Як видалити старе килимове покриття

Більшість фахівців вимагають оплату за квадратний метр видалення старого килима, що може коштувати кілька сотень доларів, залежно від розміру приміщення. Якщо ви міняєте килим у вашому будинку або просто забираєте його, щоб оновити ваші підлоги паркетом або плиткою, ви можете заощадити чималі гроші, знявши старе килимове покриття самостійно. Видалення старого килимового покриття є лише питанням «брудного ліктя»: зняття його з підлоги, згортання, очищення від клею, кнопок або цвяхів, які він може залишити після себе.

Частина 1 з 3: Початок роботи

 1. 1

  Візьміть необхідні для роботи інструменти. Перед тим, як почати віддирати килим лише за допомогою рук і бажання, краще підготуватися, взявши всі інструменти, які будуть потрібні для вдалої роботи. Серед них немає нічого дорожчого, все має бути доступне в будь-якому господарському магазині:
  • Міцні шкіряні рукавички з підкладкою для долоні - дуже важливі для безпеки рук. Ви можете напоротися на гострі цвяхи або кнопки, витягаючи килим, і хороша пара рукавичок також допоможе вам схопити килим. Маска від пилу (респіратор) - теж хороший захист, особливо якщо у вас астма або інші захворювання дихальних шляхів.
  • Для підняття килима і кнопок / цвяхів вам знадобиться монтування, плоскогубці і молоток. Коли ви зможете здирати килим руками, починайте, але щоб рвати його, вам буде потрібна допомога.
  • Щоб тримати місце роботи в чистоті, добре мати рулон скотча, щоб згортати і пересувати килим після того, як ви вільно відріже його, а також ніж для нарізки смуг покриття.

 2. 2

  Приберіть з підлоги всі меблі. Очевидно, що вам потрібно прибрати все, що стоїть на килимі, з кімнати перш, ніж почати віддирати його. Власне, це може зайняти більше часу, ніж видалення покриття, яке не займе більше 45 хвилин або години, якщо робити це з правильною технікою.
  • Знайдіть тимчасове приміщення для ліжок, стільців, книжкових шафок та інших меблів з кімнати. Наведіть меблі на нове місце акуратно. Не переживайте, штовхаючи її по старому килиму і руйнуючи його, так як ви все одно викинете його.

 3. 3

  Зніміть прикраси та іншу обробку зі стін. Ви повинні прибрати все, що буде тримати кути килима під час його демонтажу. Приберіть всю ліплення / окантовку, яка може опинитися між стіною і підлогою.
  • У більшості частин килим не повинен бути під окантовкою або плінтусом, тому що, зазвичай, його НЕ монтують таким чином. Якщо ви міняєте його, в будь-якому випадку його потрібно зняти перед початком роботи з килимом, але якщо ви збираєтеся зберегти плінтус, то краще не чіпати його.

 4. 4

  Повністю розпишіть графік ремонту. Якщо ви переробляєте всю кімнату, то було б нерозумно стелити нове килимове покриття перш, ніж фарбувати стіни. Використовуйте старий килим як ганчірку, щоб на неї падали краплі від фарби, це може реально заощадить ваш час. У більшості випадків міняти килим краще в кінці ремонту.

 5. 5

  Очистіть килим за допомогою вакуумної чистки. Старий килим дійсно може бути пилозбірником і вам буде набагато легше спочатку вичистити його, а потім віддирати. Чи не воюйте з вологою, пилом або великий брудом

Частина 2 з 3: Зняття килима

 1. 1

  Виберіть кут, щоб почати. Для більшості робочих місць, рекомендується почати з дальнього кута і рухатися до дверей, але можна починати з будь-якого. Кути - найлегші місця для підняття килим, тому що у вас є зручний край, щоб вхопитися.
  • Якщо килим вже знімається в будь-якому місці, почніть там. Іноді килим починає рватися по краях, або домашні тварини будуть копати на ньому і зроблять вашу роботу набагато простіше. Почніть там, де вважаєте найбільш зручним

 2. 2

  Візьміть один кут килима і потягніть його вгору від підлоги. Коли ви вибрали відправну точку, вчепившись за килим з плоскогубцями і міцно тягніть вгору. Не тягніть занадто сильно, інакше, ви можете зірвати килим і доведеться починати все спочатку. Після того, як ви отримаєте хороший шматок, можна використовувати свої руки, щоб тягнути покриття на себе.

 3. 3

  Використовуйте монтировку для роботи під килимом. Протягніть її від кута вздовж обох країв, щоб полегшити демонтаж покриття. Там, ймовірно, будуть килимові кнопки, які досить липкі, для цього набагато простіше використовувати монтировку. Продовжуйте тягнути, використовуючи монтировку для відділення килима від підлоги якомога більш рівномірно.
  • Коли знайдете килимові кнопки / цвяхи, зніміть їх. Пошукайте кнопки, які можуть бути прикріплені до нижньої частини килима. Засуньте монтировку під килим, щоб переконатися, що вони відірвані, перш ніж згортати його.

 4. 4

  Складіть його. Згортайте килим у напрямку однієї стіни, а потім інший, поки він не буде згорнутий у велику флагообразную частину. Продовжуйте тягнути покриття на себе, поки не отримаєте велику смугу, щоб перенести її.
  • Не намагайтеся витягнути весь килим відразу, інакше ви отримаєте безлад. Щоб тримати його в чистоті, краще зняти істотну, але переносиму частина за один раз. Прикиньте на око шматок максимум, ніж 60-90 см, коли сгибаете килим. Іншими словами, потягніть 1,8 м килима, іноді від ширини кімнати. Це буде набагато важче для вас і помічника.

 5. 5

  Відріжте смугу. Коли ви складете килим, використовуйте ніж, щоб відрізати частину килима і згорнути його якомога рівномірніше. Навіть якщо це деформує частина килима, спробуйте згорнути його в маленький згорток - так буде легше нести. Використовуйте скотч, щоб закріпити кінець рулону, потім помічник бере один кінець, а ви інший, і викидаєте його.
  • Зрештою, ви будете працювати з усім килимом таким основним способом. Підніміть секцію, розріжте її на смуги за допомогою ножа, і поверніть її. Це дозволить легше винести її з кімнати і розмістити де-небудь.

 6. 6

  Підніміть підкладку килима, використовуючи ту ж техніку. Килимова підкладка - це пароізоляція, яка встановлена в деяких типах килимів. Деякі підлоги можуть взагалі не мати ніякої килимовій підкладки. Якщо вона все-таки є, то її легше прибрати, чим, власне, килим, але ви можете використовувати таку ж технологію, якщо потрібно. Почніть з одного кута, потягніть підкладку і розріжте на зручні смужки. 7. 7

  Утилізуйте килими правильно. Здебільшого, ви можете викинути старий дірявий килим у будь сміттєвий бак у вашому місті. Різні регіони мають різні правила утилізації килимів, хоча, якщо хочете, дізнайтеся у місцевих властей про мусоровивозе в місці, де ви живете.
  • Американська компанія з утилізації / переробки килимів (CARE) є організацією, яка збирає старі килимове покриття, щоб переробити і використовувати в якості основи для різноманітних продуктів, включаючи нові килимові підкладки і навіть пиломатеріали. Вона доступна в 26 штатах США і дає хороша альтернатива замість викидання килима.
  • Коли ви заміните килимове покриття, розглянути питання про придбання від Mohawk, Shaw, Miliken або Flor - це всі дилери килимів, до складу яких входять перероблені матеріали

Частина 3 з 3: Очищення підлоги

 1. 1

  Видаліть всі залишилися на підлозі цвяхи. Якщо ви не збираєтеся перестилати килим на новий підлогу, витягніть їх вручну. Вони повинні вийти відносно легко, поки ви носите свої міцні рукавички. Використовуйте монтировку, якщо це необхідно.
  • Якщо ви збираєтеся перестелити килимове покриття, перевірте цвяхи / кнопки на знос і визначте, чи придатні вони для повторного використання. Якщо вони затуплені, пухкі або зношені, витягніть їх і замініть.
  • Також хороша ідея - стежити за будь-якими додатковими килимовими цвяхами, гвинтами або кнопками, які можуть бути на підлозі після демонтажу килима. Кошторисі їх або зберіть вручну і викиньте. Іноді там буде багато скоб, які, можливо, буде складно видалити. Використовуйте плоскогубці, щоб витягнути їх, і переконайтеся, що дістали їх усі.

 2. 2

  Очистіть підлогу від клею монтуванням або ножем. Для ковроліну використовують різні типи клеїв, і деякі вимагають простого очищення, а інші більш ретельної. Зробіть це як можна краще.
  • Пошукайте засіб для чищення підлоги, яке видаляє клей, якщо не хочете соскребать його. Ви можете знайти його в місцевому господарському магазині.

 3. 3

  Перевірте стан підлоги. Це дуже важливо, незалежно від того, що ви хочете зробити з наступною кімнатою, яку ви перевірили на стан підлоги і зробили необхідний ремонт, коли демонтували килим. Це був би ганьба - встановити новий килим на суму 800 $ на скрипучий пол, або якщо він з ознаками цвілі.
  • Пройдіться по підлозі і пострибайте на ньому. Дошки повинні бути прикріплені до дерев`яних балках шурупами або цвяхами, і якщо ви знайдете кілька дощок, які скриплять, ви можете закріпити їх на балці за допомогою шурупів або цвяхів з круглою головкою. Є рифлені цвяхи з більш безпечної силою захоплення, що зменшує ймовірність того, що ця скрипуча площа буде скрипіти знову. Забивайте цвяхи або шурупи на відстані близько двох або трьох дюймів (5-7,5 см) один від одного і все буде в порядку ..
  • Якщо ваше килимове покриття було пошкоджено або мокре, це, можливо, вплинуло і на підлогу. Шукайте ознаки гнилі або цвілі. Якщо ви бачите ознаки серйозного пошкодження або гнилі, необхідно замінити ці дошки перед установкою нового настилу.

 4. 4

  Зберіть за допомогою вакуумного чищення іншу частину сміття. Як тільки ви закінчите робити ваш ремонт, підметіть або зробіть вакуумну чистку залишився сміття і клейових скоб, перш ніж переходити до монтажу. Після того, як ви прибрали старий килим, ви можете стелити новий, ламінат, або інші види підлогових покриттів.


Поради

 • Носіть захисні окуляри, щоб уберегти очі від кнопок, цвяхів, пилу та сміття. Маска - хороша ідея, якщо у вас астма або ви чутливі до алергенів та іншим частинкам в повітрі.

Що вам знадобиться

 • Рукавички
 • Плоскогубці
 • Ніж
 • Монтування
 • Мітла
 • Захисні окуляри
 • Маска