Як виготовити бант у вигляді квітки

Бант у вигляді квітки (також відомий як флористичний бант) - хитромудрий симпатичний бант, який характеризується великою кількістю петель в ньому. Його можна використовувати для прикраси квіткових композицій, ваз, вінків, прикрас столу, гірлянд і подарунків. Флористичні банти можна купити в магазинах квітів, але буде набагато дешевше (і цікавіше) виготовити їх самостійно. Дана стаття розповість вам про найлегших способи виготовлення як великих, так і маленьких флористичних бантів. Тут також буде розказано про те, як виготовити симпатичний бант у формі квітки (який може послужити прикрасою дитячого обідка або шпильки), якщо саме це вам і потрібно. Щоб приступити, переходьте до першого кроку.
Метод 1 з 3: Виготовлення великих флористичних бантів

 1. 1

  Зберіть матеріали. Для виготовлення великої флористичного банта вам буде потрібно стрічка на дроті шириною приблизно 10 см і 2,75 м завдовжки.
  • З стрічкою на дроті працювати набагато легше, так як вона краще тримає форму і створює більш пишний бант.
  • Вам також буде потрібно 20-25 см флористичної дроту, зігнутою в форму букви U, а також ножиці.

 2. 2

  Зробіть центральну петлю. Візьміть один кінець стрічки і сформуйте петлю, переконавшись, що лицьова сторона стрічки звернена в петлі назовні.
  • Тримайте петлю біля основи пальцями. Пам`ятайте, Розмір створюваних вами петель буде визначати розмір готового банта.
  • У підстави першої петлі туго перекрутите стрічку, перевіривши, що лицьова сторона залишилася дивитися назовні. Це запорука отримання красивого банта.

 3. 3

  Зробіть наступні дві петлі. Сформуйте другу петлю збоку від першої центральної петлі.
  • Зафіксуйте її біля основи пальцями, тримаючи при цьому і першу петлю, і перекрутити стрічку, переконавшись, що її лицьова сторона дивиться назовні.
  • Зробіть третю петлю по протилежний бік від центральної петлі, знову ж затиснувши її пальцями і перекрутивши стрічку.

 4. 4

  Продовжуйте робити петлі. Продовжуйте використовувати ту ж техніку виготовлення петель, фіксуючи і перекручуючи їх, поки у вас не буде готове 4-5 петель по обидва боки від вихідної центральної петлі.
  • Залежно від того, як повинен виглядати готовий бант, можна робити все петлі однаковими або поступово збільшувати їх розмір у міру просування роботи.
  • Коли закінчите робити петлі, візьміть хвостик стрічки, затисніть його пальцями (не перекручується стрічку, тримайте її прямий) і сформуйте нижню кільцеву петлю банта.

 5. 5

  Зафіксуйте бант флористичної дротом. Візьміть шматок дроту у формі букви U і проведіть один кінець черга центральну петлю так, щоб вийшло по одному кінця дроту зверху і знизу банта.
  • Туго перекрутите кінці дроту, щоб зафіксувати всі петлі банта.
  • В якості альтернативи деякі рекомендують перекрутити сам бант (а не обмотувати його дротом), так як при цьому отримує більш міцний бант, яка не розсиплеться.

 6. 6

  Розпушити бант. Витратьте кілька секунд на те, щоб розправити всі петлі (деякі вправо, деякі вліво), щоб вийшла більш округла форма квітки.
  • Вам може знадобитися сильно потягнути певні місця, але, врешті-решт, стрічка на дроті постане так, як вам необхідно.
  • Також обов`язково закруглите кожну петлю, щоб вона не була пласкою, а скоріше кільцеподібної.

 7. 7

  Ображати кінчики. Розріжте велику звисає знизу петлю навпіл, щоб вийшли хвостики. По косій або з роздвоєними кінцями обріжте хвостики до необхідної вам довжини.

Метод 2 з 3: Виготовлення невеликих квіткових бантиків за допомогою картону або поролону

 1. 1

  Зберіть матеріали. Для виготовлення невеликого квіткового банта буде потрібно стрічка шириною 1 см, шматок картону або поролону, ножиці, шматок флористичної дроту.

 2. 2

  Зробіть надріз на шматку поролону або картону. Виріжте вузький проріз V-подібної форми на шматку поролону або картону гострим ножем або ножицями.
  • Проріз повинна бути досить великою для проходження стрічки, але при цьому досить вузькою, щоб її утримати.


  • Якщо для виготовлення банта ви будете використовувати односторонню глянсову стрічку, переконайтеся, що її гладка сторона дивиться назовні під час створення петель.

 3. 3

  Почніть робити петлі. Складіть стрічку, щоб зробити одну петлю по одну із сторін надрізу, потім проведіть її в розріз, перекрутите стрічку так, щоб лицьова сторона була звернена назовні.

 4. 4

  Продовжіть робити петлі. Продовжуйте робити петлі, чергуючи їх розташування по різних сторонах прорізу. Якщо ви хочете, щоб бант мав більш дрібні петлі по центру, просто кожен черговий раз робіть петлі меншим за розміром.

 5. 5

  Ображати стрічку. Коли бант стане досить пишним, обріжте стрічку по косою.

 6. 6

  Обережно витягніть бант з прорізи. Вийміть бант з картону, міцно тримаючи його середину великим і вказівним пальцями.

 7. 7

  Зафіксуйте бант дротом. Візьміть шматок дроту і обмотайте його навколо центру банта, туго скрутіть кінці дроту між собою для надійності.

 8. 8

  Розпушити бант. Після фіксації банта потратьте декілька хвилин на расправление петель і банта, щоб він став більш рівномірним.

Метод 3 з 3: Виготовлення бантів у формі квітки

 1. 1

  Зберіть матеріали. Для даного проекту вам буде потрібно 3 шматки стрічки шириною 1 см, кожен довжиною по 20 см, а також 3 інші шматка стрічки шириною 1 см і довжиною по 18 см.
  • Вам також потрібно клейовий пістолет і намистинка, гудзик або перлина.
  • Використання коротких і довгих відрізків стрічок різного кольору створює симпатичний вигляд у готового виробу.

 2. 2

  Почніть з формування вісімок. Розкладіть 6 відрізків стрічки перед собою лицьовою стороною вниз.
  • Візьміть один шматок стрічки і складіть його навпіл і промніте місце згину. Знову розкладіть стрічку.
  • Поставте невелику точку клею на лінію згину, потім візьміть нижній кінець стрічки і зробіть поперечну петлю. Приклейте кінчик стрічки по лінії центрального згину, переконавшись, що його лицьова сторона звернена вниз.
  • Повторіть з верхнім кінцем стрічки, зробивши петлю в протилежному напрямку, щоб вийшла вісімка.
  • Тепер зробіть те ж саме з усіма іншими відрізками стрічки, поки у вас не буде 6 вісімок.

 3. 3

  Зберіть квітка. Візьміть три більші вісімки (зроблені з довших відрізків стрічки) і капніть краплю клею по центру однієї з них.
  • Візьміть другу вісімку і приклейте її хрестоподібно до першої. Візьміть третій вісімку і приклейте її поверх перших двох для отримання квітки.
  • Повторіть процедуру з іншими трьома вісімками для отримання другого квітки. Потім поставте краплю клею в центрі більш великого квітки і приклейте зверху квітка поменше.

 4. 4

  Приклейте намистинку, перлину або ґудзик в центрі. Нанесіть краплю клею по центру маленького квітки і приклейте намистинку, перлину або ґудзик по центру квітки.

Поради

 • Такі квіти відмінно виглядають по центру банкетних столів. Вони надають велику яскравість букетів квітів.
 • Поролон може використовуватися як пакувальний матеріал для картинних рам. Вам потрібно лише невеликий шматок поролону. У більшості магазинів, що торгують рамами, вам зможуть продати цей поролон за копійки.

Попередження

 • Дріт, використовувану для фіксації банта, слід перекручувати дуже туго, інакше петлі банта будуть зміщуватися. Якщо буде потрібно, скористайтеся плоскогубцями для більш тугого скручування дроту.