Як зшити туніку для ярмарки епохи Відродження

Як зшити туніку для ярмарки епохи Відродження

Потрібен костюм для ярмарки епохи Відродження, який можна зробити швидко, легко і без витрат? Туніка - проста сорочка, яку можна зшити практично з нічого, - не вимагає ніяких умінь і виглядає відмінно. Ви будете гармонійно виглядати на ярмарку, не витративши надзвичайних сум. Також туніку легко трансформувати і використовувати в більш складних костюмах.

Кроки

 1. 1

  Купуйте тканину. Знадобиться кілька метрів залежно від вашого розміру. Замість нової тканини можна використовувати старе простирадло або покривало. У середньовіччя носили різні кольори, так що не бійтеся купувати тканину яскравих жовтих, червоних і будь-яких інших кольорів.

 2. 2

  Складіть тканину навпіл в ширину. Багато тканини продаються вже складеними по ширині. Складіть ще раз, цього разу в довжину. Тепер тканину складена вчетверо. Гарненько розгладьте її і переконайтеся, що всі кути збігаються.

 3. 3

  Приготуйтеся перенести викрійку на тканину. Щоб створити викрійку, візьміть вільну футболку. Не беріть облягаючий футболку, інакше не зможете носити туніку. Складіть футболку навпіл в довжину і покладіть її на кут тканини, щоб лінії згину тканини та футболки збіглися. Верх футболки повинен бути там, де у тканини подвійний згин.

 4. 4

  Змініть фасон. Ви ж не хочете, щоб ваша туніка мала форму футболки. Орієнтуючись на футболку, надайте туніці форму. Можна зробити виріз більше, рукава довше, ширину більше. Зазвичай туніки в довжину досягають коліна, але ви можете зробити свою коротше або до п`ят. Як правило, поділ і рукави трохи розкльошені. Чи не зменшуйте розміри, інакше не влізете в туніку. Обведіть фасон олівцем.
 5. 5

  Приколіть тканину по контуру, щоб шари не відділилися, коли ви почнете різати.

 6. 6

  Виріжте по контуру, відступивши від нього на 2,5-5 см. Це буде припуск на шви. Чи не ріжте зверху і з боків, на згинах. Закінчивши, приберіть шпильки і розгорніть перший згин. Повинен вийти цілий шматок тканини у формі футболки, складений в плечах.

 7. 7

  Зшийте боки і рукава. Обережно, не зашейте випадково пройми і горловину. Якщо у тканини є лицьова і виворітна сторона, переконайтеся, що шиєте з вивороту, інакше шви будуть видні. Щоб тканина не Мохро, підробити краю інших деталей, або хоча б просто підшийте.

 8. 8

  Виверніть туніку. Вітаємо, все готово.

Поради

 • Акуратніше продумуйте фасон рукавів. Якщо пройма недостатня велика, ви не зможете просунути руки в рукава. Якщо є сумніви, трохи опустіть рукава на викрійці.


 • Чи не обробляйте горловину підрубувальний швом. Буде виглядати дивно. Є більш просунуті способи обробити виріз. У кожному разі, необроблена горловина виглядає відмінно.
 • Якщо голова не пролазить у горловину, зробіть невеликий надріз в горловині спереду. Це практично і в дусі епохи. Цей виріз називається "замкова щілина".
 • Якщо є сумніви, зробіть туніку на розмір більше. Це буде не тільки зручно, але й більш автентично.

Що вам знадобиться

 • Кілька метрів тканини
 • Нитки
 • Булавки
 • Олівець
 • Швейна машина або голка