Як зробити бантик для волосся

Бантики для волосся є чарівним аксесуаром для дівчаток. Банти, зроблені з більш вишуканих тканин можуть додати грайливості або елегантності вашому увазі, навіть якщо ви вже доросла. Навчіться робити класично зав`язаний бантик, щоб носити його самій або подарувати маленькій дівчинці.
Метод 1 з 4: Вибір приладдя для банта для волосся

 1. 1

  Знайдіть відповідну тканину. Вам знадобиться приблизно півметра тканини, щоб зробити один бантик. Бант для волосся класичної форми виглядає красиво з будь-якої тканини з будь-яким візерунком. Виберіть тканину суцільного кольору, який підходить вашому коханому поряд, а також виберіть візерунок, який буде доповненням. Розгляньте наступні варіанти, коли вибираєте тканину:
  • Міцні тканини як льон, бавовна або джинс, зроблять ваш бант міцним і рельєфним. З еластичних або м`яких тканин вийде вільно висить бантик. Виберіть тканину з текстурою, яка створить потрібний вам вид.

  • Великі малюнки не будуть повністю видно, коли тканина буде зав`язана в бант. Дрібний горошок, смужка і інші маленькі візерунки будуть добре видні.

 2. 2

  Виберіть кріплення для бантика. Є багато способів прикріпити готовий бант до вашого волосся. Шукайте наступні варіанти в найближчому магазині господарських товарів:
  • Якщо ви хочете носити бант як шпильку, то купіть просту металеву шпильку, щоб прикріпити її до готового бантику.
  • Можете приклеїти бант для волосся на тканинний або пластиковий обруч.

 3. 3

  Купуйте інші приналежності для створення бантика. Тканину і кріплення є найбільш важливими елементами банта для волосся, але для завершення роботи вам знадобляться наступні матеріали:
  • Нитка, щоб зшити бант. Виберіть нитка того ж кольору, що й тканина, або візьміть контрастну нитку, яка буде виділятися.
  • Ножиці для тканин.
  • Швейні шпильки для закріплення бантика під час зшивання.
  • Швейна машинка або голка, яку можна використовувати для шиття вручну.
  • Клейовий пістолет або екстрапрочний клей для тканин.

Метод 2 з 4: Зшивання основи банта

 1. 1

  Розріжте тканину на два прямокутника. Перший прямокутник зробіть 25 сантиметрів завширшки, і 27 сантиметрів у довжину, це буде основна частина бантика. Другий прямокутник зробіть 6 сантиметрів шириною і 3 сантиметрів завдовжки, це буде внутрішня частина, яка буде тримати форму банта.

 2. 2

  Складіть великий прямокутник уздовж навпіл. Переконайтеся, що "правильна" сторона тканини, сторона, де візерунок яскравіше, опинилася всередині. Тільки "неправильна" сторона тканини, сторона, де візерунок приглушений, повинна бути видна.

 3. 3

  Зшийте довгі краї прямий рядком. Можете зробити це за допомогою швейної машинки або шити вручну. Зшийте тільки довгий край, протилежний згину, залиште обидва коротких краю тканини відкритими. Тепер у вас вийшла вивернута навиворіт прямокутна труба зі швом по довгій стороні.

 4. 4

  Виверніть тканину лицьовою стороною назовні. Виверніть її, щоб яскрава сторона тканини виявилася назовні. Покладіть тканину на стіл і розташуйте її так, щоб шов виявився посередині труби, а не збоку.
  • Переконайтеся, що шов знаходиться безпосередньо в центрі тканини, використовуючи лінійку або рулетку, щоб виміряти тканину по обидва боки шва. Сторони повинні бути рівними.

  • Розташуйте тканину на столі так, щоб шов був ближче до верхньої частини труби, ніж до нижньої. 5. 5

  Складіть трубку навпіл по ширині і зшийте необроблені краї. Використовуйте швейну машинку або шийте вручну, зробіть зигзагоподібну або пряму строчку упродовж не зшитих, розгорнутих країв тканини. Тепер у вас не труба, а зшитий складений квадрат. Виверніть тканину так, щоб новий шов опинився всередині.

Метод 3 з 4: Зшивання серединки

 1. 1

  Зробіть невелику трубку. Складіть менший шматок тканини уздовж навпіл так, щоб виворітна сторона виявилася назовні. Використовуйте швейні шпильки, щоб утримувати необроблені краї разом. Використовуйте швейну машинку або працюйте вручну, щоб зшити необроблені краї зиґзаґоподібної або прямий рядком. Видаліть шпильки і виверніть тканину лицьовою стороною назовні. Тепер у вас є невелика трубка тканини.

 2. 2

  Складіть трубку навпіл по ширині і створіть петлю. Швейною машинкою або вручну зшийте короткі краю зиґзаґоподібної або прямий рядком. Виверніть тканину так, щоб новий шов опинився всередині. Тепер у вас є невелика петля з тканини.

Метод 4 з 4: Складання банта для волосся

 1. 1

  Складіть основу банта. Візьміть більший шматок тканини, який ви пошили в складений квадрат. Покладіть його так, щоб шов проходив горизонтально по центру квадрата. Великим і вказівним пальцями стисніть тканину з обох сторін шва так, щоб шов зник і був затиснутий між збірками тканини. Продовжуйте стискати тканину, роблячи складки над і під швом, щоб в загальній складності їх вийшло 4: 2 складки під швом і 2 над ним.
  • Можливо, вам доведеться кілька разів попрактикуватися, перш ніж у вас вийдуть правильні складки. Постарайтеся зробити їх якомога рівніше, складаючи однакову кількість тканини для кожної складки.
  • Якщо ви хочете більше ніж 4 складки, поекспериментуйте, затискаючи тканину для створення більшої кількості складок. Просто переконайтеся, що у вас однакову кількість складок над і під центральним швом.

 2. 2

  Зробіть серединку. Помістіть кілька шпильок в центр основи банта через складки, щоб закріпити їх на місці. Надіньте петлю, яка буде підтримувати форму банта, на кінець основи бантика. Видаліть шпильки і продовжуйте просувати петлю уздовж основи, поки вона не буде розташована посередині банта.

 3. 3

  Прикріпіть бант до обраної шпильці. Використовуйте клейовий пістолет, щоб приклеїти бант до простої шпильці або обручу.

Поради

 • Розфарбуйте готовий бант тонким шаром клею для тканин і посипте його блискітками для грайливості.
 • Для милого виду можете поєднувати колір бантика з кольором вашого наряду.

Що вам знадобиться

 • Тканина
 • Основа банта, як проста шпилька або обруч
 • Нитка
 • Швейна машинка або голка
 • Ножиці
 • Лінійка або рулетка
 • Клейовий пістолет або суперклей