Як зробити пучок-бант на волоссі

Ви хочете постати у вигляді подарунка або мишки Міні на костюмованої вечірці, або просто хочете спробувати зробити нову зачіску? Якщо ваша відповідь позитивний на будь-який з поставлених вище питань, то ви повинні спробувати зробити бант з волосся. Дотримуйтесь простим кроків, щоб створити симпатичний бант на волоссі.
Частина 1 з 3: Підготовка волосся

 1. `Do

  1

  Розплутайте волосся. Пройдіться по ним щіткою або плоскою гребінцем, поки вони не будуть разглажени. На розчесаного волоссі бант зробити легше, тому постарайтеся позбутися від усіх колтунів!

 2. `Do

  2

  Ваше волосся повинні бути сухими. Вони повинні бути свіже вимитими, але повністю сухими. Незважаючи на те, що може здатися, що з мокрим волоссям буде легше працювати, тільки сухе волосся підійдуть для створення банта. Волосся повинні бути в змозі пушіться, а мокре волосся до цього не схильні.

 3. `Do

  3

  Виберете місце розташування банта. Найпростіший спосіб - це виконати бант на маківці, але можна зробити його і збоку та ззаду.
  • Можна також зробити більше одного банта. Зробіть два бантика з боків для особливо чарівного виду.

 4. `Do

  4

  Переконайтеся, що все необхідне у вас під рукою. У вас повинні бути поблизу лак для волосся, гель для волосся та невидимки, щоб зафіксувати бант тільки після завершення. Необхідність метатися по дому, щоб відшукати, ніж зафіксувати бант, практично гарантовано призведе до того, що його доведеться робити заново.

Частина 2 з 3: Виконання банта

 1. `Do

  1

  Зберіть волосся у хвіст. Однак замість того, щоб зробити це як зазвичай, виконайте з половини або трьох чвертей довжини волосся петлю. У вас має вийти полухвост у вигляді петлі і довгого залишку волосся.
  • Якщо ви хочете зробити бант поменше, використовуйте тільки половину всіх ваших волосся. Слідуючи тим же крокам, зберіть тільки верхню половину вашого волосся, а не весь їх обсяг. Після завершення банта, він буде розташований у верхній частині, а внизу розташуються розпущене волосся. Ви можете зробити кінці стрічки банта, завив залишок хвостика від самого банта.
  • Для того, щоб виконати два бантика, по одному на кожній стороні, зробіть два хвоста з петлями. Один повинен бути праворуч, другий - ліворуч.

 2. `Do

  2

  Вільний кінець вашого волосся має бути зафіксований. Закріпіть його гумкою, він стане центром вашого бантика. В результаті закріплення кінця волосся гумкою у вас повинен вийде вільний пучок з стирчав з-під гумки хвостиком волосся.
  • Петля не повинна бути занадто вільної, інакше боку бантика буде важче контролювати, вони можуть впасти.

 3. `Do

  3

  Нанесіть краплю гелю для волосся на долоню. Вона повинна бути розміром з 10-копійчану монету. Розітріть краплю руками, щоб вони покрилися гелем. Гель допоможе надати форму банту, але використовуйте саме невелика його кількість, інакше він утяжелит волосся і бант може опасть.

 4. `Do

  4

  Поділіть петлю волосся навпіл. Ці дві секції будуть формувати боку банта. Обробляйте одну сторону банта за раз. Якщо є можливість, робіть це перед дзеркалом, щоб переконатися, що обидві сторони однакові.

 5. `Do

  5

  Заколіть одну сторону в сторону. Ви повернетеся до неї після обробки іншій частині. Постарайтеся зробити це акуратно, щоб не витягнути з петлі волосся. 6. `Do

  6

  За допомогою пальців виправіть сторону банта, з якою працюєте. Притягну петлю до голови так, щоб вона лягла рівно. Зафіксуйте невидимкою петлю біля основи в напрямку зверху вниз. Невидимка повинна бути прихована волоссям. Друга невидимка повинна фіксувати петлю з напрямку знизу вгору. Потім повторіть процес для другої петлі.

 7. `Do

  7

  Зробіть серединку бантика. Візьміть вільний хвостик волосся, приведіть його вперед і оберніть через середину банта. Закріпіть всі вільні пасма.
  • Іншим варіантом є створення заплетеною серединки. Заплетіть косу з залишився хвостика, а потім оберніть їм середину банта. Це зробить бант ще більш хитромудрим.

Частина 3 з 3: Фіксація банта

 1. `Do

  1

  Подоткніте залишок хвостика від середини банта під гумку. Переконайтеся, що всі пасма надійно подоткнуть. Ви можете скористатися лаком для волосся, щоб утримати волосся на місці.

 2. `Do

  2

  Зафіксуйте серединку банта невидимками. Прикріпіть центральну частину банта до гумки невидимками. Використовуйте, як мінімум, 3-4 невидимки для закріплення центру банта.
  • Постарайтеся зробити невидимки настільки непомітними, наскільки це можливо. Втикайте їх під волоссям.
  • Для контролю пасом, які хочуть випасти з банта використовуйте лак для волосся.

 3. `Do

  3

  Розпушити бант. Використовуйте гребінець мул свої пальці, щоб розпушити бант і зробити його більш пишним. Якщо у вашого волосся проблеми з самостійним збереженням форми банта, спробуйте скористатися лаком для волосся сильної фіксації, щоб закріпити кожен елемент.

 4. `Do

  4

  Готово.

Поради

 • Додайте яскравий обідок, щоб акцентувати увагу на пучку-бантику.
 • Спробуйте виконати бант максимально вище на голові. Так буде легше його робити, а сам бант стане помітніше!
 • У практиці народжується досконалість. Якщо з першого разу у вас не вийшло, розпустіть волосся і спробуйте заново.