Як зробити симпатичну сумку клатч

Ніколи не буває занадто багато сумок, чи не так? Клатчі абсолютно корисні і дуже креативні. Наведений внизу клатч буде коштувати не занадто дорого в порівнянні з сумками, які ви купуєте в ексклюзивному магазині. Більш того, ваша індивідуальність та унікальність може повністю проявитися через його зовнішній вигляд.

Кроки

 1. 1

  Зробіть паперовий шаблон. Намалюйте точну форму і розмір. Ви використовуєте його, як тільки з`явиться тканину.

 2. 2

  Відріжте тканину за схемою. Виміряйте шаблон, наклавши його на намальований паперовий. Відріжте два шматки тканини: зовнішня тканина обшивки і внутрішнього корпусу. Виріжте невелику смужку в нижній частині внутрішньої тканини. Виконайте те ж саме, щоб вирізати два прямокутника (зображені у кроці 4). Покладіть зовнішню тканину лицьовою стороною вниз, складіть правий верхній кут.

 3. 3

  Відріжте внутрішній прямокутник. Покладіть зовнішній прямокутник лицьовою стороною вниз. Відзначте краю внутрішнього прямокутника позначками внизу посередині. Виріжте без відміток. Отримайте форму, показану на малюнку в кроці 5.

 4. 4

  Накладіть один на одного два шматки тканини. Зробіть те ж саме, що і в кроці 3. Накладіть внутрішню тканину на праву сторону зовнішнього матеріалу. Відрегулюйте обидва шматка тканини, зробіть їх добре вирівняними.
 5. 5

  Зшийте два шматки тканини корпусу і прямокутник. Поєднайте два шматка тканини, обрізаючи краї обох шматків, і зшийте їх ззаду. Зшийте дві частини прямокутника таким же чином. Покладіть тканину лицьовою стороною вниз, складіть ліву частину півколом.

 6. 6

  З`єднайте всю структуру сумки. Складіть правий півколо. Зшийте стики півкола і прямокутника низом. Розділіть кожну сторону півкола на п`ять частин, зробіть позначки. Покладіть прямокутник тканини на матеріал корпусу, зшийте шар з одного боку на позначці 2, а з іншого боку на позначці 4 (як показано на малюнку в кроці 5). Зшийте два кути з відміткою 2.

 7. 7

  Зшийте структуру сумки. Зшийте два куточка з позначкою 4. Розгладьте зазначену 4 тканину, перш ніж зшивати її. Потім створюється базова структура сумки, як зображено в кроці 4. Складіть найбільш віддалений прямокутник тканини з позначкою 1, вирівняйте його під прямим кутом з обох сторін і зшийте форми.

 8. 8

  Пришийте застібку в передній панелі знизу посередині і відповідну їй верхню застібку на тканині. Пришийте бавовняну етикетку в тому місці, де пришиті застібки.


Що вам знадобиться • Бавовняна тканина
 • Швейні нитки
 • Голка
 • Застібка
 • Ножиці
 • Бавовняна етикетка
 • Папір
 • Ручка