Як відсвяткувати новосілля

Придбання нового будинку слід відзначити. Новим будинком так хочеться похвалитися! Найкращий спосіб це зробити: відсвяткувати новосілля.

Кроки

 1. 1

  Напишіть список гостей. Ви повинні нікого не забути. Список допоможе вам зрозуміти, що і як робити. Ви також зрозумієте, вмістить ваш будинок таку кількість запрошених.

 2. 2

  Визначтеся з датою святкування і відправте всім смс, щоб заздалегідь попередити гостей. Не забудьте вказати точну адресу. Помітьте, що просите відповісти, щоб ви знали, на яку кількість людей вам слід розраховувати.

 3. 3

  Як тільки ви визначитеся з кількістю запрошених, можете подумати і про їжу. Для новосілля непогано підійде їжа, яку їдять руками, так як люди одночасно п`ють, їдять, оглядають новий будинок і спілкуються.

 4. 4

  За день до новосілля перевірте напої. Не потрібно чекати останньої хвилини. Запасіться содової, яку ви зможете запропонувати тим, хто не п`є алкоголь. Якщо хтось з ваших друзів або членів сім`ї воліє змішувати напої, розкажіть йому про напої, які ви вже придбали і поцікавтеся, може, треба купити ще щось.

 5. 5

  Замовте їжу додому або кухаря. Все залежить від ваших фінансових можливостей. У будь-якому випадку, не варто замовляти серйозні і великі блюда. Не забувайте, що люди прийдуть дивитися ваш будинок і захоплюватися ним, а не вашими кулінарними здібностями.
 6. 6

  Не піддавайтеся спокусі показати всі дорогі дрібнички, скляні або кришталеві фігурки, які у вас є, а також інші дорогі предмети декору, якщо у вас зберуться діти, що бігають постійно по дому. Ви можете не встежити за всіма, а так хочеться почати жити в новому, чистому і незруйнованому домі!

 7. 7

  Перед приходом гостей запаліть свічки (якщо ви плануєте свічки), не забудьте про освіжувач повітря, перевірте туалети, поставте кілька коробок із серветками для рук в різних місцях, і найважливіше - перевдягніться! Вас повинні бачити в охайному одязі, а не в тому, в чому ви готувалися до свята.

 8. 8

  Почніть діяти, як тільки кілька гостей з`являться в будинку. Запросіть їх в будинок, поговоріть, покажіть їм будинок або частину будинку, запропонуйте напої та їжу. Гості повинні відчути, що вони бажані у вашому домі.

 9. 9

  Спілкуйтеся з усіма гостями, стежте, щоб усім було добре. Ви можете включити музику для настрою. 10. 10

  Всі компліменти щодо будинку приймайте з посмішкою.

 11. 11

  Як тільки вам здається, що час підходяще, запрошуйте всіх до вечері. Не обов`язково вечеря повинна складатися з семи змінних страв: достатньо одного йди двох великих страв.

 12. 12

  Наприкінці запропонуйте десерт і каву (якщо хочете). Як тільки гості почнуть розходитися, не забудьте подякувати всім за те, що вони прийшли до вас.

 13. 13

  Напишіть лист подяки або мейл вашим гостям за візит і за подарунки, якщо такі були.

 14. 14

  Як тільки гості розійшлися, не варто відразу починати прибирання будинку, якщо тільки ви не перебуваєте в цивільній обороні.

 15. 15

  Насолодитеся цим моментом і подумайте про те, як всім сподобався ваш будинок.

Поради

 • Слід знати, чи є у кого з ваших гостей алергія на певну їжу. Не потрібно задавати такі питання в лоб. Просто подаючи страву, в якому містяться горіхи, згадайте про це ненароком і попередьте тих, у кого може бути алергія на горіхи, що їм слід бути акуратніше. Але ви повинні тоді мати й інше блюдо, яке зможете запропонувати тим, хто не в змозі насолодитися цим. Ви ж не хочете викликати швидку допомогу в розпал вечірки.
 • Ви повинні також знати, що ваші гості воліють випити.
 • Ваші гості повинні бути в курсі, чи можуть вони призвести до вас ще кого-небудь.