Як очистити вовняні килими

Купівля вовняного килима для вашого будинку є відмінним капіталовкладенням, яким можна пишатися довгі роки. Вовняні килими - це не тільки естетичне і корисне доповнення вашого інтер`єру, вони також дуже міцні і якісні. Через густоти ворсу існує природна тенденція до більшого забруднення килима. Регулярний догляд за вашим килимом з вовни гарантує, що щоденні забруднення не будуть накопичуватися, і ваш килим буде у відмінному стані ще довгий час.

Кроки

 1. 1

  Винесіть килим на вулицю, щоб витрусити з нього сміття і пил, які накопичилися з моменту покупки або останньої чистки. Переконайтеся, що зробили це досить далеко від вашого будинку, щоб пил не потрапила в приміщення. Також переконайтеся, що місце, де ви витрушувати килим - сухе, щоб килим не намок, а бруд, який ви видаляєте, що не в`їлася сильніше.

 2. 2

  Пропилососьте килим. Просто щоб переконатися, що всі дрібні частинки з нього видалені, корисно трохи пропилососити килим перед видаленням більш складних забруднень. Найкраще регулярно пилососити ваш килим, щоб не дати бруду забитися в делікатну структуру килима.
 3. 3

  Намочіть килим для видалення залишилися забруднень. Існує безліч різних методів очищення і видалення забруднень з килимів, кожен з них гарний по-своєму. Даний спосіб рекомендує винести килим на вулицю, на чисте місце, намочити його і акуратно протерти розчином миючого засобу. На завершення - змити мильний розчин з килима. Переконайтеся, що змили все миючий засіб з килима, перш ніж перейти до наступного кроку. 4. 4

  Відразу висушіть килим. Вовняні килими потребують швидкої сушінню, тому робіть все, щоб швидше видалити вологу з килима - вичавіть його або розвісьте сушитися на сонці. Використовуйте різні методи, тільки не кладіть килим в сушарку.

 5. 5

  Не допускайте в`їдаються плям, видаляючи їх відразу після виникнення. Для видалення багатьох плям ефективним є використання розчину з води і оцту. Будьте обережні з використанням будь-яких засобів для чищення для килимів, вони можуть пошкодити його, тому уважно читайте етикетку на рідиною для чищення та інструкції по догляду до вашого килиму. Промокніть місце, де утворилася пляма, але ніколи не тріть його. Тертя тільки глибше впровадить забруднення, тому важливо промокнути його, а не терти.

Попередження

 • Не використовуйте чистячі засоби з позначкою «Oxy» для вовняних килимів, це зіпсує натуральну текстуру вовни.