Як зробити пояс

Пояс може стати ідеальним стильним і витонченим аксесуаром для різноманітності ваших нарядів. Пояси легко робити, і потрібно для цього невелику кількість тканини і ниток. Щоб додати вашому поясу додатковий об`єм і підтримку, застосуйте плавках сполучення до внутрішньої сторони перед тим, як зшити його.

Кроки

 1. 1

  Визначте ваші бажані розміри. Пояс повинен бути досить довгим, щоб його можна було зав`язати навколо вашої талії у вузол або бант, в залежності від ваших уподобань. У більшості розмір талії і пояси вимірюються 2 ярдами (1,8 м) в довжину. Така довжина забезпечить достатню кількість тканини для створення банта. Ширина - всього лише питання уподобання, але вам необхідно помножити бажану ширину на два, щоб зробити лицьову і виворітну сторони, а також ви повинні додати додатково 1/2 дюйма (13 мм) для припуску.

 2. 2

  Виріжте тканину і сполучення для вашого пояса. Вам потрібно вирізати один великий прямокутний шматок тканини для вашого пояса, використовуючи вимірювання, на яких ви зупинилися. Вам також потрібно вирізати рівномірно великий шматок тонкого легкоплавкого сполучення, використовуючи ті ж вимірювання.

 3. 3

  Покладіть сполучення на тканину. Блискуча сторона сполучення - це сторона, яка покрита клеєм, і вона повинна бути лицьовою стороною вашої тканини. Пари повинен бути застосоване до зворотного або "неправильної" стороні вашого пояса і закололи в цьому місці.

 4. 4

  Встановіть накриває тканину. Накриває тканина повинна бути шматком терпимого до високої температури матеріалу, наприклад, старої бавовняної наволочкою. Покладіть тканину на пояс і з`єднайте їх, використовуючи для цього розпилювач з водою.

 5. 5

  Притисніть тканину теплою праскою. Праска повинен бути нагрітим на мінімальній температурі. Чи не посуньте праскою накриває тканину. Замість цього натисніть їм на тканину в одному місці, починаючи поблизу краю пояса, приблизно на 10 секунд. За допомогою праски створіть пар, що і дозволить сплавити тканини.

 6. 6

  Приклейте іншу частину сполучення до іншої частини тканини. Після того як ви з`єднали кожну частину разом, візьміть праску і рухайте його безпосередньо поряд з місцем щойно з`єднаних частин. Продовжуйте до тих пір, поки вся довжина пояса не буде з`єднана із сполученням. Рухайте і змочуйте накриває тканину в міру необхідності.

 7. 7

  Повільно зніміть накриває тканину. Після того як тканина охолоне достатньо, щоб можна бути торкатися до неї, приберіть накриває тканину і спробуйте з`єднати всі, акуратно потягів за краї сполучення і краю тканини. Якщо дві частини триматися разом, у вас все вийшло. Якщо ні, повторіть кроки сполучення або спробуйте інший тип сполучення.
 8. 8

  Складіть тканину навпіл. Довжина поясу повинна залишитися такою ж, а ось ширина повинна бути вдвічі менше. Нижня або виворітна сторона повинна бути спрямована назовні, «правильна» чи зовнішня сторона - з`єднана. Заколіть і розгладьте складки в цьому місці.

 9. 9

  Відріжте кінці під кутом. Тимчасово зігніть наполовину в ширину таким чином, щоб кінці зустрілися разом. Заколіть в цьому місці. З постійної поздовжньої складки вгорі і відкритого кінця внизу відріжте коротку діагональну лінію, що починається у верхньому куті, де зустрічаються два кінця. Перережьте всі верстви тканини і розкроїте до початкової довжини. При цьому, відрізаючи кінці, переконайтеся, що їх межі будуть симетричними.

 10. 10

  Зшийте разом необроблені краї. Залиште 1/4 дюйма (6 мм) для припуску. Почніть з верхнього кута і прошийте уздовж краю через підставу і вздовж протилежного боку, щоб скріпити пояс. Коли ви шиєте, вам потрібно залишити отвір вздовж нижньої частини пояса близько 4 дюймів (10 см) у довжину, щоб ви змогли вивернути пояс лицьовою стороною назовні.

 11. 11

  Відріжте куточки. Ображати зайві шви з усіх чотирьох кутів вашого пояса, і вам буде легше повернути його в правильному напрямку.

 12. 12

  Виверніть тканину лицьовою стороною назовні. Це можна зробити за допомогою пальців, обережно штовхаючи і витягуючи тканину через отвір в лівій нижній частині вашого пояса, або ви можете витягнути тканину через отвір ковпачком ручки, затупленим олівцем або дерев`яним дюбелем.

 13. 13

  Знову притисніть пояс. Після того, як пояс був вивернуть лицьовою стороною назовні, візьміть праску і акуратно притисніть складки в тому місці. Інакше шов буде помітний, коли ви будете носити пояс. 14. 14

  Закрийте отвір. Ви можете використовувати або потайний шов, або стібок річний ступінчастою строчки, щоб скріпити отвір. Крім того, ви можете прострочити по всьому краю, щоб запечатати отвір і додати вашому поясу більш рівномірний вигляд.


Що вам знадобиться

 • 2 ярда (1,8 м) тканини
 • 2 ярда (1,8 м) плавкого сполучення
 • Вимірювальна ручка
 • Праска
 • Накриває тканину
 • Розпилювач
 • Булавки
 • Швейна машинка
 • Швейна голка
 • Нитка
 • Ножиці
 • Ручка