Як видалити мильну піну з посудомийної машини

Безперервне накопичення миючого засобу в посудомийній машині може привести до пінистої білому нальоту, що залишається на ваших тарілках наприкінці миття посуду. Аж ніяк не через свою чистоти дані страви виглядають так, ніби повинні пройти через ще один цикл! Відповідь криється в регулярному очищенні посудомийної машини.

Кроки

 1. 1

  Знайдіть дренажний сифон. Він знаходиться біля основи посудомийної машини і називається так не без причини! Даний сифон слід регулярно чистити, видаляючи застряглі частинки їжі, бруд і навіть скупчення миючих засобів для посудомийної машини (особливо брускові або порошкові різновиди).

 2. 2

  Почистіть посудомийну машину вручну. За допомогою невеликої щітки приберіть залишки мильної піни. Опустіть щітку в білий винний оцет, щоб допомогти розчинити накип. Не забудьте очистити всі боковини, підставки, тримач для столових приладів, а також дно і кришку посудомийної машини. Також протріть дозатори мила, де, ймовірно, накопичилося багато осаду. Непіддатливі шматки мила можна очистити за допомогою цитрусового або евкаліптової олії, нанесеного на вологу тканину.

 3. 3

  Поставте для перевірки в посудомийну машину велику миску з білим оцтом. Помістіть її на нижній рівень посудомийної машини і включіть мийку на короткий час.
 4. 4

  Протріть всі поверхні машини після миття.

 5. 5

  Проведіть тест-драйв на предмет чистоти. Ваша наступна завантаження посуду повинна вийти блискучою без будь-якого нальоту.

 6. 6

  Повторюйте описаний очисний процес регулярно, щоб запобігти збільшенню мильної піни. Раз на місяць - ідеальний варіант, якщо ви користуєтеся посудомийній машиною кожен день-небудь кожні три місяці, якщо включаєте машину менш регулярно.

Поради • Дотримуйтесь інструкцій виробника для очищення сифона посудомийної машини.

Що вам знадобиться

 • Білий оцет (візьміть найдешевше для цілей очищення)
 • Жорстка щітка
 • Миска
 • Цитрусове або евкаліптова олія