженим.

Попередження

 • Чи не співайте ноти, які знаходяться поза вашого діапазону. Якщо вам занадто складно заспівати певну ноту, значить, вона знаходиться поза вашого діапазону. Спів таких нот може бути дуже небезпечним для вашого голосу.
 • Будьте впевнені, що співаєте від діафрагми. Інакше, можете пошкодити свій співочий голос. Переконайтеся, що не відчуваєте ніякого тиску або навантаження в області шиї, а також проконтролюйте, що ваша щелепа розслаблена і вільна. Так ви отримаєте найкращий звук.