Як почистити килим

Вам набридло терпіти цей несвіжий запах на своїх килимах? З даним методом очищення вони будуть виглядати і пахнути як нові.

Кроки

 1. 1

  Розведіть у воді трохи порошку. Дивіться не переборщіть з кількістю. Візьміть ганчірку і змочіть її в отриманому розчині.

 2. 2

  Завжди починайте з чистки пилозбірника пилососа. Через брудне пилозбірника на ваших килимах можуть залишитися частинки бруду і пилу. Пилососьте всю підлогу двічі в різних напрямках. Це найкращий спосіб захопити всю грязь.

 3. 3

  Намочіть ганчіркою невелику область на килимі, а потім зберіть волокна з поверхні килима.

 4. 4

  Підготуйте найжорсткіші плями, замочивши їх в розчині на 5 хвилин перед тим, як почати їх відтирати. Візьміть щітку для килимів і потріть плями в різних напрямках. Цей процес ви також можете повторити і для стійких плям.

 5. 5

  Покладіть старі білі рушники та ганчірки на килим, щоб не забруднити його і не дати ввібрати надлишки води.

 6. 6

  Після обробки всієї поверхні килима, замініть мильну воду свіжою чистою водою.
 7. 7

  Промийте очищену поверхню однієї лише водою, протріть килим щіткою, щоб прибрати залишки мила, а потім дайте килиму висохнути. Він висохне швидше, якщо ви подує на нього феном або відкриєте вікна.

 8. 8

  Коли килим висохне, він буде пахнути очищувачем і виглядати зовсім чистим.

 9. 9

  Не зупиняйтеся, поки не заберете все засіб для чищення з килима, так як до залишків миючого засобу дуже швидко буде прилипати бруд.

 10. 10

  Коли все висохне, знову пропилесосьте підлогу. Цим ви збити килим, а також приберете весь бруд і пил, який розщепиться миючим засобом.

 11. 11

  Накрийте килим захисною плівкою. Цим ви не дасте плям вбратися в килим, а так їх легше буде видалити.

 12. 12

  Для точкової очищення килима:
  1. Візьміть чистий рушник і витріть пляма  2. Налийте на пляму? склянки холодної води

  3. Промокніть пляма чистим рушником. Не витирати пляму рушником, так ви зробите тільки гірше.

  4. Продовжуйте промокати пляма і доливати воду до тих пір, поки не витріть все дочиста.

  5. Знову пройдіться по плямі (тільки промаківайте) ще одним чистим рушником, щоб повністю витерти всю воду з килима.

Поради

 • При чищенні пароочищувачем, переконайтеся, що в ньому є вбудована серцевина підігрівача. Завдяки їй вода буде гарячою! А це саме те, що вам і необхідно. Гаряча вода не тільки допоможе розщепити бруд, але згідно з дослідженнями, вона вбиває на 70% більше мікробів, ніж холодна. Купуйте хороший засіб для чищення плям, дезодорант і засіб для зміцнення волокон килима. Додайте все це в інструмент для чищення килимів і почистіть свій килим лінію за лінією. Чистите килим, поки не отримаєте бажаного результату.
 • Ретельно пропилесосьте килим, перш ніж наносити зволожуючі засоби. Розщеплені «тверді частинки» видалити набагато легше, коли вони сухі. Залишений вологий під килимом сміття може перетворитися на бруд, що призведе до потріскування килима, чорним і постійним плямам, видалити які буде набагато важче.

Попередження

 • Розрахуйте час, щоб безперешкодно почистити і висушити килим, не дозволяючи іншим нанести на нього бруд.
 • Чи не замочуйте килим занадто сильно, інакше вам знадобиться дуже багато часу на його сушку. До того ж вода може пройти через килим і стати причиною гниття статі.

Що вам знадобиться

 • Вода
 • Чисті рушники
 • Щітка
 • Засіб для чищення (порошок) ** Використовуйте тільки для сильно забруднених килимів