Як розважити гостей

Доглядати за гостями - завдання не з простих, багато людей часто називають це мистецтвом. Як поводитися? Що говорити? Напружене мовчання або, навпаки, бесіда на гучних тонах можуть зіпсувати все враження про свято.


Але гостям все-таки можна догодити. Але як? Розважте їх! Розвага підніме настрій, всі будуть раді і щасливі. Але й тут є заковика: всі розважаються по-різному, тому придумати одна розвага на всіх іноді може бути не найкращою ідеєю. Пропонуємо вашій увазі інструкцію, скориставшись якою, ви попадете всім гостям незалежно від формату вечірки - будь то святкування Дня народження, новосілля або корпоратив.

Кроки

 1. 1

  Чим більше приміщення, в якому ви зберете своїх гостей, тим краще. Якщо вечірка буде вдома, зберіть гостей в найбільшій кімнаті. Нехай в цій кімнаті не буде нічого цікавого, в даній ситуації - головне розмір приміщення. У великій і просторій кімнаті гості будуть відчувати себе набагато краще, ніж в невеликій кімнатці, заставленій меблями. Прикрасьте приміщення, принесіть туди музику, стіл для їжі, стільці. Відкрийте штори, якщо дозволяє погода - то і вікна - це теж допоможе створити правильну атмосферу.
  • Якщо вечірка буде в приміщенні, то не полінуйтеся і гарненько там приберіть: пропилесосьте, помийте підлогу, провітріть. У чистій кімнаті знаходитися значно приємніше.

  • Якщо у вас великий двір, то вечірку можна організувати і на вулиці. З шашликами або барбекю ви ніколи не прогадаєте.

 2. 2

  Приготуйте їжу і напої. Заздалегідь поцікавтеся у своїх гостей про наявність у них алергії або інших обмежень у харчуванні. Постарайтеся скласти своє меню так, щоб воно потрапило всім вашим гостям. Виберіть кілька основних продуктів і приготуйте їх відповідно до переваг ваших гостей. Переконайтеся в тому, що їжа якісна і смачна. Важливим є і зовнішній вигляд страв, оскільки смачна і красиво подана їжа - один з найпростіших способів порадувати гостей.
 3. 3

  Подбайте про музику. Музика доповнить атмосферу і налаштує людей на потрібний лад. Намагайтеся підібрати музику, яка припаде до смаку всім гостям (супер екстремальні жанри тут не покатають). Найміть ді-джея або принесіть комп`ютер, і гості самі обиратимуть музику. Якщо ви знаєте, яку музику слухають ваші гості, запишіть кілька їхніх улюблених пісень. Спробуйте створити плейлист з піснями, найбільш підходящими для вашого заходу.

 4. 4

  Підготуйте гри. Щось можна купити, щось можна позичити у своїх друзів, наприклад, багатьом людям подобається танцювальний килимок. Головним критерієм підбору ігор на вечірку є їх простота - чим легше правила, тим людям простіше вникнути в суть гри і взяти в ній участь. Також завжди на ура проходять ігри, для участі в яких потрібно багато учасників, енергійні і смішні ігри. Можна придумати-гру-змагання.

 5. 5

  Познайомте своїх друзів один з одним (якщо ви запрошуєте незнайомих один одному людей). Пам`ятайте, що вашим родичам колегам і шкільним друзям повинно бути комфортно перебувати в одній компанії. Якщо компанія невелика, то можна підвести кожного з гостей до незнайомих йому людей і представити його. Якщо гості не познайомляться, що не згуртуються, то вам буде важко організувати необхідну атмосферу. . Якщо бачите, що хтось із ваших гостей занудьгував, знайдіть йому співрозмовника.

 6. 6

  Спілкуйтеся зі своїми гостями. Коли гості будуть приходити до вас в будинок, дякуйте їх за це і допомагайте роздягнутися. Уважно слухайте те, що вам кажуть, не обмежуйтеся скупими «Як цікаво» та «Ось це так!», Інакше вас розцінять грубіяном і невігласом. Приділіть хоча б по кілька хвилин кожному з гостей, якщо гостей багато - можна спілкуватися відразу з цілою мікро-групою - люди це оцінять! Налаштуйте себе на спілкування і позитив!


Поради

 • Зберігайте спокій, навіть якщо все починає йти не так, як ви планували. Навіть у самій критичній ситуації посміхніться і запевніть гостей, що все добре. Настрій ваших гостей залежить багато в чому від господаря: якщо у вас гарний настрій, то у ваших гостей, швидше за все, буде такий же настрій.


 • Приділяйте увагу своїм гостям. Це вкрай неввічливо запрошувати людей, а потім повністю їх ігнорувати. Це ваш обов`язок, як господаря, піклуватися про своїх гостей і задовольняти всі їхні потреби. Якщо комусь знадобиться ванна - проведіть туди людину. Якщо людині нудно - підведіть його до веселої компанії.
 • Зробіть своїм гостям невеликі (і не обов`язково дорогі) подарунки - це буде дуже приємний, а головне, що запам`ятовується жест.
 • Спробуйте організувати вечірку, куди кожен з ваших друзів прийде зі своєю їжею та напоями.
 • Організуйте тематичну вечірку, і вимагайте від своїх гостей дотримання дрес-коду: наприклад, можете попросити, щоб ваші гості всі прийшли в помаранчевій майці, або щоб на них на всіх була надіта капелюх. Це допоможе згуртувати гостей і підняти їм настрій.
  • Обов`язково попередьте своїх гостей про дрес-код або його відсутності.

Попередження

 • Попередьте своїх сусідів, що ви плануєте вечірку, щоб потім не було претензій щодо того, що ви голосно увімкнули музику. Поступите мудріше - запросіть на вечірку сусідів!
 • Якщо будете смажити шашлики - виконуйте всі запобіжні заходи, також попередьте сусідів, щоб вони позакривали вікна (щоб дим не потрапив в будинок).
 • При плануванні вечірки враховуйте погодний фактор (якщо це зима - візьміть напрокат вуличний обігрівач, якщо літо - подбайте про тенті).