Як вирішити, кого запросити на вечіркуУ вас великий список друзів, і ви хочете влаштувати вечірку? Якщо ви хочете звузити кількість гостей, читайте цю статтю, і ви дізнаєтеся все, що вам потрібно!

Кроки

 1. 1

  Визначте, скільки людей ви зможете запросити. Дуже важливо зрозуміти, скільки гостей ви зможете розмістити. Завжди враховуйте тип заходу і тематику вечірки при виборі гостей. Пам`ятайте, що тривалу вечірку краще проводити з меншою кількістю гостей. У цьому випадку ви зможете уникнути несподіванок на вечірці (люди починають вести себе буйно через деякий час). Також визначте розмір простору для вечірки і вирішите, скільки людей поміститься в приміщенні. Вечірка з боулінгом, наприклад, потребують більшої кількості гостей. Але на звичайній вечірці з ночівлею може бути всього кілька запрошених. Якщо ви неповнолітній, поговоріть з батьками про вечірку і попросіть у них дозволу.

 2. 2

  Вирішіть, чи хочете ви влаштувати вечірку для дівчат або для хлопчиків. Багато дівчат вважають за краще влаштовувати вечірки тільки з дівчатами, не включаючи хлопців (хлопці теж так роблять). Існують позитивні та негативні сторони подібних вечірок. Але перш ніж вибрати гостей, необхідно вирішити, чи хочете ви запросити людей протилежної статі. Наприклад, якщо це вечірка з ночівлею, ви можете запросити тільки дівчат або тільки хлопців залежно від вашого статі. Але якщо це танцювальна вечірка, то ви можете запросити людей обох статей. Все залежить тільки від вас!

 3. 3

  Не запрошуйте тих, хто може викликати проблеми на вечірці або того, хто зіпсує все настрій. Головне на вечірці - це веселитися. Але вечірки не приносять задоволення, якщо на них люди ображають один одного, влаштовують бійки, шепочуться за спиною або викликають гнів у інших людей. З цим складно впоратися, і це може порушити настрій вечірки. Постарайтеся запросити тих, хто не зробить нічого подібного. Якщо це ваші близькі друзі (кращий друг), і ви дійсно хочете запросити їх, обговоріть з ними всі нюанси перед вечіркою. Скажіть їм, що ви не зазнаєте ніяких негараздів на вечірці. Якщо вони щось влаштують, то попросіть їх залишити захід.

 4. 4

  Запрошуйте тільки тих, кого ви знаєте. Приміром, ви запросили кращого друга на вечірку, але він хоче запросити СВОГО друга, якого ви навіть не знаєте. Постарайтеся познайомитися з цією людиною, щоб бути впевненим, що це хороша людина. Важливо, щоб на вечірці були люди, яких ви знаєте, і яким довіряєте. Ті, кого ви не знаєте, скоріше за все не порозуміються з іншими людьми або занудьгують, а, може, зіпсують все веселощі. Вони можуть підставити вас як господаря. Ви не повинні дозволяти незнайомим людям приходити на вечірку.

 5. 5

  Уникайте конфліктуючих пар. Що таке конфліктуюча пара? Це дві людини, які ніколи не припиняють лаятися. Як би ви їх не просили і не благали, вони ніколи не перестають обговорювати особисті проблеми між собою. Якщо ви запросите конфліктуючу пару на вечірці, ваша вечірка перетвориться на катастрофу. Хоча якщо обидва цих людини близькі друзі, і ви хочете, щоб вони прийшли до вас, намагайтеся тримати їх на відстані один від одного.

Поради
 • Якщо у вас є близький друг, якого не вважають «крутим», все одно запросіть його! Це не причина для відмови.
 • Ніколи не запрошуйте кого-то тільки тому, що ця людина популярний або багатий. Це не те, як слід чинити! Є ймовірність, що ця людина: 1. сміятиметься вам в особа- 2. набридне вам. Якщо ви запросите такої людини, це означає, що ви хочете використовувати його, щоб, наприклад, отримати гарний подарунок.
 • Ніколи не роздавайте запрошення в колі людей, які не запрошені. Найкраще розіслати їх поштою або навіть електронній пошті. Чи не зачіпайте почуття інших людей. Враховуйте те, що деякі люди чутливіші інших. Але не запрошуйте на вечірку когось тільки тому, що він засмутиться, якщо ви не зробите цього. Просто не говорите про вечірку у присутності запрошених людей.
 • Не відчувайте себе зобов`язаним запрошувати когось тільки тому, що ви запросили близького їм людини.


 • Перед вечіркою складіть три списки з іменами всіх запрошених. Якщо людина зробить вам щось погане (або ваш друг), влаштуйте страйк. До кінця тижня, якщо у вас буде 5 страйків і більше, просто не запрошуйте цих людей!
 • Батьки повинні завжди бути присутнім на вечірці. Якщо у вас вечірка для дівчат або для хлопців, на ній повинні бути дорослі.
 • Якщо ви плануєте подавати алкоголь, всі гості повинні бути повнолітніми і здатними дістатися додому (ви можете попросити кількох друзів не пити, щоб відвезти інших людей додому).
 • Ніколи не роздавайте запрошення в колі людей, які не запрошені на вечірку. Це може зачепити їхні почуття.

Попередження

 • Намагайтеся не ображати своїх друзів, якщо вони засмучені з приводу того, що їх не запросили на вечірку. Згодом ви можете пошкодувати про це, і це може зруйнувати ваші відносини. Вас також можуть не запросити на вечірку, якщо хтось з ваших друзів буде влаштовувати її. Ніколи не запрошуйте тих, хто погано ладнає між собою, так як це може викликати напругу на вечірці.
 • Не запрошуйте того, хто вам не подобається-це може призвести до конфлікту.
 • Не запрошуйте друзів, які можуть влаштувати сцену на вечірці. Це все зіпсує.
 • Не запрошуйте занадто багато людей, оскільки ситуація може вийти з-під контролю.
 • Завжди обговорюйте питання з вашими друзями і сім`єю, так як вони повинні бути в курсі різних аспектів вечірки.