Як спланувати невелику вечірку для кількох друзів

Багато хто вважає, що вечірка, якщо на неї пригашена всього кілька людей - це не вечірка. Дана стаття доведе протилежне. Добре повеселитися можна і в невеликій компанії. Прочитайте цю статтю, і ви дізнаєтеся, як організувати вечірку для декількох гостей.

Кроки

 1. 1

  Насамперед визначитеся з місцем. Розпитайте у друзів, куди б вони хотіли сходити. Після того, як буде вибрано місце, можна зайнятися подальшою підготовкою вечірки.

 2. 2

  Запитайте дозвіл. Якщо вечірка буде вдома, попередьте про це своїх батьків і сусідів. Якщо ви не отримаєте дозволу (а вони можуть відмовити, оскільки їм потрібні тиша і спокій), значить, вам доведеться шукати нове місце. Поважайте рішення людей, які знаходяться поруч з вами.

 3. 3

  Заздалегідь продумайте всі моменти.
  • Визначтеся зі списком гостей.  • Визначтеся з тематикою вечірки. Попередьте своїх гостей, як їм потрібно буде одягнутися і що їм з собою потрібно буде принести.
  • Повідомте друзям адресу. Продумайте найбільш зручний маршрут для всіх своїх гостей.
  • Повідомити друзям точний час початку вечірки.
  • Поясніть своїм гостям, з якого приводу ви їх збираєте.

 4. 4

  Підготуйте запрошення. Роздрукуйте їх на принтері або зробіть своїми руками. Бажано, щоб запрошення відповідали тематиці вечірки. Наприклад, якщо темою вечірки буде надприродне, значить, нехай на запрошенні будуть зображення перевертнів або вампірів. Якщо будете набирати запрошення на комп`ютері, використовуйте який-небудь незвичайний шрифт. 5. 5

  Запросіть гостей. Запросіть на вечірку найбільш близьких вам друзів або людей, з якими ви б хотіли зблизитися. Максимальна кількість гостей - шість чоловік. Тільки в такому випадку вечірка буде «невеликий».

 6. 6

  Підготуйте їжу і напої. Завчасно подбайте про їжу та напої. Ніколи не прогадаєте з десертом - тортиком і чаєм. Заздалегідь запитаєте про смакові пристрасті ваших гостей. Наприклад, якщо серед ваших гостей будуть вегетаріанці, не кладіть м`ясо в усі порції.

 7. 7

  Продумайте розвага. Якщо це невелика вечірка, цілком можна обійтися без дорогих розваг (діджея і професійних артистів). А ось рухливі ігри та конкурси напевно всім припадуть до смаку.


Поради

 • Щоб зібрати друзів, необов`язково витрачати на це ціле багатство.
 • Розішліть запрошення як мінімум за один тиждень, щоб вашим гостям вистачило часу на те, щоб подумати і дати відповідь.
 • Подумайте, як ви розмістите на ніч своїх гостей.
 • Веселої вам вечірки!

Попередження

 • Не засмучуйтеся, якщо хтось із гостей відмовиться прийти. Просто запросіть іншої людини.