Як організувати святкування Дня Народження для дівчинки підлітка

Багато підлітків хотіли б влаштувати дівич-вечір на свій День Народження, крім того, таке свято - гарний спосіб дати дітям можливість відчути себе вільними, уникнувши (великих) неприємностей. Організація свята, яке буде поєднувати і денні та вечірні розваги зажадає від вас трохи нововведень і терпіння.


Кроки

 1. 1

  Домовтеся з вашими батьками. Поки ви живете в їхньому будинку, вони повинні бути в курсі всього, що ви плануєте. Обговоріть з ними список гостей, основну програму вечірки і приблизне меню. Попросіть їх допомогти вам з організацією вечірки. Переконайтеся, що на вашій вечірці не буде нічого такого, що можуть не схвалити ваші батьки.

 2. 2

  Придумайте тематику. Вона може бути однаковою для денної і нічної частини вечірки, або ви можете придумати різні теми. Виберіть таку тему, яка буде цікава не тільки вам , але і вашим гостям. Для нічних девічніков дуже популярні спа-ночі і кіно-ночі. Зберіть всі потрібні вам речі заздалегідь, і переконайтеся, що цього буде достатньо.

 3. 3

  Зробіть запрошення. Ви можете купити гламурні запрошення в будь-якому магазині, або ж зробити оригінальні, за допомогою вашого творчого підходу. Вибір за вами. Запросіть невелику компанію гостей, щоб усім було комфортно. Занадто багато людей можуть створити хаос і труднощі. Дружна компанія не більше, ніж з 5-ти осіб, буде в самий раз.

 4. 4

  Приготуйте їжу. Переконайтеся, що її буде достатньо, так як їжа є самою основною і невід`ємною частиною вашої нічної вечірки. Існує безліч закусок і снеків, які будуть підтримувати вас і ваших гостей ситими і задоволеними протягом всієї вечірки. Ви можете приготувати їжу разом з вашими друзями, щоб не втрачати час на приготування самої. Піца, приготована або куплена, завжди вважається самим підходящим варіантом закуски для подібних вечірок.  • Дізнайтеся у ваших гостей, чи є у кого-небудь з них алергії або, можливо, серед запрошених є вегетаріанці. У вас повинно знайтися щось смачненьке для кожного гостя.

 5. 5

  Прикрасьте місце проведення вечірки. Це не обов`язково робити, але прикраси допоможуть створити "святковий" настрій. Так само, підготуйте мішечки з цукерками, шоколадками і всякими приємними дрібницями в якості сувенірів для ваших гостей. Не забувайте фотографуватися! Ви ж хочете, щоб ця вечірка запомнілась.Don`t forget to take pictures! You want it to be memorable!

 6. 6

  Сплануйте активну частину вашої вечірки. Запасіться іграми, конкурсами, фільмами, музикою, журналами, щоб усім було чим зайнятися протягом цих 24-х годин! Ви ж не хочете, щоб хтось нудьгував на вашій вечірці. Сплануйте гру, таку як «Правда чи бажання», виберіть декілька фільмів для перегляду або навіть зробіть піньяту. Це не дозволить вам сумувати і забезпечить вас розвагами та веселощами на всю ніч.

Поради • Дізнайтеся переваги ваших друзів в їжі, фільмах, іграх, щоб їм не було нудно або ніяково. Підготуйте по кілька варіантів з кожної категорії, щоб вашим друзям було з чого вибрати.
 • Веселіться. Дивитися фільми - це добре, але у вас повинні бути ще якісь цікаві заняття, ігри, конкурси. Адже з одними лише фільмами вечірка буде нудною !!!
 • Зробіть маленькі листівки для ваших гостей, прикрасьте їх фотографіями з вечірки і речами, які характеризують особистість того, кому ви її даруєте. Вони назавжди запам`ятають те, що ви зробили для них своїми руками!
 • Попросіть кожного гостя принести щось цікаве для вечірки, якщо у вас не виходить догодити всім або не вистачить грошей.
 • Грайте в активні ігри на вулиці, щоб відчувати втому перед сном. (Якщо ви плануєте спати).
 • Піньята може здатися дитячістю для вас, але повірте - для підлітків немає нічого кращого, ніж приємні сюрпризи.
 • Якщо хтось з ваших друзів відмовляється від ночівлі, не тисніть на нього. Ця гостя може побути на вашій вечірці половину ночі, потім піти додому і вранці повернутися назад.